» »

Kako na naovo naložit bios..

Kako na naovo naložit bios..

theyweed ::

In sicer, moj tastari je neki "pobrku" bios, in sedaj ne more nič delat z kišto.. Dobesedno nič.. Sama tema.. Mislim da veste kk naj bi to zgledalo..!?
In kako bi zdaj jaz naložil bios nazaj..??? A se da kako ali pa je matična "fuč"..?

Hvala in LP
Theyweed

Pyr0Beast ::

Oh ja *se spomni na RDA6+* .. *šmrc*
... kišta vsaj zapiska ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

theyweed ::

Original ga ni not, sem dal nekega starega sam je pa vprašanje če sploh dela, drugač pa ni dal nobenga glasa oz. piska.. Disketnik mi tud noče zalaufat, se pa zažene cd pa disk (no vsaj lučke zagorijo)..

nonenone ::

ja naloži si original bios in flešaj, izdelaj cd boot dos - malo pobrskaj po netu kako to izvedeš, seveda na drugi mašini, lp

Pyr0Beast ::

Ti kr lepo rukni not original bios, pa resetiraj CMOS, če to že nisi storil. V kolikor to ne pomaga, odklopi optične pogone in diskovje, ter nepotrebne kartice ter prižgi komp. Če piska še vedno ni, poizkusi odstraniti vse palčke rama. Če imaš srečo se bo komp zbudil, če ne pa lepo na servis s disketo in -čipkom-
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

theyweed ::

Sej to je problem.. Kk naložit original BIOS..? Ruknu vse optične enote ven, grafično,... tud ram sem dal dol..pa še kr nč..

nonenone ::

brez rama, grafike in procesorja ne bo nič, vstavi še cd in bootaj dos in flešaj bios, če ti bo seveda prišlo do branja cd, lp

theyweed ::

Nč ne bo..Ne pride do branja CDja, ne pride do branja disketnika, .... CD lučka se pržge na začetku, pa tisto osnovno zalaufa CD, sam to je pa tud vse..
Če ma še kdo kako idejo kk pa kaj, se priporočam, drgač pa hvala vsem..

LP, Theyweed

Azrael ::

Hot swap, klik.
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5900XT @ 5950U Bios flash.

Oddelek: Navijanje
131411 (1083) Swen F@tt
»

[:(] bad bios flash.Nujno!!![:(]

Oddelek: Strojna oprema
91311 (1128) Spajky
»

Narobe flashan bios na Asus CUSL2-C Black Pearl

Oddelek: Pomoč in nasveti
222063 (1738) SkIDiver
»

CRC failed pri vseh rar/zip fajlih!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201552 (1285) PapaDOc
»

Flashal sem BIOS in sedaj..

Oddelek: Pomoč in nasveti
211601 (1266) billy

Več podobnih tem