» »

Kako odstraniti opcijo iz menija (Firefox)

Kako odstraniti opcijo iz menija (Firefox)

Mitch ::

Zanima me, kako bi iz Firefoxovega menija Datoteka\File odstaril ukaz Izhod\Exit? Ker ta ukaz zapre vsa odprta okna(instance) tega programa dočim veliki rdeči gumb Zapri zapre le točno določeno okno.

Hvala!
Mitch

Tr0n ::

Ehm, kaj?

gumby ::

imas "close window" opcijo, ce hoces samo eno okno zapret...
my brain hurts

Mitch ::

Problem je v tem, da oseba, ki dela na istem računalniku, si ne more zapomnit, da pritisne tisti rdeči križec v zgornjem desnem kotu, ampak vedno pritisne File->Exit (Datoteka->Izhod) in tako zapre vsa odprta Firefoxova okna.>:D

LP,
Mitch

gumby ::

eh, pametnejsi popusca, kot vedno:D
my brain hurts

jan01 ::

V tools_>options->tab obklukaj warn me when closing multiple tabs
Drugače pa namesti še razširitev tab mix plus( link). V tab mix plusu lahko v options->display->tab bar in ODkljukaš close tab button; when tabs dont fit width daj na multi-row, v sosednjem zavihku tab pa OBklukaš close tab button. Tako imaš na vsakem tabu/zavihku križec za zaprtje taba, tistega večjega križca na desni strani pa nimaš več. Nemogoče je, da bi se zdaj kdo zmotil. Posnemi še kako pametno temo kot npr noia 2
Pa naj se ta oseba navadi zapiranja tabov s klikanjem sredinskega gumba/koluščka...

[BISI] ::

Hm, zakaj nisi objavil tega v programski opremi? Evo, en extension, ki skrije prvotni Exit/Izhod in ga nadomesti s taksnim, ki zapira zgolj aktivno okno. klik

lp
And then I saw her face... Mozilla Firefox

Mitch ::

Bisi stokrat ti hvala! Ravno to sem iskal! Zdaj ukaz Izhod/Exit zapre le eno Firefoxovo okno in ne vsa kot prej. Že sem razmišljal, da bi šel kompajlat izvorno kodo Firefoxa, tako pa mi tega na srečo ne bo treba početi...

Še enkrat hvala!
Mitch

P.S. Žal se še nisem navadil uporabljati zavihkov...:8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox čedalje bolje obvlada zavihke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5415560 (12359) pegasus
»

Upravljanje z zavihki: Opera 11 beta proti Firefoxu 4 beta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5317076 (14961) RockyS
»

Izšel Firefox 3.5 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
17318438 (12413) urban99
»

Firefox 2.0 je zunaj

Oddelek: Omrežja in internet
354403 (2450) boyan64
»

V torek 24. oktobra 2006 izide Firefox 2.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9411666 (8113) Mobidick

Več podobnih tem