» »

Iran - odštevanje

Iran - odštevanje

Temo vidijo: vsi
««
16 / 90
»»

poweroff ::

Double_J je izjavil:


Doublje - priznaj, da nima jajc, da bi postavil Tor bridge točko za Irance in jim s tem omogočil, da se izognejo cenzuri-


Za Obamo ne vem, Izrael pa ima Tor kode. Hehe..;)

http://www.jpost.com/Defense/Article.as...

Nisem spraševal za Izrael - oni vem, da imajo jajca.

Zanima me, če imaš jajca ti!
sudo poweroff

jype ::

Karaya 52> Skratka smesno vse skupaj

Dokler to pride izpod prstov nekoga, ki nima pojma, kako je tam v resnici, se lahko samo primem za čelo in upam, da vas ni dovolj, da boste vse skupaj že spet zajebali.

Nissan GTR ::

Ustava Irana je pravi masterpiece za ohranjanje fundijev na oblasti.


In kdo je privedel do tega, da imajo danes fundiji vso oblast v Iranu. Najbolj so krivi ravno tisti, ki so nekoč zrušili demokratičnega predsednika vlade, danes bi pa ravno oni izvažali "demokracijo" v Iran.

jype ::

Nissan GTR> Najbolj so krivi ravno tisti, ki so nekoč zrušili demokratičnega predsednika vlade

Če bi bilo samo to, bi bilo super.

Nastavili in oborožili (na stroške iranskega prebivalstva, jasno) so tipa, ki je bil precej bolj krvav, kot je islamistična država.

Nissan GTR ::

Double_J je izjavil:

Prisrčno vas pozdravlja,

Boeing.




Kdaj bodo Američani "osvobodili" Izrael, ki dejansko ima nuklearno orožje, ne spoštuje nobenih mednarodnih zakonov, resolucij OZN, poleg tega pa izvaja apartheid na okupiranih ozemljih?

Nastavili in oborožili (na stroške iranskega prebivalstva, jasno) so tipa, ki je bil precej bolj krvav, kot je islamistična država.


to je res kar si napisal...

Če pa bi bilo Američanom res kaj za demokracijo na BV, potem bi morala biti prva država v katero bi morali jenkiji izvažati "demokracijo", ameriška prijateljica Saudska Arabija, ki je še dosti bolj nazadnjaška in nedemokratična kot pa Iran.

Zgodovina sprememb…

BALAST ::

Po mojem mnenju se v Izraelu opravi največ poslov z orožjem na svetu. Predstavljaj si to kot nekakšen VIP klub za prekupčevalce, ker lahko pristanejo z vojaškimi letali kjerkoli so ameriške baze in tam sklenejo biznis, brez da bi kdo prisluškoval, razen ameriške obveščevalne.

Kdo pa bi želel izgubiti tako elitno lokacijo trgovine? Zionisti in ameriški vojni stroj zagotovo ne. :))
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

IcEk` ::

Nissan GTR ::

IcEk` ::

Ron Paul za predsednika ZDA.

Such as on Today's State of the Union show on CNN when asked if Obama has done "enough" to force Iran to stop its nuclear development via sanctions and others, his reply was spot on: "I think he gets too much involved. I think sanctions gives the motivation for them to want a nuclear weapon. We have 45 bases around them, we can demolish them within hours. And the worst thing the sanctions do, and Republicans and Democrats both support it and the other GOP candidates want war even more, the whole thing is there is a lot of dissension in Iran and we should encourage it by not interfering, once we get involve and threaten to bomb them, it becomes nationalistic - everyone joins the Ayataollah and Ahmedinejad. So there is a blowback - unusual circumstances and unintended consequences. So yes, our people are well-intended, but they don't realize how much damage they do by not accomplishing what they want and causing more harm to us. So our military personnel right now are very adamant not to be involved in a bombing of Iran, it makes no sense whatsoever to our military personnel, to the CIA, even though they are much more interventionist than I am."

Double_J ::

Nissan GTR... se že kažejo pozitivni učinki!:P

http://www.siol.net/novice/svet/2012/03...

Liberman: Slovenija je vedno bolj priljubljena pri izraelskih turistih
Dve šivanki...

jype ::

Odkar mamo opankarja je Slovenija vedno bolj priljubljena pri vseh turistih (pa tudi pri tistih, ki to niso), začuda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ZaphodBB ::

Liberman: Slovenija je vedno bolj priljubljena pri izraelskih turistih

Izraelski turisti pa čedalje manj pri Slovenskih turističnih delavcih. Baje majo neverjeten Asholle/Population razmerje.

Pravi kolega, da je začel sovražit žide.

Sakin ::

ZaphodBB je izjavil:

Liberman: Slovenija je vedno bolj priljubljena pri izraelskih turistih

Izraelski turisti pa čedalje manj pri Slovenskih turističnih delavcih. Baje majo neverjeten Asholle/Population razmerje.

Pravi kolega, da je začel sovražit žide.




Baje, da ste vsi gojimi reterdirani. Baje.
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

jype ::

ZaphodBB> Izraelski turisti pa čedalje manj pri Slovenskih turističnih delavcih. Baje majo neverjeten Asholle/Population razmerje.

Sem slišal, ja. Jaz sem izraelske popotnike srečal v divjini (v centralni aziji in Kanadi) in večina je obžalovala, da ni dezertirala iz vojske, ki jim je pobrala 7 let mladosti, pa nihče od njih ni bil asshole.

Škoda, da taki Izraelci ne volijo.

ZaphodBB ::

Baje, da ste vsi gojimi reterdirani. Baje.

Baje sem dejal zato, ker nisem izkusil iz prve roke. Je pa fejst poba tale moj kolega in do nikogar nestrpen. A ko izve, da bo dobil Judovske goste se začne trest in švicat. Pa ne zato ker bi bil rasist ampak zato, ker so po znašanju nad osebjem Judovski gosti svojevrstna kategorija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Mipe ::

Gojim je žaljivka, ki pa dokaj pogosto pride iz ust teh Izraelcev. Pa jih nihče ne kaznuje za to. Ne čudim se, da imajo Izraelski turisti tak odnos. Kot nekaznovani lopovi so, vedno bolj si drznejo, dokler se končno ne opečejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Genetic ::

Mipe je izjavil:

Gojim je žaljivka, ki pa dokaj pogosto pride iz ust teh Izraelcev. Pa jih nihče ne kaznuje za to. Ne čudim se, da imajo Izraelski turisti tak odnos. Kot nekaznovani lopovi so, vedno bolj si drznejo, dokler se končno ne opečejo.


Unintentional black humor?

amigo_no1 ::

Sakin je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Liberman: Slovenija je vedno bolj priljubljena pri izraelskih turistih

Izraelski turisti pa čedalje manj pri Slovenskih turističnih delavcih. Baje majo neverjeten Asholle/Population razmerje.

Pravi kolega, da je začel sovražit žide.



Baje, da ste vsi gojimi reterdirani. Baje.

S takimi izjavami se kaže predvsem tvoja reterdiranost.
Baje.


Ima ZaphodBB kot kaže kar prav s svojo izjavo o židovskih gostih pri nas.


Zanimivo je tudi, kako lahko prej kmet iz vasi postane ob preselitvi v veliko mesto velik purger, ki dobi za popotnico še omalovaževalen odnos do vsega, kar izhaja iz njegovega prvotnega okolja.


http://slo-tech.com/forum/t500158/p3374...
Glede na tvojo ubermensch zavedanje boš seveda zlahka ugotovil v čem je poanta.

Zgodovina sprememb…

LordTado ::

!

amigo_no1 ::

Najvišje uvrščeni komentarji:
Another shameless attempt at whipping up the masses so as to enable an attack on Iran. Israel never ceases to amaze me with its hypocrisy, constantly playing the victim while it slaughters Palestinians and steals their land.

Sakin ::

Je pa fejst poba tale moj kolega in do nikogar nestrpen. A ko izve, da bo dobil Judovske goste se začne trest in švicat. Pa ne zato ker bi bil rasist ampak zato, ker so po znašanju nad osebjem Judovski gosti svojevrstna kategorija.



Če tvojega kolega tako zelo dajejo živci, je zrel za kakšnega psihiatra. Izgleda, da delo z ljudmi zanj ni najbolj primerno.


S takimi izjavami se kaže predvsem tvoja reterdiranost.
Baje.



Nisi razumel sarkazma.


http://slo-tech.com/forum/t500158/p3374...
Glede na tvojo ubermensch zavedanje boš seveda zlahka ugotovil v čem je poanta.



Ne vem kaj ima tista druga tema s to, ampak če mi že pripisuješ nadčloveškost, hvala.
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

Double_J ::



To je pravi govor, nekaj se je pred kratkim premaknilo na mednarodnem parketu. Iran nima veliko časa več, da se odreče svojemu programu. Prvi je grozil z uničenjem, sedaj pa bomo videli ali bo šel Izrael še dosti dlje kot zgolj na jedrske objekte.

http://www.reuters.com/article/2012/03/...

Kitajska se je urgentno odzvala.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

WarpedGone ::

.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Sakin je izjavil:

Je pa fejst poba tale moj kolega in do nikogar nestrpen. A ko izve, da bo dobil Judovske goste se začne trest in švicat. Pa ne zato ker bi bil rasist ampak zato, ker so po znašanju nad osebjem Judovski gosti svojevrstna kategorija.



Če tvojega kolega tako zelo dajejo živci, je zrel za kakšnega psihiatra. Izgleda, da delo z ljudmi zanj ni najbolj primerno.



Nič ni on zrel za psihiatra, židje so svojevrstna kasta in za njih smo ostali nižja rasa, zato se tudi tako obnašajo. Imajo se za večvredne in to tudi večina njih kaže na vsakem koraku. So izjeme, ampak tistih je malo. In ko pride tak žid kot gost v tvojo gostilno se obnaša kot da je lastnik in se dobesedno izžuivlja nad osebjem - videno iz prve roke, dokler jih ni fasal. Pa ne fizično, ampak na računu je bila dodatna postavka izživljanje nad osebjem 100 evrov na osebo, pa je hitro začel jokat, da on pa to ni in da... In takrat je bil pa potem zelo hitro tiho.

Zelo podobno mišljenje o nas in ostalih imajo kitajci, samo da, zaenkrat in na našo srečo, so še omejeni in jih njihova država dobro "dol tlači".
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

ZaphodBB ::

Nič ni on zrel za psihiatra, židje so svojevrstna kasta in za njih smo ostali nižja rasa, zato se tudi tako obnašajo. Imajo se za večvredne in to tudi večina njih kaže na vsakem koraku. So izjeme, ampak tistih je malo. In ko pride tak žid kot gost v tvojo gostilno se obnaša kot da je lastnik in se dobesedno izžuivlja nad osebjem - videno iz prve roke, dokler jih ni fasal. Pa ne fizično, ampak na računu je bila dodatna postavka izživljanje nad osebjem 100 evrov na osebo, pa je hitro začel jokat, da on pa to ni in da... In takrat je bil pa potem zelo hitro tiho.

Zelo podobno mišljenje o nas in ostalih imajo kitajci, samo da, zaenkrat in na našo srečo, so še omejeni in jih njihova država dobro "dol tlači".


Izraelci ne židje.

Sakin ::

krneki0001 je izjavil:

Sakin je izjavil:

Je pa fejst poba tale moj kolega in do nikogar nestrpen. A ko izve, da bo dobil Judovske goste se začne trest in švicat. Pa ne zato ker bi bil rasist ampak zato, ker so po znašanju nad osebjem Judovski gosti svojevrstna kategorija.



Če tvojega kolega tako zelo dajejo živci, je zrel za kakšnega psihiatra. Izgleda, da delo z ljudmi zanj ni najbolj primerno.



Nič ni on zrel za psihiatra, židje so svojevrstna kasta in za njih smo ostali nižja rasa, zato se tudi tako obnašajo. Imajo se za večvredne in to tudi večina njih kaže na vsakem koraku. So izjeme, ampak tistih je malo.



Je seveda smo višja kasta, ampak relativno gledano, ker se imate nekateri nedonošenčki za nižjo. Mogoče bi ti pa pomagala terapija z risanjem hakelkrajcev?
Sej nimam časa za te bedarije, so moram it hitro okopat v nejudovski krvi, prazniki so namreč že pred vrati.
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

Mr Hilter ::

Meni ni jasno, zakaj se že skozi celotno zgodovino žide tako preganja?

amigo_no1 ::

Verjetno zaradi tega:

ZaphodBB ::

@amigon_no1: To so vse eni taki bedni izgovori. Dolžnik vedno najde 1000 razlogov zakaj je upnik prasec.

Judi grejo od nekdaj na kurac predvsem vladarjem vseh sort, ker delajo stvari po svoje.

Judi so od nekdaj avantgarda, kar v drugih zbuja zavist ker vsak bi bil dober, redki so pa pripravljeni kaj naredit za to. Judi so uvedli celo serijo družbenih inovacij katere so potem povzeli druga ljudstva. Najbolj bistvena kvaliteta Judovskega ljudstva iz mojih oči je sposobnost, da vsak poraz na dolgi rok obrnejo v svojo korist. Ali če se izrazim drugače, da so izjemno praktični ljudje, ki iz danih okoliščin naredijo maksimum. Reklo, če ti da življenje limone naredi limonado je po mojem izustil Jud.

Torej bistvene Judovske inovacije:
1. Decoupling nacionalne identitete od zemlje.
2. Plemensko ureditev urejeno s pragmatično in praktično zakonodajo.
3. Izum Facebooka že pred tisočletji.
4. Pozitiven odnos napram vsemu kar je ustvarjalno.

Če že kaj bi si želel, da si naš narod Jude vzame za zgled in po njihovem zgledu zareže svojo usodo.

nurmaln ::

Mr Hilter je izjavil:

Meni ni jasno, zakaj se že skozi celotno zgodovino žide tako preganja?


Zato ker je nekdo v neko knjigo napisal da so krivi za smrt nekega pravljičnega lika.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Mr Hilter ::

nurmaln je izjavil:

Mr Hilter je izjavil:

Meni ni jasno, zakaj se že skozi celotno zgodovino žide tako preganja?


Zato ker je nekdo v neko knjigo napisal da so krivi za smrt nekega pravljičnega lika.


Pred Kristusom? Na Wiki bereš njihovo zgodovino in vidim par razlogov za nezaželjenost.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ZaphodBB ()

Nissan GTR ::

To je pravi govor, nekaj se je pred kratkim premaknilo na mednarodnem parketu.


Nič novega, že mnogokrat videno. Govoril je ameriškim slugam iz Demokratske in Republikanske stranke, podkupljenim od Wall Streeta in Hollywooda, ki mu ploskajo, in ki se vsako leto pridejo poklonit svojim gospodarjem na konvencijo, ki jo organizira Američanom škodljiva organizacija AIPAC. Če bi bilokatera druga država na svetu v ZDA organizirala tako organizacijo kot je AIPAC, bi jo Američani po hitrem postopku prepovedali zaradi vmešavanja v ameriško politiko in protiameriškega delovanja.

Neverjetno, kako ena miniaturna država, ki ima manj prebivalcev kot Portugalska, GDP per capita pa približno enak kot Slovenija, manipulira z eno ogromno Ameriko, negativne posledice tega pa čuti cel svet...

Among the best-known critical works about AIPAC is The Israel Lobby and U.S. Foreign Policy, by University of Chicago professor John Mearsheimer and Harvard University Kennedy School of Government professor Stephen Walt. In the working paper and resulting book they accuse AIPAC of being "the most powerful and best known" component of a larger pro-Israel lobby that distorts American foreign policy. They write:

AIPAC's success is due to its ability to reward legislators and congressional candidates who support its agenda, and to punish those who challenge it. ... AIPAC makes sure that its friends get strong financial support from the myriad pro-Israel PACs. Those seen as hostile to Israel, on the other hand, can be sure that AIPAC will direct campaign contributions to their political opponents. ... The bottom line is that AIPAC, which is a de facto agent for a foreign government, has a stranglehold on the U.S. Congress. Open debate about U.S. policy towards Israel does not occur there, even though that policy has important consequences for the entire world.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ZaphodBB ()

gzibret ::

Pred 14 dnevi sem bil v Izraelu (Tel-Aviv,Jeruzalem). Takele majice s kratkimi so prodajali ;)

majica iz Izraela

Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Oberyn ::

Sakin je izjavil:

Mogoče bi ti pa pomagala terapija z risanjem hakelkrajcev?

Hm, zanimivo. Žid se bo v vsakem primeru najkasneje v treh nanosekundah začel sklicevati na nacizem. To je zgleda neko pravilo. Ne moreš priti mimo žida brez tega.

Zdaj, ne vem. Jaz glih nisem več mlad, brado imam že orenk sivo. Pa vendar v življenju nisem videl drugega nacizma, kot tistega, ki ga izvaja Izrael. Država nacistov, bi lahko rekel, vendar seveda ne bom, kaj bi rinil v težave, mogoče je tudi prepovedano. Samo, mislim si pa svoje.

krneki0001 ::

Sakin je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Sakin je izjavil:

Je pa fejst poba tale moj kolega in do nikogar nestrpen. A ko izve, da bo dobil Judovske goste se začne trest in švicat. Pa ne zato ker bi bil rasist ampak zato, ker so po znašanju nad osebjem Judovski gosti svojevrstna kategorija.



Če tvojega kolega tako zelo dajejo živci, je zrel za kakšnega psihiatra. Izgleda, da delo z ljudmi zanj ni najbolj primerno.



Nič ni on zrel za psihiatra, židje so svojevrstna kasta in za njih smo ostali nižja rasa, zato se tudi tako obnašajo. Imajo se za večvredne in to tudi večina njih kaže na vsakem koraku. So izjeme, ampak tistih je malo.



Je seveda smo višja kasta, ampak relativno gledano, ker se imate nekateri nedonošenčki za nižjo. Mogoče bi ti pa pomagala terapija z risanjem hakelkrajcev?
Sej nimam časa za te bedarije, so moram it hitro okopat v nejudovski krvi, prazniki so namreč že pred vrati.


Očitno si ti tudi en izmed tistih , ki se držijo vzvišeno. Napisal sem da nekateri so izjeme, očitno ti nisi ali pa se ne šteješ mednje. Sem bil v izraelu, pa sem spoznal dovolj dobrih ljudi, ampak še več izmečkov, ki so se poveličevali in se imeli za nekaj več in to tudi kazali na vsakem koraku pred turisti, ki nismo bili njihove vere. Za moje pojme bolano in sprevrženo.


Glede risanja hakelkrajcev si pa tukaj orenk falil temo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

amigo_no1 ::

On je samo Slovenec, poročen z Izraelko.
Sem že prej pisal o kmetu, ki pride iz vasi v mesto :)).

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

gzibret je izjavil:

Pred 14 dnevi sem bil v Izraelu (Tel-Aviv,Jeruzalem). Takele majice s kratkimi so prodajali ;)

majica iz Izraela


Yes, dejansko manjka še stara zaveza gor, ampak so jo moderno nadomestili z bojnim letalom :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Sakin ::

amigo_no1 je izjavil:

On je samo Slovenec, poročen z Izraelko.
Sem že prej pisal o kmetu, ki pride iz vasi v mesto :)).



Kmet si ti, ker ne poznaš razlike med državljanstvom in narodnostjo.
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

amigo_no1 ::

Sakin je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

On je samo Slovenec, poročen z Izraelko.
Sem že prej pisal o kmetu, ki pride iz vasi v mesto :)).



Kmet si ti, ker ne poznaš razlike med državljanstvom in narodnostjo.

Your point being ?
Jaz samo pravim, da ti je ženska malo preveč oprala možgane.

državljanstvo -a s (a) pravna pripadnost
določeni državi: državljanstvo mu je bilo odvzeto;
imeti, sprejeti tuje državljanstvo; zaprositi za
jugoslovansko državljanstvo; oseba brez
državljanstva; zakon o državljanstvu


narodnost -i ž (a)
1. pripadnost določenemu narodu: sramovati se,
zavedati se svoje narodnosti / biti slovenske,
srbske narodnosti / ekspr. utrjevati narodnost
narodno zavest // knjiž. značilnosti kulture, zavesti
določenega naroda, ljudstva: narodnost v
arhitekturi
2. polit. narodna manjšina: pripadniki italijanske,
madžarske narodnosti v Sloveniji; narodi in
narodnosti
3. etnična skupnost sploh: pripadniki drugih
narodnosti; ekspr. mešanica narodnosti /
buržoazija vladajoče narodnosti vladajočega naroda


@amigon_no1: To so vse eni taki bedni izgovori. Dolžnik vedno najde 1000 razlogov zakaj je upnik prasec.

Judi grejo od nekdaj na kurac predvsem vladarjem vseh sort, ker delajo stvari po svoje.

Židi se že par stoletij aktivno trudijo, da so posredniki pri financiranju držav, so ustvarili tak monetarni sistem, ki prinaša korist samo njim, država dela za njih, ni več važno ali je na oblasti leva ali desna opcija, konservativci ali liberalci, posledično ne moreš pričakovati da boš zaradi visoko na lestvici priljubljenosti :P.

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Židi se že par stoletij aktivno trudijo, da so posredniki pri financiranju držav, so ustvarili tak monetarni sistem, ki prinaša korist samo njim, država dela za njih, ni več važno ali je na oblasti leva ali desna opcija, konservativci ali liberalci, posledično ne moreš pričakovati da boš zaradi visoko na lestvici priljubljenosti :P.

Ta tvoj opis, da kvečjemu potrditev tistim, ki pravijo da so nejudi idioti. Zakaj hudiča bi nekdo dovolil, da mu nekdo naredi nekaj takega?

Daj rajši najdi razlog za svoje neuspehe pri sebi.

TESKAn ::

Torej bistvene Judovske inovacije:
1. Decoupling nacionalne identitete od zemlje.


Uh, si ti prepričan o tem? Se mi zdi, da so še kako "couplani" na tisti košček puščave na BV.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Mr Hilter ::

ZaphodBB ::

Izrael in težnja po izgradnji Judovske države je prvič izjemno sodoben pojav (dobrih zadnjih sto let), drugič je pa to zgolj en od aspektov Judovstva. Etnično imaš v Izraelu predvsem Ruske jude. Med tem, ko zahodnih (Evropskih, Ameriških) Judov nič kaj ne vleče v Izrael.

Če pa misliš, da Judovska skupnost Izrael podpira in ustvarja kot temeljno poslanstvo Judovstva, to pomeni da o Judovstvu ne razumeš nič. Bistvo in temelj Judovstva je Judovska skupnost (nacija, ljudstvo, religija, whatever). Ta medsebojna podpora je temelj in bistvo. Izrael je samo ena manifestacija pojava o katerem govorim.

Nissan GTR ::

Ta tvoj opis, da kvečjemu potrditev tistim, ki pravijo da so nejudi idioti. Zakaj hudiča bi nekdo dovolil, da mu nekdo naredi nekaj takega?


trenutno je ta sistem praktično nemogoče pretrgati, ker ga ni junaka med zahodnimi politiki, ki bi to zmogel spremeniti saj vsakega politika, ki to samo omeni, cionisti takoj proglasijo za antisemita, nacista in je le ta takoj politični mrtvec...

sirotka ::

Ja to pa res, leta 2150, bodo še vedno ob bilokakšni omembi slabosti židovskega sistema začeli kričat NACIST. Zakaj jih zavračajo celo zgodovino? Ker se imajo za nadnaravne, nadmočne, skrbijo samo za svoje riti in so vedno glasni kot hudič. Tudi pred 2. sv. vojno so ga sral po Nemčiji - jebiga, taka je resnica.

Mr Hilter ::

Pa daj kaj brišete če sem čisto lepo odgovoril?

Preganjanje židov pred Kristusom:


Mojzes?

A s takimi strokovnjaki razpravljamo tukaj. Hmmm.

Zgodovina sprememb...
izbrisal: Mavrik (danes ob 12:55:49)
ustvarilo: Mr Hilter (danes ob 12:44:49)

nurmaln ::

Mr Hilter je izjavil:

Pa daj kaj brišete če sem čisto lepo odgovoril?

Preganjanje židov pred Kristusom:

Mojzes?

A s takimi strokovnjaki razpravljamo tukaj. Hmmm.

Zgodovina sprememb...
izbrisal: Mavrik (danes ob 12:55:49)
ustvarilo: Mr Hilter (danes ob 12:44:49)


No treba se je vrniti v resnični svet. Če ti ne ločiš med biblijskim pravljicami o selitvi nekega bronastodobnega plemena in dejsnskimi zgodovinskimi dejstvi je to sicer samo po sebi precej problematično.
Ampak če dejansko ne ločiš in jemlješ te pravljice kot dejstvo, potem pa res ne vem kako ne vidiš razloga za preganjanje tega plemena. Konec koncev te iste zgodbice nazorno opisujejo kako je to pleme pobijalo, kradlo, posiljevalo, izvajalo genocid, zasužnjevalo in uničevalo vse kar jim je prečkalo pot, vodil pa jih je nek psihopat ki je iz egipta pobegnil, ker je bil zaloten pri umoru.
Če bi taki obstajali danes, bi jih preganjal cel civiliziran svet in Iran in podobni sploh ne bi prišli na vrsto.

Ampak še enkrat, pravljice so pravljice.

To kar Iran počne danes pa žal niso samo pravljice.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurmaln ()

ZaphodBB ::

Žalostno, da vi liki ne vidite ironije, da ste Slovenska verzija izraelskih neolikancev.

Benjamin Netanyahu bi vas bil vesel, kot svojih podpornikov.

Mr Hilter ::

ZaphodBB je izjavil:

Žalostno, da vi liki ne vidite ironije, da ste Slovenska verzija izraelskih neolikancev.

Benjamin Netanyahu bi vas bil vesel, kot svojih podpornikov.


Ker se širimo v Italijo, Avstrijo... in jih veselo brišemo z obličja???

Resnični svet? Ker vse kar je zapisano preden so izumili CD pa ni res. Samo zate: jew history vtipkaj v Google.

krneki0001 ::

nurmaln, in kaj je to kar počne iran? Kaj je napačenga v tem? Da se hočeš oborožit?
Zgledi so pač taki - amerika, rusija, kitajska, indija, izrael - vsi se oborožujejo na veliko in imajo atomske bombe, zakaj se še iran nebi smel oboroževati in imet jedrskega programa? Ker mora ostat nazadnjaški?
Ljudje se zgledujejo po drugih in če drugi kopiči orožje, ga bo še on. In to bi izrael in amerika rada prepovedala - naj jim bosta za zgled.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster
««
16 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

VIDEO: Nasilje v Iranu še traja: 'Če bo potrebno, bomo končali negotovost v Teheranu' (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7413477 (12683) Looooooka
»

Nova vlada - Zunanja politika (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25328163 (22899) Brane22
»

Iran - naslednja tarča zahodnih imperialistov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15539697 (36940) Mipe

Več podobnih tem