» »

Cena izdelave spletne strani Merkurja

Cena izdelave spletne strani Merkurja

Atos ::

OK, vem da je že dosti tem na to temo, vendar je ta tema mišljena zelo konkretno in zanima me okvirna cena za postavitev take strani. Naročnik je izrazil željo po nečem podobnem in me tako zanima izhodiščna cena. Vzemite vse elemente spletne strani v oceno.

Do zdaj sem se ukvarjal z izdelavo izključno preko profi podjetij (študentsko delo) in tako v resnici nisem najbolj vešč na tem področju, rad pa bi neko realno številko za orientacijo.

Hvaležni vsi predlogi. Merkur.

EDIT: aja... Stran ne bo popolnoma v samostojni režiji, ampak z enim bivšim sošolcem, ki bo skrbel za dizajn (se dobro spozna :)).
  • spremenil: Atos ()

ManyMan ::

A trgovina je vključena not

Tody ::

Merkur spletna stran ni nič posebnega pač CMS z trgovino. Koliko to stane je odvisno koliko boš programiral. Jest vem da firme tega nebi računala izpod 20.000 EUR.

Merkur ma pa še uzadi ogromen IT sistem, ki povezuje merkur z poslovnimi partnerji prek E-merkurja al kako že oni to imenujejo.

mte ::

Mislim da je trgovina ločena od tistega predstavitvenega cms-ja. Obliko je delala ista ekipa (čeprav je design dokaj drugačen), programiranja pa očitno ne. Piše spodaj pri copyrightu.

TylerDurden ::

25.000 - 30.000 €
Let\'s make some soap ...

HardFu ::

jap, vsaj 20k EUR z spletno trgovino, brez trgovine pa vec kot pol manj
http://codeable.io


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je cenejši Merkur ali Bauhaus? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7919262 (16656) francek1
»

Kje kupiti orodje?

Oddelek: Kaj kupiti
148519 (7796) icecube
»

Komplet izvijačev

Oddelek: Loža
3511040 (9280) šernk
»

TV/Sat zidne vtičnice

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
113363 (2930) mirch
»

Vdor v Merkurjev POS sistem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7011094 (6482) sniffo

Več podobnih tem