» »

problem s spominsko k. (zaznavanje in prenos)

problem s spominsko k. (zaznavanje in prenos)

_yur3_ ::

poleg nakupa gsm-a sony ericsson w800i sm dobu zravn spominsko kartico kapacitete 512mb. Ker mi je sčasoma postala premajhna, sem zavil v trgovino in kupil spominsko kapacitete 2gb iste vrste(obe2 sta Memory Stick Duo).

PROBLEM PA JE SLEDEČ: ko vtaknem novo kartico v režo telefona mi je računalnik ne zazna. Pa sem preveril kabel če je dobr priklopljen pa kartico če je dobr vstavljena pa je use isto. Staro kartico ki sm dobu zraven telefona mi pa zazna. In mislm da zarad tega kr so ble neke "sistemske" datoteke telefona na kartici že predhodno naložene, tanova pa je pač prazna. In zej bi rabu nekoga da mi potrdi če prav mislm, oz. me popravi, in nato pove kaj lahko storim. In te datoteke bi rd prekopirav s stare kartice na novo, če seveda ni druge rešitve.

Sicer se mi tipični zvok, ko priklopiš bilokaj na usb, sproži, ampak ne zazna ne "diska" H (telefon) in ne I (kartica).

RES LEPO PROSM DA MI POMAGATE REŠT TA PROBLEM, ker nočem da gre 55 evrov v nič.... :S

OPOMBA: glede na to da je tema odprta na 1. april pričakujem resne odgovore, lepo prosm. Ker tema je resna. :)

LP, Jure

cekr ::

Si mogoče pogledal v telefonu, če obstaja kakšna inicializacija nove kartice in formatiranje kartice. A tvoj telefon sprejme takšno kapaciteto spomina? Ti jo telefon zazana? ... Poglej tam, ko so nastavitve za kartice.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SD kartice ne zazna nobena naprava pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
427047 (3012) Machete
»

Nkbm poslal Visa Kartico

Oddelek: Loža
407991 (6389) Dimnik
»

Namestitev aplikacij iz Ovi Store-a na SD kartico na Nokia 5230

Oddelek: Mobilne tehnologije
131742 (999) primozzzz
»

Prihajajo kartice SDXC

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
133932 (2724) driver_x
»

Navodila za Proklik preko ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
163266 (2381) Duhec

Več podobnih tem