» »

čiščenje registra

čiščenje registra

sojko ::

Pozdravljeni
Mene pa zanima a obstaja kakšen program za čiščenje registra, primer deinštaliraš en program in pol poženeš ta program in ti on počisti iz registra podatke o tem programu. Kolko je pa to sploh priporočljivo delat.

Problem je ker mam inštaliran en program ki mi je potekel (ne bom omenjal kateri) in bo ga rad ponovno inštaliral, samo ko ga inštaliram mi avtomatsko napiše da je program potekel in se ga ne da več aktivirat.

Zlo bi bil hvaležen za odgovor.
LP V

caver_jolly ::

Poizkusi CCcleaner, men se je do sedaj dobro obnesel.
http://www.ccleaner.com/

R33D3M33R ::

Ne verjamem da ti bo crap cleaner počistil te podatke. Poskusi jih najti ročno preko regedita. Išči ime programa, ime firme itd. VČasih pa tudi to ni dovolj, če program hrani informacije kje drugje. Lahko je pravzaprav povsod in če kaže na veljavno datoteko, ga crap cleaner nikakor ne bo prepoznal kot neveljaven vnos.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

sojko ::

Se pravi da jaz lahko enostavno v regedit poiščem vse kar se tiče npr. norton zbrišem in ne bo nč narobe?
LP

Azrael ::

FYI, podjetje, ki ga je ustanovil Peter Norton je kupil Symantec...

Ampak, če imaš v mislih njihov AV, ti zelo priporočam kaj drugega, so tudi free antivirusniki, pri katerih takih skrbi ne boš imel. Za razliko od NortonAV, drugi AV programi celo delujejo.

Ampak kakorkoli že, če gre za varnostne programe, imaš samo 2 možnosti:
1. Uporabi brezplačne
2. Če hočeš plačljive, jih pošteno plačaj

Sicer pa to velja tudi za vso ostalo programsko opremo.

Drugih delujočih variant pač ni. Komercialno programje, ki se posodablja preko spleta in so bile na njem uporabljene finte z registrom, cracki in key geni (brez, da omenim kakšno tveganje prinašajioo te bližnjice), da ga ni bilo treba plačati, prej ali slej ne deluje več pravilno, čeprav na prvi pogled tega mogoče ni videti.
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezplačni delujoč registry cleaner za Xp

Oddelek: Programska oprema
423564 (2819) bluefish
»

Ali lahko izbrišem te datoteke

Oddelek: Pomoč in nasveti
81167 (987) R33D3M33R
»

GTA SA Problem gta_sa.exe

Oddelek: Igre
192347 (1781) plavi85
»

Program za čiščenje registry-ja

Oddelek: Programska oprema
112212 (2051) SynTax64
»

win xp - kateri programi se zaženejo ob zagonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
62123 (2050) fahrenGONE

Več podobnih tem