» »

Razer Copperhead ali MS Intelli 3.0

Razer Copperhead ali MS Intelli 3.0

phu5i0N ::

Lep pozdrav!


Prosim vas za malo pomoči pri nakupu mišaka :)


Odločam se med zgoraj omenjenima glodalcema...Igram CS (Counter-Strike), imam podlogo Steelpad QcK in rad imam hitre miške in dokaj velik sens (sensitivity) :). Pri kolegu, ki ima Razerja sem igral in miš mi je zelo sedla, nekdo drug mi je pa zelo priporočal Intelli-ja?


Prosim vas, da se čimbol OBJEKTIVNO ne SUBJEKTVNO , pa js kupujem Razerja ali Intellija ne Logitecha! Got it? :D


( npr.: "Ej, model kup Logitecha k ga mam js pa še firma je huda!")

thnx

xCore ::

Sem lastnik QcK Steel (že druge podloge istega modela) in Razer Daimondback in sem nadvse zadovoljen... pred tem sem uporabljal Logitech wireless desktop set kateri se normalno z tem nemore primerjat... tako da pomoje je več ali manj stvar navade... pomoje nekih velikih razlik v miškah istega ranga ni... pač koliko ti paše miš na roko... ampak tudi to se navadi..

v glavnem z to podlogo in miško še nisem imel problemov... zato priporočam Razer.
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xCore ()

TechBeats ::

Še en glas za Razer - Copperhead
je hitra k svina, še preveč učsih, 2000dpi redko uporabljam:D :D

Pesimist ::

Objektivno. Razer misi so zanic. Kolega je kupo pa mu je po 3 mescih konstantnega nabijanja CSja like 8 ur na dan in vsej 12 ur na dan za kompom kabel se cist razrahljal pri miski pa jo je zacleo izklaplat. 1 mesec se je na servisu fuko ko jo je nazaj poslal in tam je spet vse cudezno delalo in potem doma opet cez par dni slabi kontakt in spet 1 mesec na servis lol.
Zdaj pa ma G5 nub! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

TechBeats ::

Sumljivo, kwa pa je delu a je pulu skos za kabl, jst jo mam že več k en let pa mi niti enkrat kej tazga zadogajal, pa jo kr dost uporabljam, učasih še preveč prtiskam na knofe :D :D....pa o kšni razhlahnjanosti ni ne duha ne sluha...

Roadkill ::

Tebi beseda "objektivno" ni najbolj jasna. ;)
Ü

Grimlord ::

Copperhead.

Imel priložnost oba probat, pa me ta intelli explorer 3.0 stranske gumbe premehke in ludno narejene, da ga moreš že skoraj not v miš stisnit. Kolešček tudi ruži ko ga skrolaš, ampak to je baje fičr da veš kolko si poskrolal :)

Razer FTW!
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

reptilia ::

zame obstaja le in samo Razer... meu že precej Razerjev, precej Logitechov,.... samo razertji so enostavno zakon... sploh z igre
Forgive your enemies, but never forget their names.

phu5i0N ::

@roadkill: Ka ti tle ni jasno?! A nisi OŠ naredu/delu ?:D


A kdo ve če še kje prodajajo komplet Razer Copperhead + Mantis-ka, v Celju v Big Bangu npr.:P?!



EDiT: Am..pravkar sm najdu še eno dost pocen varijanto Razer Deathadder in MS Habu? Sploh Razer kako se kej obnese? Ima kdo to miš? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: phu5i0N ()

Grimlord ::

Preizkusil obe, sta skoraj enaki :)

Niti ena mi ni bila preveč všeč, ker ima popolnoma drugačno obliko kot Copperhead. Ni za tiste ko miš premikajo bolj ali manj s prsti, ker sta obe narejeni tako da ju moraš premikati s celo roko.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

phu5i0N ::

Hm..bi probal sam k nvm kje, kr u Celju u Big Bangu sploh dvomim če imajo te 2 miški, sm jim že mail poslal pa bom vidu. Drugje pa že skor neb vedu, da bi mel gamerske miši :/:\

mihec87 ::

Zdj u bigbangu znajo met mogoce ker pri nam v velenju vem da so mel diamondbacka ko je prsu ven..

Drgac pa razer itq pomoje..Prezivu kr dost noci pa dnevov z mano ob wolfenstain et.

Pesimist ::

Sumljivo, kwa pa je delu a je pulu skos za kabl


nic takega samo nekak je kabel dol visel menda al iz lufta dol da se ni mize nikol dotiko nekaj takega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podloga za miško

Oddelek: Kaj kupiti
314548 (2836) kuglvinkl
»

Nova gamerska miška. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
596045 (4853) strictom
»

Razer Copperhead

Oddelek: Strojna oprema
302743 (1354) Lawler_
»

Microsoft ali razer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586014 (5130) mihajlo carr
»

miš

Oddelek: Kaj kupiti
311923 (1367) Snare

Več podobnih tem