» »

iframe da ali ne

iframe da ali ne

rkasteli ::

Rad bi vstavil eno flash aplikacijo na neko stran z neke druge svoje strani ampak mi v bistvu dela samo če uporabim iframe funkcijo.Glede na to da še nisem uporabljal iframov do sedaj me zanima kako je stem...so podprti v vseh brskalnikih in kako je pol z googlom,zna delat kej problemov zarad tega ker je ubistvu ena stran v drugi?
rkasteli

mte ::

iframe je isti drek kot navaden frame, samo malo drugače se pokaže. Jaz bi še malo preveril, zakaj ne dela če ga vzameš z ene druge strani (lahko da imaš kakšen čuden način vključitve?), iframe bi pa prihranil kot zadnjo možnost...
lp

rkasteli ::

Poblem je ker je to flash-php aplikacija ki mora met vse datoteke na istem serverju da dela. Sm probu tud že ločt glavni flash del in ga povezat z file na drugem serverju sam ni delal...Sicer pa tuki je POVEZAVA in si lohk sam pogledas...za predvajanje rabiš vsaj flash 8 in pa zadeva je še v testni fazi tko da včasih v IE mal šteka.
rkasteli

rkasteli ::

Zadnjih par dni sem poskušal vse mogoče, ampak očitno bom mogu kar iframe vstavt. Torej še zmer isto vprašanje mi bo stric google delal kej problemov glede tega in kako je z brskalniki in njihovimi prikazi ?
rkasteli

R33D3M33R ::

Kolikor mi je znano je iframe podprt v vseh brskalnikih novejših od IE4. Predstavljen je pa bil v IE 3. Glede googla imam pa take izkušnje, da indeksira glavno stran in iframe posebej in tako je možno, da bo kak obiskovalec prišel le na iframe in ne celotno stran. Se da rešiti s javascriptom, vendar je neelegantno. A php include pa ne dela?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

rkasteli ::

A ne dela php include samo takrat kadar imaš vse datoteke na istem strežniku. Neki vem da sem se enkrat že na eni strani zajebavu stem sam mi ni ratal.
rkasteli

R33D3M33R ::

Mislim da mora biti url fopen omogočen pa dela include preko urlja. Vendar previdno s tem, če boš pisal slabo kodo lahko kaj hitro postaneš tarča XSS napada!
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

t909 ::

Ne vem kaj kompliciras z googlom. Itak google flash strani ne prebavi tako da je cisto vseeno (z web-crawlerskega stalisca) ali je tista flash animacija v iframu ali kako drugace.

rkasteli ::

Url fopen mora bit tko da to potem ne pride v poštev. Sicer pa t909 maš prov, sem res mal preveč picajzlast :\
rkasteli


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Download vsebine strani s JS

Oddelek: Izdelava spletišč
472379 (1677) MrBrdo
»

Spletna stran - več enakih strani ali iframe in index stran za menu?

Oddelek: Izdelava spletišč
9925 (747) c0dehunter
»

Osvežitev strani in podatkov

Oddelek: Izdelava spletišč
201799 (1470) s52sk
»

Kako izdelati spletno stran na osnovi tabele?

Oddelek: Izdelava spletišč
141936 (1674) Jackass
»

Stran v strani...

Oddelek: Izdelava spletišč
6911 (869) Tito

Več podobnih tem