» »

Moj novi portal DESKA - Le vkup kritizerji !! :)

Moj novi portal DESKA - Le vkup kritizerji !! :)

tomaztoldi ::

Zdravo vsem,

zanima me kaj menite o našem novem portalu :

Deska.si

predvsem me zanima kako se vam zdi :
- splošen vtis
- oblika
- hitrost delovanja

povejte vse kar vas moti, deluje na Joomli, vendar smo porabili dosti časa za predelavo templejtov in na komponenti trznica. Na koncu smo še kar zadovoljni, vendar bi zelo radi slišali še mnenja bolj tejnično podkovanih uporabnikov.

LP

AndrejS ::

Dokaj dolgo je potreboval da je pokazal: Internet Explorer cannot display the webpage

Torej deluje zelo počasi oz. sploh ne deluje. ocena -1!

Poldi112 ::

15 sec da se naloži je počasno.
Meni na levi ima preveč kategorij. Sicer je še kar pregledno, ampak preveč je treba scrollat. Raje bi imel na začetku zaprte. In mogoče da praznih sploh ne vidim.
Kaj sploh je to, konkurenca bolhi? Bolha je kul, edino vedno bolj neuporabna postala zaradi vseh oglasov trgovin. Ne hodim tja da bi kupoval novo robo.

Pa še glede anktete - kdo tu sploh ve kaj je to Eon in eSiol?

EDIT: AndrejS: Uporabi nek pošten browser, ker ni kriva stran...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

jancko ::

Jaz vas ne rezumem...Meni nalože stran v 1, 5 s dobesedno kot bi odprl...list v knjigi:)
jancko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jancko ()

opeter ::

Oblikovno je še dokaj solidno, čeprav nič posebnega... recimo lahko bi imel enoten dizajn ikon vsepovsod (forum, sama stran, iskalnik...), skratka, na tvojem mestu bi še malo delal na tem.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

tomaztoldi ::

Nismo imeli v nacrtih da bi bila to konkurenca bolhi, samo trznica je nekako prva komponenta, ki je uporabna na portalu.

Andruxa ::

Avtorjev nas je vec, zato nekatere komponente se niso cisto usklajene oblikovno. Komponento trznico sem jaz delal, sestavil sem jo iz samostojnih komponent in predelal, vendar je potrebna se veliko dodelave, tudi da bi stil izenacil z stilom portala ( opeter ).

Se strinjam s komentarjem glede kategorij. Na zacetku bi morale biti zaprte. Tnx!

Aja, glede hitrosti portala. Zanimivo je da imamo ze tisti ki smo avtorji portala, razlicne izkusnje s tem. Meni je stvar na momente zelo sumljiva, ker se kar ne prikaze, vendar nas hosting admin pravi da drug sajt na istem serverju ne dela problemov ... ne vem. Bomo videli glede na komentarje tukaj, pa se bomo potem odlocili o menjavi hostinga.

Tako kot je ze v postu povedal Tomi, nas namen ni samo biti konkurenca bolhi, ampak bomo dodajali eksperimentalno se razlicne funkcionalnosti. Ce bi mali oglasi postali dovolj priljubljeni, bi pa bili konkurenca bolhi, ampak to je tezko verjetno, ker bolha je ze ponarodela :)
Lp, A

Preseren ::

No, meni ga je tudi nalagal cca. 15 sekund...
Barve meni osebno niso najbolj všeč...
Sortiranje po ceni in drugih detajlih izdelka?
Pa če že je forum zraven, ga pokažeš na prvi strani (zadnje teme al pa whatever)
Zakaj pa kategorije izginejo, ko gledam oglas?

To je to

P.
SEO na https://www.seos.si

Matev ::

škoda da moraš klikniti na oglas da se ti odre
potem pa klikniti nazaj in čakati da brskalnik zopet naloži stran

mogoče če bi bilo pop-up okno ki bi ga enostavno zaprl ko bi prebral oglas

ali pa mesto kjer bi se oglas detaljno izpisal ne da bi bilo potrebno ga odpirati in se zopet vračati

mogoče če bi vse oglase kar detaljno izpisal na strani
recimo 10 na stran

karkoli pač

samo tega ne da klikneš in potem klikneš nazaj
na tak način nikoli ne moreš pregledati več kot par oglasov

tomaztoldi ::

Preseren:
Pa če že je forum zraven, ga pokažeš na prvi strani (zadnje teme al pa whatever)


forum je bolj v ozadju, ker ni specializiran, kar je trenutno isto kot da ga ni, in se bo verjetno ščasoma spremenil v mesto kjer bo folk od naših kolegov s pravnim faksom dobili kakšen uporaben nasvet. Ko se bo to razvilo bo definitivno tudi na prvi strani kakšna zadnja tema. Chat je pa sploh eksperimentalno gor.

Barve meni osebno niso najbolj všeč...

Ali ti niso všeč samo v estetskem smislu, ali se morda tudi zdi težko berljivo ?

Andruxa ::

Sortiranje po ceni in drugih detajlih izdelka?

To manjka, prvic ko bom mel malo casa, bom to dopisal.

Zakaj pa kategorije izginejo, ko gledam oglas?

nekak se mi ni zdelo vazno, da se vidi kategorija,ko ze kliknes oglas. Nisem pomislil na to ...

škoda da moraš klikniti na oglas da se ti odre
potem pa klikniti nazaj in čakati da brskalnik zopet naloži stran

Se strinjam da bi se moralo to bols izpeljat, ker dejansko kar dost traja da se nalozi stran, samo s pop-up-i ne ker kaksen malo manj podkovan uporabnik z ie-jem ne bo niti opazu da mu je browser zadusil pop-up.

ali pa mesto kjer bi se oglas detaljno izpisal ne da bi bilo potrebno ga odpirati in se zopet vračati


neki takega verjetno bi bilo smiselno ja ...

tnx vsem za kritike in predloge !
Lp, A

bluefish ::

rahlo offtopic, ampak vseeno.

Nekdo (morda celo avtor) se je odločil stran oglaševati s pomočjo grafitov. :|

Vice ::

Če se ne motim SMF zahteva objavo copyright-a

HardFu ::

Graficno zgleda zelo za casom, nisem niti klikal nic, odprlo mi je takoj:
kar se tice grafike si preberite tole. Ubistvu branje tegale clanka priporocam vsem, ki imate kakrsnekoli opravke z graficnimi vmesniki.

Zelo priporocam tudi knjigo "Robert Hoekman Jr. - Designing the Obvious: A Common Sense Approach to Web Application Design" - zelo poucna
http://codeable.io


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letgo zapira Slovensko spletno stran in aplikacijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11034462 (9434) fikus_
»

letgo vs bolha oglasniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18534866 (14445) shadeX
»

Kaj pravite, se splača narediti spletni oglasnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910121 (6479) 2dark
»

bolhi se trga

Oddelek: Loža
174474 (3272) Good Guy

Več podobnih tem