» »

Geforce ti 4200 ne prepozna lcd na dvi priklop???

Geforce ti 4200 ne prepozna lcd na dvi priklop???

turok ::

Zdravo

Imam Geforce ti 4200 ki ima "vga"(stari priključek) ter DVI priključek.Ko sem priklopil samsungov lcd monitor na DVI mi monitorja ni hotelo prepoznati.Na "vga" pa mi ga prepozna normalno.A je že kdo imel omenjeno težavo in koliko se sploh razlikuje DVi od "Vga" priključka?
Life is life .... na na na na na

Ted ::

Sam sem bil v podobni situaciji. Privzeto kartica oddaja VGA signal ne pa tudi DVI-ja, to moraš nastaviti v nastavitvah.
Mah...

turok ::

Hm, sem že gledal te nastavitve..Se prav v Display properties si to gledu a ne ?Tm naj bi nastavu na DVI signal ?Bom še enkrat mal pogledu, če ne pa ene druge driverje naložu
Life is life .... na na na na na

amigo_no1 ::

Imaš pa ponavadi tudi gumb na lcdju (gumb: source).

Ted ::

Ja, ampak če ni DVi signala ga monitor ne bo našel :) . V display properties, tam ko maš posebej nastavitve od nvidie. Pa fino je če prej inštaliraš monitor (inf fajl), ker drugače se zna zgodit (pri meni se je na 226BW) da ne boš mel vseh ločljivosti na voljo.
Mah...

Mr.Ecko ::

Ja sam če ne preklopiš na samem monitorju ....

turok ::

Hmmm drgač mam samsunga 971p in nima nobene tipke za zaznat...automatsko že ob vklopu zaznava Digital, Analog.
Sem pa gledu vse nastavitve od Nvidie v Display properties in nisem našel nobenih nastavitev za DVI ,instaliral tri različne driverje in še vedno nič.Maš mogoče kakšne posebne driverje ?
Life is life .... na na na na na


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako vključiti 3 monitorje na eno grafično?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151744 (1240) Brane2
»

povezat pc do tv

Oddelek: Pomoč in nasveti
36772 (568) MecH
»

nepravilni prikaz resolucije (LCD)

Oddelek: Pomoč in nasveti
91236 (1084) Pyr0Beast
»

Katera grafična za dva monitorja?

Oddelek: Kaj kupiti
91374 (1284) kixs
»

Nastavljanje ločljivosti monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
182153 (1809) mat123

Več podobnih tem