» »

Usb ključ opral v pralnem stroju...

Usb ključ opral v pralnem stroju...

DonMatejo ::

Pozrdavček...

Kot že rečeno sem usb ključek po pomoti opral z svojimi kavbojkami v pralnem stroju.... trenutno se suši na radiatorju...

USB KINGSTON 1 GB

Je sploh še možnost, da deluje?

-mnenja, ne bedarj prosim, gre za resno zadevo-

Lp, Matej:\

bluefish ::

vsekakor je najbolje, da ga preizkusiš; ker lahko tukaj še tako pametujemo. Je pa na netu že bilo kar nekaj podobnih primerov, nazadnje je ključek deloval.

Fizikalko ::

Jaz sem tudi enkrat pomotoma opral en crap reklamni ključek, pa je delal bp. Tudi podatki so ostali gor. Tko da najbrž ni panike.

nonenone ::

po moje ga moraš tudi fajn osušit, da ni notri kake vlage, lahko pride do kakega stika ko ga vtakneš v računalnik (moje razmišljanje), treba pazit

Jackal ::

Bi moral delovati, saj v njem ni kakšnih baterij in podobnih izvorov napetosti, ki bi v vodi naredili kratek stik. Elektronski elementi bodo pa že prenesli tisto namakanje v vodi.

Ga pa pred ponovno uporabo dobro posuši. Če je treba ga lahko tudi razstaviš, da spraviš vso vodo ven.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jackal ()

bluefish ::

logično je, da mora biti suh. Nekateri uporabijo kar pečico, segreto na okrog 50°C. :D

DonMatejo ::

ja itak ga bom meu zdj par dni na radiatorju

pečica, hehe... zanimivo ne za par minutk...

hvala fantje, poročam... pa upam na najboljš...

Lp, Matej

BigWhale ::

Jaz sem svoje case nekatere racunalniske komponente pral v pomivalnem stroju...

Calligula ::

Ma prklop ga. Jaz sem svojega ze petkrat. Vsaj cist je.

nonenone ::

jaz bi raje kupu nov usb, kaj pa veš, nikol pol nisi miren kaj bo s podatki na njem, lahko enkrat kr zginejo, po marfiju hm

bzp ::

Razstavi (kolikor ohišje dopušča), operi z destilirano vodo in posuši s fenom.

Azrael ::

Odpove lahko v vsakem primeru. če je bil velkokrat opran ali pa nikoli.

Glede vlage. Zadeva je prenosna. Če je bil USB ključek na mrazu (npr. v avtu čez noč in se je ohladil na nizko temperaturo) in potem prenešen v topel prostor se v njem nabere precej vlage - kondenz. Folk za to običajno sploh ne ve in ključke brezbrižno uporablja naprej.
Nekoč je bil Slo-tech.

Genetic ::

Se si imel pri pranju vklopljeno centrifugiranje, ti je mogoce celo defragmentiralo podatke :)

Calligula ::

Ma glej, meni po 5 pranjih dela kot nov. Se susil ali otresal ga nisem nikoli. Centrifuga naredila svoje.
Otresi in priklopi.

nonenone ::

3 jurje je 1Gb , 11 jurjev 4 Gb , tile usb so se pocenil, za 11 jurjev dobiš izmenljiv dvd - skoraj

JIM22 ::

Pomoje ne bo panike, če si ga mal opral. Fajn ga posuš pa gas dalje. Se mi je že zgodilo da sme po kompu ko je delal vodo polil(iz vodnega hlajenja), pa sem ugasno stavr obriasl, pritegno vezice in nazaj nažgal. Morem po pravici povedat da mi še ni nobena komponenta crknla v vodi.:D
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

chucki ::

Men je macek mp3 player odvleku in sem ga drug dan nasu v wc skolki :| Vzel vn omil z samponom,posusil in prklopu. Seveda je deloval normalno in se delju zdaj. :D
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

nonenone ::

haha, men je maček brezžično miško napadel in jo zvlekel z mize na tla, mal se je sesula, ko je padla, vssen maček pomirja živce, lp

;-) ::

3 jurje je 1Gb , 11 jurjev 4 Gb , tile usb so se pocenil, za 11 jurjev dobiš izmenljiv dvd - skoraj


Dajte mi linke do takih cen :D 3jurje en giga

roli ::

http://www.r00li.com

;-) ::

Hvala.

Ma to sploh je za kaj al je kr bv ko 2 uri kopira podatke?

nonenone ::

v LJ BOF, bigbeng, tudi harvey, verjetno pa dobiš še kje mal ceneje, na internetu nisem gledal. SanDisk 4 GB, z vtičem k se potegne not in ven, tudi kingston 1GB imajo, pa še druge po 1GB zelo ugodno , lp

jest10 ::

Ma to sploh je za kaj al je kr bv ko 2 uri kopira podatke?

Tistile Patriot X-porter ima branje okoli 11MB/s. Pisanje malo manj. Za svojo ceno je dobra zadeva

;-) ::

lol 11MB/s pol pa vem zakaj mi je mama dala 22k za sonyjevega 2GB...

OldSkul ::

Jst sm c Comtronu nabavu 2 Transcend 2GB ključka, ki sta zelo hitra pa še poceni, priporočam!

Azrael ::

@EWEER:
>lol 11MB/s pol pa vem zakaj mi je mama dala 22k za sonyjevega 2GB...

Veš kako pravimo temu? Neinformiorani ljudje - zlata jama za prodajalce. Samo, da ima roba neke super duper cifre, ki bi se jim moralo reci lepo po domače nateg in BS2, navito ceno in lepo zveneče ime, pa so oboji happy.

To, da je nekajkrat cenejši identičen izdelek, samo brez fancy imena sestavljen v isti fabriki, na isti proizvodni liniji, pa pri takih "znalcih" ne igra nobene vloge. 11MB/s je za 1 GB flash disk v redu cifra, tudi mehanski diski take kapacitete niso prav nič hitrejši. Danes najhitrejši diski za domačo rabo so komaj presegli mejo ATA66, do ATA100 jim še precej manjka. Do raznih SATAxyz in USB2.0 nakladancij pa manjka še olala.
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()

mtosev ::

Jaz sn nasel za 9,50EUR 1gb :)) 8-O 8-O 8-O 8-O
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

amigo_no1 ::

Super :\ .
Bi mogoče povedal kje ?

;-) ::

Jaz kupim 3 potem:D

msms ::

Verjetno ga je tukaj vidu.

mtosev ::

Tam ja

Svojega sn si ze narocil
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

;-) ::

Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri USB ključ kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531946 (18859) Izi
»

Ker USB kljucek

Oddelek: Kaj kupiti
233221 (2413) Golden eye
»

nakup računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
172150 (1787) dzinks63
»

Računalnik za domačo rabo, za ukoli 100k

Oddelek: Kaj kupiti
101834 (1594) s51as
»

Kateri USB ključ

Oddelek: Kaj kupiti
244652 (3038) poweroff

Več podobnih tem