» »

Težava z namestitvijo OS na prenosniku

Težava z namestitvijo OS na prenosniku

SrOvPaSoV ::

Živ !
Sem nabavil Toshibo A100-028 v Avstriji, pa ma seveda gor nemške win xp media center edition 2005. Sem hotel naložit win xp pro pa mi po nekaj minutah namestitve pokaže napako : A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer. Potem napiše še če imam zadnji bios, zadnje driverje in naj piskusim zamenjat video kartico itd. V zadnji vrstici pa piše:
STOP:0x0000007E (0xC000005, 0xF749D0BF, ........)
pci.sys - Address F749D0BF base at F7496000, DateStamp 3b7d855c

kvaaaa pa zej, ma biv kupu comp pr nas pa bi bil gmah al ;((
pRAV ZENA "pEJ dOL z rAČUNALA"

`ripper` ::

ne bi smel...probaj dobit drug CD z windowsi... men recimo na enmu racunalniku noce instalirat WinXP s SP2, tko da moram instalirat winse s SP1, potem pa dam SP2 cez in dela ok... cudno, samo... pac tko je =D
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

SrOvPaSoV ::

A ima še kdo kakšno idejo, de ni kej u pi..., trenutno nimam nobenih drugih winsow, naredi mi pa vedno enako piz..... , ko se windowsi nalagajo (že takoj na začetku) ko se spodaj izpisujejo dejanja in ko pride do Windows is starting butne ven tisto kar sem napisal zgoraj, prokleta jajca ,.......;((
pRAV ZENA "pEJ dOL z rAČUNALA"

SrOvPaSoV ::

KONČNO rešil probljem, in res je bil ta problem v windowsih. Težava se baje pojavi pri PCI-Express grafičnih karticah in win xp SP1. Če ima kdo podobne težave naj si prebere TUKAJ. :D VENDARLE
pRAV ZENA "pEJ dOL z rAČUNALA"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ubuntu vprašanja

Oddelek: Operacijski sistemi
482927 (1676) roksson
»

izklapjanje računalnika - moder ekran ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101281 (1096) bluefish
»

Računalnik pada v restart

Oddelek: Pomoč in nasveti
151757 (1502) DbLinny
»

Ne pridem v winse: unmountable boot volume

Oddelek: Programska oprema
71247 (1148) SkIDiver
»

Resne težave s Win XP!!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
221916 (1401) alyF

Več podobnih tem