» »

barebone prenosniki v agt

barebone prenosniki v agt

neboben ::

www.agt.si prodaja 4 varjante barbone prenosnikov
Kako se obnese v praski, kakšen se vam zdi zaslon, tipkovnica, pregrevanje, ...?

čaw
  • spremenil: neboben ()

neboben ::

S96J je Barebone prenosnik, namenjen vgradnji Core Solo, Core Duo in Core 2 Duo porcesorjev. Opremljen je z Intel ® 945PM čipovjem in podpira dva DDR II SODIMM spominska modula pri frekvencah 667 MHz in 533 MHz. Uporablja 15.4” Wide, WXGA, Glare (1280 x 800) matrico. Največja kapaciteta skupnega spomina, ki ga barebone prenosnik podpre je 2 GB, ima pa vgrajeno tudi grafično kartico ATI Mobility Radeon X1600 z 256 MB samostojnega spomina. Za razširitvene kartice ima pripravljeni dve miniPCI Express reži, kamor lahko vgradite ASUS Bluetooth modul in Intel ® PRO/Wireless 3945AGM brezžično mrežno kartico. Trde diske lahko priklopite na Serial ATA slim priključek. Barebone prenosnik je že opremljen je tudi z DVD+-RW optično enoto, 3v1 čitalcem pametnih kartic, 10/100/1000 Mb/s mrežno kartico, zvočno kartico Intel® High Definition Audio, IR priključkom, analognim 56k v.92 modemom, spletno kamero, 6 celično, 90 W Lithium-ionsko baterijo in slovensko tipkovnico. Na Barebone prenosniku se nahajajo sledeči priključki:
4 x USB 2.0
1 x FireWire
1 x Line-Out
1 x Mic-in
1 x D-sub (VGA izhod)
1 x S-Video (TV izhod)
1 x RJ45 LAN
1 x RJ11 modem
1 x 3v1 čitalec kartic (SD/MMC/MS)
S96J je hiter Barebone prenosni računalnik certificiran po standarbu VBI (Verified by Intel®) in je RoHS Compatibilen. Zadovoljil bo vse zahtevnejše domače in poslovne uporabnike, še posebej pa tiste, ki radi zaigrajo tudi kakšno 3D igro.
Dimenzije: 362 mm x 268 mm x 28,5 mm - 39 mm


kupmlet zadeva na konc pride 260k

Mikrohard ::

Če mene vprašaš, ne more biti veliko boljše od kakšnega Tronote-a in podobnih... sicer pa nimam kakšnih izkušenj..

neboben ::

danes grem pogledat da vidim zadevo...
ja občutki so kao nej bi bil ena shit roba, sam kar sem gledu review na www.notebookreview.com so ocene pozitivne razen tega da nima DVI priključka.
problem je ker se v teh review-ih nihče ne razpiše glede zaslonov
VBI verified by intel sicer ima napisano katere displaye, diske, optične pogone, tipkovnice imajo barbone sestavljalci na voljo
Tudi tako daleč lahko vrtaš, da dobiš za te modele specifikacije ala response time, kontrast, view angle in ostali shit
zatakne se ker prodajalci ne povedo za kater model gre pri njihovemu barebonu ... vsaj v mojem primeru je tako, ker po njihovih besedah dobijo polovico zgrajenega, ne sestavljajo iz nule in iz tega razloga mi niso mogl dat cifre modela display ker ga do te mere ne razstavljajo:\
ampak ok grem pogledat mogoč mi bo pol lažje ...

fora vsega tega pisanje je da dobiš
1024 mb
T7200 2ghz
120 gb disk
x1600 256
blouetooth
te specifikacije + barbone specifikacije ki sem jih objavil zgoraj za 1082,62 € (po starem 260 000 sit) (e-cena)

bi blo pa zanimivo, da se oglasi kdo kt lahk tole dobi ceneje (tujina ne šteje, privat firma od mamice tud ne, veze tud ne). je kdo 8-O ?
+peljem na pir če mi tole zrihta kdo cenje, oz kar kol podobnega v sloveniji :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neboben ()

hooger ::

a na netu si ne moreš sestavit svoje konfiguracije? Mogoče sem samo tko glup da ne najdem.

neboben ::

nimajo konfiguratorja ...morš tko:
S96j klikneš pol so pa tam linki do komponent, ki barebonu še manjkajo
vsameš kalkulator pa not butaš

jan01 ::

Na http://www.notebookreview.com/ je kar pohvaljen. Malo si preberi, potem pa še npr na idealo.de poglej in se vprašaj, zakaj ne živiš v Nemčiji...

Turtle ::

Za vsemi temi prenosnki stoji INTEL. Vsi so VBI .....Tronote pa ne bi sicer preveč z ASUSem primerju....:D

Pesimist ::

Jah to je sicer lepa cena smao mi ohisje deluje kot skatla kropira. :D

neboben ::

niso dobil tko da nism mogu nč stestirat :(

jan01 vem vem notebookreview, tam sem navdušu nad asusom ... sem že 1 mesec non stop na idealo gehzals pricewatch, se mi že kr meša.. se čist strinjam njihove cene pa naša ko dan in noč, še bolj je to očitno če gledaš po štacunah v USA

turtle ja, asusovi deli VBI jpjp :D, pomoje tud ne more bit asus=tronote

Sawyer cena je odločina če upoštevaš da je postavljena v sloveniji ane, ohišje grem v sredo prevert

pa kaj a res noben slo-techoec ni teku kupu ?

bom zgleda jest prvi :), napišem review če bo tko

TRIROG ::

Bi bil nadvse hvaležen za en opis zadeve ...

hooger ::

zanimiva zadeva tole. Verjetno bom v roku 14 dni enga kupil za starše.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anni FL90 prenosnik (Novo)

Oddelek: Kaj kupiti
134042 (3029) Miha76
»

kateri prenosnik od teh dveh

Oddelek: Kaj kupiti
51138 (1080) tomaz-
»

Barebone prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
141811 (1465) PhotoBlaz
»

Prenosnik Anni HEL80

Oddelek: Kaj kupiti
272826 (2045) neboben
»

Prenosni računalnik !!

Oddelek: Kaj kupiti
161643 (1353) ant

Več podobnih tem