» »

HTPC

HTPC

Loaded ::

Lp

Torej rad bi naredil svoj lasten Home Theater PC. Noter je 1GB Ram-a ter GeForce 6600 (procesor še ne vem okoli 3000 nek Athlon). Torej kar še rabim je TV tuner + 5.1 zvočna - se kupi.
Ali se naj odločim za Windows Vista home Premium (videl da ima noter media center) ali za Windows XP Media Center edition (2005) ? Naprej me zanima ali lahko z daljincem od TV tunerja upravljam z media centrom?
Zanima me še kako je s sliko pri kabelski preko TV tunerja na televizor (ki je CRT 29'' z flat itd.), katere funkcije bodo omogočene/onemogočene na media center in je kje slučajno kdo spisal kaj kako kaj narediti na netu ipd.

Hvala za vse inf.

Lp
Loadeed

Loaded ::

?
Loadeed

DiDo ::

Hmm... mogoče ti lahko kaj pomagajo tukaj.

Loaded ::

Še vedno sem v dvomih ali Win XP Media Center edition ali pa Windows vista Home?Mi lahko kdo pomaga?

Lp
Loadeed

TRIROG ::

hm osebno sem bil nadvse razočaran z MCE ...

pri dvdjih nikakor nisem uspel dobiti SPDIF out, da bi lahko imel DD ali DTS
podnapisi pri divxih ... tudi ...
dodajanja mp3jev ki jih vačasih doda drugič ne ...

ostalo je bilo kul ... samo to dvoje ... so se mi mal zameril ... predvsem ker sem hotel uporabljati tako mašino predvsem namesto divx playerja ...

Loaded ::

Aha......še eno vprašanje..a se mi to sploh splača delati?
Specifikacije so napisane v prvotnem sporočilu, povezava bo najverjetneje preko S-video (slika?), televizija je 29" CRT ....a bo za kaj boljše glede na to da že imam dvd predvajalnik? Glede muzike bo pa snemanja najverjetneje tudi, kaj pa predvajanje?

Lp
Loadeed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XBOX 360 kot [DivXvid] predvajalnik in še več

Oddelek: Konzole
374854 (3479) mackon123
»

Xbox 360, PS3 ali PS2 ??

Oddelek: Konzole
182712 (2337) llamma
»

ULTRA komp

Oddelek: Kaj kupiti
322623 (1865) bluefish
»

Računalnik ob televizorju

Oddelek: Kaj kupiti
81364 (1200) bluefish
»

TV na PC preko VIVO kartice - Kateri programi?

Oddelek: Zvok in slika
51900 (1710) Johanus

Več podobnih tem