» »

Back up sistema na CD ali USB

Back up sistema na CD ali USB

#000000 ::

S katerim postopkom/orodjem imamo najhitreje nameščene windowse ??

Gre se za to da se mi ne da več zajebavat in čakat po urco za osnovno namestitev in kasneje še 2 za vse programe ipd.

Sem probal z Norton ghost in mi ni ratal, z acronis true image mi sicer je, ampak jest bi rabu imet vse na enem CDju orodje s katerimnardim NTSF particijo in razpakiram posnetek sistema na recimo C: in ko to končam naj bi zadeva delala.

Vidim da ima dost folka podobne ideje, recimo menjaš kolegu disk ali ker je vse zajebano in okuženo je treba na novo postavit vse, seveda ker je kolega ne morš računat, pijač in pic pa sem se že prenažru, zato bi rad neki tazga da mi vzame največ 15-20 minut za postavt.

LP

jan01 ::

Za acronisom true image workstation. Da daš lahko še na drug računalnik pa uporabiš acronis universal restore for true image workstation...

#000000 ::

Nekaj sem probaval, ampak acronis ne bere slik ki so shranjene na CD-ju, prikaže samo particije diska-ov. Jest bi rad mel sliko in ta program na boot CD-ju pol bi špilal, verjetno pa je treba prej odstrant driverje za grafični ipd. drugač se ne bo zagnal na vsaki mašini.

Sem probal PEbuilder, ki ima lepo funkcijo da lahko dodaš kak svoj file, in sem dodal Image, ampak druzga kot da vse štekne se ne zgodi, nikakor se ne zboota, enako finto ima ERD ampak ali se noče zbootat ali pa mi flikne error med kopiranjem slike.

Če imaš kak link kako naj bi to šlo z acronisom bi blo super. Hvala LP

edit: sem že najdu, bom probal če bo šlo kar hočem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kloniranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
354559 (3689) solatko
»

Disk Cloning - ghost image (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
537020 (5440) thebaloh
»

[Windows][XP] Menjava osnovne plošče - kako obdržati obstoječo inštalacijo windowsev?

Oddelek: Operacijski sistemi
71335 (1166) PlayTheGame
»

Kater program za kloniranje diska

Oddelek: Programska oprema
121818 (1651) janez77
»

kako prenesti Windowse iz enega računalnika na drugega?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121582 (1248) roscha

Več podobnih tem