» »

kateri procesor na adapter za soc.479

kateri procesor na adapter za soc.479

m_a_t ::

Zanima me, če lahko na CT-479 dam mobilni celeron Intel Celeron M 430 1730 / 1MB / 533, glede nato, da je narejen v 65nm. Če ne pa mi prosim povejte kateri mobilni procesor bi se splačalo vzet.
Hvala

Good Guy ::

Pentium M vsekakor(sharp prodaja svojega, če te zanima)

zakaj se ti splača?

ker pokurjo 28W posledično s tem je zelo majho gretje, se odlično navijajo. Majo izredno dober preformance(veliko L2)...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Spajky ::

po moje ja; bi blo treba probat ... sam treba flešat pred tem s starim procom plato, da bi ga spoznala ...nisem ziher ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

ant ::

čao

če ste opazli imam že odprto temo, ker bi rad zamenjal procesor na laptopu sony vaio.
rabil bi ta adapter, pa me ztanima kje se ga da sploh dobit.

hvala

m_a_t ::

Po štacunah mal poglej, samo težko, da boš kaj našel. Poleg tega pa rabiš še plato, ki ti vse to podpira. Aja pa še eno vprašanje. Gledal sem na strani od intla in pri specifikacijah piše nekako takole, da je serija 300 (90nm dothan jedro) narejena na s479, serija 400 (65nm) pa na s478. A to pomeni, da serija 400 ne paše na CT-479. Sej vem, da sm sitn sam ka nikjer ne piše kateri procesorji pašejo gor.
Hvala za odgovore

ant ::

jst mam pentium M 730 s fsb 533 in ti lahko posodim za sprobat;)

LP

m_a_t ::

ant zdravo. Za ta procesor sem 100%, da dela na adapter, samo mene zanimajo celeroni predvsem zaradi niže cene. Če bi pa rad sprobal procesor se pa lahko zmeniva ja. Pošlji mi ZS.

gfighter ::

Hm, ti misliš stlačit adapter v laptopa? To ne bo šlo, potrebuješ namreč ploščo, ki adapter podpira ter dovolj prostora v laptopu. Obojega nimaš. Kupi proc za tvoj socket, prej pa še preveri če lahko updateaš BIOS tako da ga bo plata prepoznala.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

m_a_t ::

gfighter...če misliš mene, ne ne mislim v laptopa to tlačit. Na asuski mam adapter, zdej me samo zanima kaka je podpora celeron M seriji 400 glede na to, da so narejeni v 65nm. Ne bi rad napačno kupil.

gfighter ::

Ne, mislil sem ant-a, ki hoče adapter za Vaio-ta. To ne bo šlo...
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rad bi zamenjal procesor na laptopu

Oddelek: Strojna oprema
312725 (1968) zee
»

Celeron M 350J

Oddelek: Navijanje
412380 (1245) sirotka
»

dothan+adapter+plata

Oddelek: Kaj kupiti
241382 (1181) Spajky
»

Dothan vs. FX (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
905866 (4163) Spajky
»

AOpen Pentium M mamaplata

Oddelek: Novice / Matične plošče
153174 (2739) OwcA

Več podobnih tem