» »

nastavitev wireless g routerja belkin

nastavitev wireless g routerja belkin

tashaaa ::

s cimro sva si kupili wireless router belkin (belkin 54g) in bi ga rada zavarovala z geslom, oz. da bi bila linija zascitena. v navodilih to ni posebej prikazano zato bi prosila za pomoc, ce mi lahko kdo poda napotke.
prav tako, jaz nisem uporabila instalacijskega cd-roma, ker mi je ze ko sem vklopila router vse delalo. a moram to vedno naredit? uporabljam pa MacBook.

prosim za pomoc...
lahko tudi po mailu: natasa@whoever.com

Trinitron ::

V naslovno vrstico svojega internetnega brskalnika vpiši naslednje: http://192.168.2.1
Prikazale se ti bodo nastavitve za router. V meniju (verjetno) na levi strani, boš pod razdelkom (verjetno) wireless našla povezavo security. (Verjetno) pišem zato, ker se vmesnik razlikuje od modela do modela. Potem iz padajočega menija izbereš način kodiranja podatkov (Security mode). Ponavadi je najboljša izbira WPA-PSK. Vpisati moraš še geslo (Pre-shared key) in nato vse skupaj shraniti (Apply changes). Ko se naslednjič povežeš na router te bo vprašal za to geslo in ga moraš vpisat, ob povezavi pa se bo prikazala majhna ključavnica, ki nakazuje, da so podatki kodirani. To bi bilo to...

amigo_no1 ::

Ni nobenih navodil na na belkin.com ?

Routerju je vseeno , ali uporabljaš FreeBSD ali MacOS potem ko prideš z browswerjem v nastavitve routerja.

Instalacijski cdrom oz "Wizard na cdju" je za začetnike, ki naj bi olajšal nastavljanje routerja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Router Security

Oddelek: Pomoč in nasveti
368452 (7858) Route66
»

WiFi in android

Oddelek: Omrežja in internet
3212551 (9629) Anaa1
»

Router kot access point - povezava

Oddelek: Omrežja in internet
125778 (5541) Naabo
»

konfiguriranje Wireless routerja

Oddelek: Omrežja in internet
132022 (1767) fifi2
»

Triera kabel preko routerja?

Oddelek: Omrežja in internet
202841 (2597) boych

Več podobnih tem