» »

Kako poslati ohišje po pošti?

Kako poslati ohišje po pošti?

M-XXXX ::

V Sežano moram poslati Chifteca- okoli 15kg! Preko pošte bi bilo predrag! Katere so še druge varjante? Kako je z kurirsko službo? A bi prišli na dom iskat ohišje?

paljer ::

Svoje čase, ko smo na firmi pošiljali pakete, velike in težke, se spomnim, da poštnina ni bla preveliko breme. Tam v rangu 10-15€. Domnevam, da je pošta v tem času svoje storitve nekoliko podražila.
V zadnjem času dobivam po pošti pakete cca. 5 kg, dokaj veliki ( itak je važna sam teža ) in pride poštnina ene 3€. Zdaj ne vem, kje vidiš ti prevelik strošek. Drugače pa je še možnost, lepo v avto pa gremo na road trip.Kar bi v tem primeru naredil jaz...razen če živiš, kje v pm oziroma nimaš izpita za avto:).

M-XXXX ::

Nimam izpita za avto pa še daleč je! Trebnje- Sežana! Poštnina za 1.3kg je bila 6€ če malo logično sklepaš koliko bi šele bila za 18kg:D >:D
Kako je z kurirskimi službami- take kot jih spletne trgovine uporabljajo?

#000000 ::

Kokr sem vidu je sama poštnina do 20 KG navaden paket 8 ali 9 € če je z odkupnino pa je neloliko dražje, ampak ne pretirano.

CENIK-PDF

LP

perci ::

Vozniku avtobusa ga dej.

Slipi ::

Sam kar večkrat pošiljam komu po pošti. Uporabi hitro pošto. Sam uporabljam bivšega Door to Door, dandanašnji pa se imenjuje TNT. Poleg tega lahko še slediš preko neta svoji pošiljki, cena je zelo ugodna proti poštni, mislim pa da sedaj tudi lahko dostavijo denar, nisem pa prepričan. Dostava je solidna in hira, paket ti pridejo iskat pred domača vrata. Je še nekaj hitrih pošt, kar najlažje najdeš s spletnim iskalnikom, tako, da vpišeš "hitra pošta". Sam do sedaj z dostavo kupcem nisem imel problema, pa zadnjič tudi v Nemčijo ne. V glavnem stranka dobi pošiljko že naslednji dan.

opeter ::

Kot je slipi napisal: uporabi dostavno službo - GLS, TNT...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kixs ::

natox:

ti kar lepo po navadi posti poslji. Meja je res 20kg, saj sem moje prejsnje ohisje tudi po posti poslal!

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

poštnina v EU

Oddelek: Loža
196228 (4461) emmentaler
»

Teževe z dostavo paketa.

Oddelek: Loža
81446 (1156) #000000
»

Dostava prenosnika po pošti?

Oddelek: Kaj kupiti
434200 (3146) Loaded
»

Nabava iz USA ?!

Oddelek: Kaj kupiti
101474 (1291) Neandertalec

Koliko pri Mlacomu računajo za dostavo?

Oddelek: Kaj kupiti
141728 (1502) Matek

Več podobnih tem