» »

Kvalitetna plosca za AMD...

Kvalitetna plosca za AMD...

Buggy ::

Zdravo!

Zelo se mi mudi zato bi prosil za pomoc.
Ostal sem brez plosce in procesorja (kratek stik) in sedaj
moram nujno kupiti novo.
Sedaj pa vprasanje:
Kaj se v temu trenutku najbolj splaca. Plosca naj bo kvalitetna in naj ima tudi "navijalski" potencial. Ali bojo novi procesorji (0.13) na istem podnozju kot XP-ji.
Prosim nujno rabim informacije in vase izkusnje in nasvete glede nove maticne plosce saj je ta osrednja stvar v masini, ki je tudi najdlje v mojem racunalniku.
Mislim da ne rabim raida in tudi kaksne blazno dobre onboard zvocne ne, ker imam Live. Procesor sem mislil uzeti XP1600 ki se baje najbolje navija.

Prosim za nasvet...hitro

Hvala,
Buggy

Thanatos ::

odvisno od dnarja ampak najboljš bi bilo kupiti Abit KR7A, ali pa EpoxEP-8HA+, če si pa bolj na tesnem pa DFI AD70-SC KT266A

Buggy ::

Verjetno bo kar varijanta Gigabyte GA-7VTXH in duron 1000.
Ali mislite da bo to v redu nadomestilo za PII350 in Seatle 440BX :\
Kaj bi bilo boljse uzeti XP1600 ali duron 1000. Odlocil sem se za durona, ko pa bo prisel novi athlon (0.13) bom pa kupil ta procesor:D.
Glavno da bo plosca zdrzala.
Kaj mislite na to...

tha_man ::

Strinjam se s Thanatosom. Če si zelo pri denarju si oglej še Asus s KT266A chipsetom, čeprav se po mojem tako dragih plat ne splača kupovati. Jaz imam DFI AD70-SC, in sem zelo zadovoljen.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Buggy ::

Hocete reci da Gigabyte ni dobra varjanta v mojem primeru?
Prosim pomagajte mi razjasniti dvome.
Bo prihajajoci AMD-jev procesor na istem podnozju kot XP-ji.
ALi bodo trenutne KT266a plate podpirale nove procesorje.

tha_man ::

Gigabyte bi bla tud v redu varianta, nekako v rangu DFI. Ima več funkcij (lan), je pa malce počasnejša (razlike v hitrosti itak ne boš opazu, tud če dfi ali gigabyte primerjaš z najhitrejšo kt266a plato). Pri DFI-ju so po vseh testih pohvalili stabilnost, kar lahko pritrdim. Z gigabyte pa osebno nimam izkušenj.

Btw., za le malce več denarja dobiš tud DFI z raidom in brez zvočne, če slučajno potrebuješ.


Novi Athloni bodo na istem podnožju kot trenutni, ne vem pa če bodo delovali na vseh platah. V teoriji naj bi, praksa pa se bo pokazala čez nekaj mesecev...
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

sirotka ::

Kakšne so pa elite ddr+sdr plošče?
a so stabilne in dobre za navijat?

krucymucy ::

gigabyte-ka je je v več primerih tudi bolša od DFI sam je ra res da razlike ne boš opazu...

Jaxx ::

Če hočeš res kvalitetno plato, premisli o ASUS A7V266-E...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Athlon - da ali ne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81649 (1461) tha_man
»

ESC K7S5A, qdi kudoz7 via kt 266a ali kaj drugega in prosim brez zajebancije

Oddelek: Kaj kupiti
251570 (1134) krucymucy
»

ECS K7S5A plata za AMD?

Oddelek: Kaj kupiti
111396 (1128) [t502]
»

Best buy PC konfiguracija

Oddelek: Kaj kupiti
121116 (905) tha_man
»

Joj no, kero plato naj nabavim!

Oddelek: Pomoč in nasveti
261439 (1104) tha_man

Več podobnih tem