» »

Lahko kdo ceneje zrihta računalnik oz. posamezne komponente?

Lahko kdo ceneje zrihta računalnik oz. posamezne komponente?

sthep ::

Odločam se za nakup novega računalnika, pa me zanima če je tukaj kdo izmed vas, ki bi lahko kaj ceneje zrihtal računalnik.

Kupujem pa nekaj takega;
core duo procesor
1-2gb ddr rama
grafa v rangu radeona X1950 oz ge forca 7900

Kontakrirajte me na ZS:D

Ethical ::

CoreDuo-> Mimovrste
X1950PRO-> Funtech
RAM-> Mlacom

Poglej si uglavm na Mlacomu, k majo kr pocen in pa na funtechu. Js tm kupujem če je kj dnara:\

lp primzo:\
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580

Poldy ::

On je mislil underground cene... mogoče se pa res kaj najde...:D

Turtle ::

bolha....drugače pa obsatajajo tudi cenejše trgovine pri nas in na tujem

Tilen ::

Tudi mene bi zanimale kaksne underground cene, potrebujem pa c2d sistem [mb/cpu/ram/gfx] >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

suntrace1 ::

Mene pa 8800GTX/GTS >:D

sthep ::

No da ne bo pomote, zanima me če mi kdo lahko zrihra nove stvari cenejše, kot pa so v trgovini. Morajo pa bit nove.

Ethical ::

..razn če enga najdeš k ti bo švercal iz Avstrije. Avstrijske trgovine majo nasploh te scene pocen. ena boljših avstrijskih strani, kjer prodajajo tehnično opremo je tale.:\
Drgac pa nevem kok se ti splaca gor it. Ce bos nabavu cel komp, potem pejt le:\ , se splaca. Ce pa misls, it gor za đabe, ksne drobnarije kupovat, potem ti pa to odsvetujem. Nevem, sam se odloči. :\

Nekaj dobrih slo strani za nakupovat(ponovno):\

https://www.mimovrste.com/
http://www.supercena.com/
http://www.mlacom.si/default.aspx?m=1
http://www.kupiugodno.si/
http://www.norim.si/
https://www.cool-pc.org/

lp, primzo
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ethical ()

sthep ::

kaj pa varianta, da en vzame preko podjetja in je pol neki brez davka??

SepoX ::

Če imaš v familiji kakega podjetnika mogoče, takole na suho ti pa noben ne bo dal:D

Čmrlj ::

kaj pa rabiš, ker nekatere zadeve tud jst dobim brez davka ;).Sm od tega bom tud jst neki imel, tko da boš prišel cca 10% ceneje skozi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Čmrlj ()

Poldy ::

Kolega je na tak način dobil novo:
Pentium(ne vem nekaj nad 4GHz), 4GB rama, 500GB disk, ohišje, napajalnik, neka leva grafična, skupaj za 130k sit.

zee ::

ne vem, če je kakšen Pentium (naj počivajo v miru) kdaj serijsko letel več kot 4 GHz.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

koyotee ::

@Poldy smeh...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gape0000 ::

Hahahah poldy dober si to nabasou |O |O |O

Poldy ::

:8)

Sem ga prav poklical, gre pa se za procesor Intel Pentium D 3.4 - od tu mi je verjetno ostala štirica v spominu.

sthep ::

zdej neki ponudb mam, morm premislt, ena bo že prava>:D

Tilen ::

A bi lahko tisti, ki so poslali ponudbe avtorju topica poslali še meni kakšno? Zanimajo me enake stvari, le da jaz potrebujem še p5b plato. Hvala!

lp
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

#000000 ::

No dej ta foro povej kake ponudbe si dobil, ni treba od koga ampak cena itd. no če se ti da. Da vidm če sm sposobn najt ceneje. LP

sweeti007 ::

ceprav me za časa nakupa ni zanimalo od kod je prodajalec dobu tk pocen stvari in z garancijo, nove se ve.

miško logitech mx700 dobu za 10k tedaj je stala okoli 22ksit ter 120gb disk za 20k sit, no tukaj ne vem kolk je tedi stal je pa beu cist frisen model

Me zanima kje vi dobite te stvari tk cenej ker on ni hotel povedat

Tilen ::

Padle s tovornjaka. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Čmrlj ::

Lahko se tud tko reče:D

ajamni2 ::

Vidim da je kar nekaj takih ki lahko dobijo stvari ceneje. Mene pa zanima za koliko eur bi lahko dobili ta dva prenosnika: nx9420 T5600 RH441ET, ali pa nc8430 T7200 RH471.

SepoX ::

Hehe, šverc komerc. Vsi radi prodajo, ko pa kaj crkne se pa začne nejavljanje na telefon, obljube "bom zrihtal, ne skrb" ali pa "za garancijo kr men reč" :D

Poldy ::

Pri večini je verjetno tako, da pač ko trgovina naroči robo, jo potem nekaj prodajo še na črno. Pri takšnih naročilih cena ni fiksna, pač pa je povezana z naročeno količino, zato je tako poceni. Izbire ni, se pa res lahko zatakne pri garanciji.

Sploh pa, od kdaj je Slo tech črni trg? :\ :D

#000000 ::

Jest lahko povem ne bom sicer reku točno od kje, ampak samo iz legalne računalniške trgovine (kar je nove robe seveda) za vsako stvar se dobi račun in seveda garancija, kar pa je rabljene pa tko nima garancije, če rečm da dela pol dela, drugač sploh ne prodajam. Zakaj dobim tolk in tolk % ceneje pa je moja stvar. :D LP

Mr.Ecko ::

No koliko bi me pršu novi AMD x2 s939 proc. Ponudbe zs.

#000000 ::

eno malenkost počen in zasmojen eod oka 19.95 € :D

ajamni2 ::

#000000 za kakšen denar bi pa ti dubu ta dva prenosnika: nx9420 T5600 RH441ET, ali pa nc8430 T7200 RH471, seveda če jih lahko.

Snegec ::

čmrlj>
kaj pa rabiš, ker nekatere zadeve tud jst dobim brez davka ;).Sm od tega bom tud jst neki imel, tko da boš prišel cca 10% ceneje skozi.


Brez davke lahko stvar dobiš le, če padejo na ovinku s tovornjaka dol. Al pa "čudežno" zmanjkajo pri razkladanju. Drugače pa če nisi ti davka plačal, ga je nekdo drug in je potem prodal z izgubo.

Dvomim, da imajo pri računalnikih trgovci toliko marže, da bi si lahko privoščli tako velik popust kolikor ga davek požre.

Še za nepoučene:
Končna cena nekega artikla se računa z naslednjo enačbo:

Osnovna cena x marža x davek = končna cena
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

sthep ::

no popusta 20% že mam, če pa se še kdo ponud se pa ne bom branu>:D

ajamni2 ::

A lahko kdo zrihta enega od teh dveh modelov ceneje: nx9420 T5600 RH441ET, ali pa nc8430 T7200 RH471? Ponudbe pošljite na zasebna sporočila

Tilen ::

Jaz bi tudi 20% popust :)

Pri 500 eur je to 100 eur popusta. Posteno :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Snegec ::

Tist trgovec, ki končnemu kupcu (enmu, ki v neki določeni dobi (beri: 1 leto) ne kupi za XXX € robe (beri 8000)) proda nekaj z 20% popustom, je po pravici povedano - bedak.

Ker pljuva samo v lastno skledo.

Lahko pa probam pristavit kakšen izračun v primerjavo mojega znanja gospodarskega poslovanja ;)
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

sweeti007 ::

@snegec tistih 20% se da zrihtat pr kakmu "poznancu" ki ma podjetje in to za vse stvari ce le zna "stric" prav vnesti v knjigo zakaj je rabil tisto stvar za podjetje

tud striptiz se da brez davka dobit:P

BozidarB ::

vse stvari ki jih kupis na podjetje moras v primeru da se prigaze inspektor na vratih imeti v podjetju. ce tega nimas sledijo velike denarne vsote in zaradi tega veliko podjetnikov noce kupovat za druge. tak je recimo moj fotr..... npr. jst dobim vse kar hocem 20% ceneje in se dodatnih 5 pri mlakomu zaradi vez0:)

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim še meni svetujte pri izbiri prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
332749 (1917) Tim Burton
»

kateri prenosnik od teh dveh

Oddelek: Kaj kupiti
51114 (1056) tomaz-
»

kateri prenosnik med naštetimi

Oddelek: Kaj kupiti
91564 (1327) SkIDiver
»

Pomoč pri nakupu HP NX9420

Oddelek: Kaj kupiti
191630 (1382) bob_case
»

kupujem laptop, ki bi se lahko primerjal s trenutnim desktopom

Oddelek: Kaj kupiti
151761 (1289) CyberAD

Več podobnih tem