» »

Dell Inspiron 6400

Dell Inspiron 6400

sbrezo1 ::

Pozdravljeni!

Zanima se za nakup Dellovega laptopa Inspiron 6400, pa me zanima, ali ima kdo od vas že kakršnekoli izkušnje z omenjeno napravo. Za lažjo predstavo navajam spodaj še link s karakteristikami, sicer pa me res bolj zanimajo praktične izkušnje. Kolikor mi je znano, so ljudje z Dellovimi računalniki drugače izredno zadovoljni, ampak vseeno, morda samo majhen namig:).

S.

Dell Inspiron 6400
Ljubo doma kdor ga ima

SepoX ::

Kolegu je crklna plata potem zvočniki nazadnje pa se je še ekran na zadnji strani napihnu. Seveda je za zadnjo stvar čist popi_du že in je uveljavljal stvarno napako in zahteval denar nazaj, ker mu zdaj dell smrdi čez vse. FMC je tok butast in pravi da je normalno, če se napihne:\

Obesil smo jim inšpekcijo, pa ni nič pomagalo, treba bi blo nabavt za 70 jurjev izvedenca in se potem po sodiščih vlačit, pa nekak nima časa za to in še računalnik rab za diplomsko. Ena zmaga naših vrlih nategovalskih prodajalcev več;((

Matty ::

... osebno imam z Dellom same dobre izkusnje in bo verjetno tudi moj naslednji prenosnik (ko pac bo) tudi Dell... res pa je, da se mi ni bilo treba ukvarjati s FMC :D

sbrezo1 ::

O jebela SepoX:O . Zdaj si me pa prav nekoliko prestrašil. Pa meniš da je slučajno naletel na tak anomalični kazus, ali pa je to pri tem modelu bolj pravilo kot izjema? Ker zdaj sem pa res v dilemi? Hmm:\ :\

Bom počakal, morda ima še kdo kakšne izkušnje...
Ljubo doma kdor ga ima

SepoX ::

Pejt ga v BOF pogledat, ima na desni strani zadaj tudi napihnjen ekran:D

Smo šli za hec pogledat in je očitno res normalno da se napihna:D

z3ro ::

Moj bratranc ga ima... od mene same pohvale za Della...kr je res ful vredu in vse laufa čisto...

Yohan del Sud ::

Če se ti napihne ga operi s perwolom, pa se bo nazaj skrčil. Da se jih pa določen procent pokvari je logično. In če se jih je prodalo par tisoč, bo pokvarjenih v sumi še toliko več... Dokler je v garanciji se zadeva vedno popravi ali celo zamenja.
www.strancar.com

SepoX ::

Ja, samo po FMC-jevo napihnjenost ni napaka in ne moreš nič uveljavljat:\

Yohan del Sud ::

Glej, imam nekaj poznanstev tam, pa če poveš bolj natančno, kdo ti je to natvezil (ali pa če opišeš človeka), se lahko pozanimam o ozadju.
www.strancar.com

SepoX ::

Šef servisa in pa mislim da šef prodaje, ki se je strinjal z njim:D

odklop99 ::

jest se nism nikol zasledil, da bi mela kera firma samo odlične produkte in da jo potrošniki bi samo hvalili...
tko, da mors povsod vzret z rezervo vse in loh mas smolo pa pr najdrazji firmi in kakovosti naletis na defekt produkt, loh mas pa neverjetno sreco pa naletis pr najbl sux firmi na zelo zelo zelo dober produkt...

MHO Dell je kr ql



Lp odklop

Yohan del Sud ::

Huh. V bistvu je povedal (šef servisa) isto, samo z drugega konca. Napihnjenost (določenega dela ohišja) se dogaja, a ne zmanjšuje funkcionalnosti, dve okvari v kratkem času je pač smola. Če se zadeva rešuje znotraj garancijskih obveznosti ne vidim problema. Se pa strinjam, da bi občasno lahko šli na roko, tudi malo nad zakonskimi dolžnostmi. Izjemoma (kar pač izgleda nisi).
www.strancar.com

SepoX ::

Ne, sej men je vseen, je od kolega. Jst sm mu sicer reku že na začetku, ko je plata crklna, da naj zahteva keš nazaj, pa je bil prijazen in ni tega naredu, zdej so ga pa na suho...

Štorija je pa taka - prenosnik je star zdej mislim da ene 8 mesecev od tega je bil 3 na servisu. Ko so menjal plato so mu še razmajal zgornji del, kjer je lcd in potem trdili, da je to normalno:\

Tako da za mene FMC smrdi;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težave z deljenjem diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
9929 (779) Stratus
»

nakup prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
527399 (5883) Jan987
»

Dell zamenjuje 4,1 milijona baterij

Oddelek: Novice / Ostale najave
255921 (4018) Jst
»

Core duo/512 RAM ali solo/1024?

Oddelek: Kaj kupiti
121229 (801) Cinderela
»

Dual core prenosniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
706732 (4716) _marko

Več podobnih tem