» »

Naredil Quick format - kako dobit podatke nazaj?

Naredil Quick format - kako dobit podatke nazaj?

Fizikalko ::

Naredil sem pomotoma quick format. Pidal še nič po diksu po tem dogodku. Sklepam, da se dajo stvari komplet rešit. S katerim programčkom?

#000000 ::

spinrite http://www.grc.com Lahko tud z get data back, pa še čuda teh orodij najdeš na googlu, nekatera so celo free, data recovery software vpiši pa je. LP

Fizikalko ::

Tnx. Sem zdajle pognal GetDataBack. Sicer zgleda, da bo OK, samo bo pa mlel še kako uro pa pol. Sem mislil, da se tale preklic formata hitreje da opravit. No ja, bom pač počakal še kako urco, dve.

Hvala!

#000000 ::

Aha, no sej, če ta ne bo OK, pa druzga probi, mogoče bo drug kaj bolj uspešen. Pri slikah sem mel enkrat probleme, ker so ali manjkal vogali al pa bli spacani, ali pa vse skup neke leve barve, worda pa ostalega pa tko ne uporabljam, tko da ne vem kako ven izpade. LP

Fizikalko ::

Vsebina so bile pravzaprav inštalacije (raznih programov). A je možno, da kaj ne bo delalo?

#000000 ::

Hm kwa pa vem, možno je da kak installer ne bo delal ja, sej veš, še ko ga z neta skineš je včasih kak feler, zato pravm da je bolš še s kakim orodjem probat, zihr je zihr. LP

Fizikalko ::

Po moje je najbolj odvosno od tega, ali si še kaj pisal po disku PO formatu. Jaz nisem, tko da bi IMHO moralo VSE bit popolnoma rešeno. Right?

xabre ::

Wrong.

Čisto možno je da ti nekatere stvari ne bodo delale in pa da boš našel kaj, kar si par mesecev nazaj zbrisal.8-)

xabre ::

In ti je uspelo rešiti podatke in s katerim programom?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Recovery datotek

Oddelek: Programska oprema
51138 (958) Nebula
»

Diagnostično orodje za WD

Oddelek: Programska oprema
144425 (4285) clovk
»

WIN XP-požarni zid

Oddelek: Informacijska varnost
152716 (2168) nx6325
»

Novosti na področju anonimizacije

Oddelek: Novice / Zasebnost
275378 (4298) B-D_
»

DDoS atack; kje nej DLjam security za Win XP?

Oddelek: Pomoč in nasveti
331680 (1316) fruit

Več podobnih tem