» »

LG 775 FT 17" monitor

LG 775 FT 17" monitor

Vanich ::

A ma gdo LG 775FT 17" monitor ????? A se to splača kupiti ????? Men zgleda pocen, pa še flat je.......'al bi mi gdo priporoču za isti denar (+- 5.000.- SIT) ker drug monitor ???Drugače košta pri Mlacomu 75 jurjev, pri madisonu pa 72 jurja.......Ne, ne da se mi švercat.....Dankeš'n.......

boha ::

sicer ga nimam, ampak že dejstvo, da so mu v septembrski številki monitorja podelili zlati monitor, pove veliko... torej ne moreš dosti falit... :)

frudi ::

jaz ga mam pa sem kr zadovoljen. ni ravno briljantn, je pa, bi reko, zadovoljiv. kar je kul na njem je to, da je flat, slika je zadovoljivo ostra in enakomerna.
med pomankljivostmi bi izpostavil osveževalno frekvenco (max 85Hz@1024x768, čeprav vsaj meni to zadostuje, ker se mi zdijo višje resolucije na 17" neuporabne) in, vsaj pri mojem, manjše težave s konvergenco v spodnjih vogalih.
za 72k sit je po mojem dober nakup, še boljši pa je bil aprila lani, ko sem zanj dal 64k sit :D
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Ribicija ::

SONY A220. Trinitronc z ravnim ekranom in dodatnim USB hub s štirimi porti.
Cena: 80.000 pri Netstoru - Jerovšku.

lp

NiggerBob ::

imam LG 795FT 17", tudi zadovoljen. Razlika glede na 775 je malo bolj zmogljiva elektronika (1024x768 max. 110 Hz). Kot je že rekel frudi, je res raven, prijeten za gledanje, ima pa težavo s konvergenco v vogalih, kjer je slika manj ostra, kar pa sploh ni moteče. Res vreden denarja (60.320.- Sit maja 2000).
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

whatson ::

Jaz imam tudi monitor flatron 795ftPlus, in sem z njim sila zadovoljen:D.. zatorej ti priporocam flatrona, ne glede na model in ceno

whatson.xmix.net

Pepo ::

Huh, kaksni cudni casi! Ze pet postov, pa se nihce nic o Iliyami...:P
Tehnika ljudstvu!

frudi ::

hja, tip sprašuje za mnenje o specifičnem LG-jevem monitorju, kaj bi mela tu IIyama zravn? :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Tr0n ::

Tudi jaz imam ta monitor. Kewl slika, kewl monitor, ne tak kewl frekvence (max 85 @ 1024). Aja, ne tak kewl velikost monitorja, ker ima malce vecje ohisje kot stevilni drugi.

Ash ::

Zivjo !

Ja jaz mam LG Flatron 775FT, prej sem me LG 78i Studioworks pa sem bil bolj zadovoljen.

Edin problem, ki me mori je to da ne dela na visoki frekvenci samo na 1024@786 pri 85 hercih to je pa tudi vse kar da od sebe! Če pa frekvenco spremeniš na 1152@864 pri 75 hercih pa v desnem robu trese sliko, kar je zelo zelo moteče.

Raje se pozenimaj za kakšen drug monitor naprimer Hansol ali pa sony ta fletron je zdej prov pocen.

Cao
Ash

charli ::

Imam LG 795 FT res je malo dražli od 775 ampak osvežuje kot monitorji za 120.000sit,tako da če ga rabiš za domače delo je tudi 775 povsem zadovoljiv.
charli@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monitor17" ???

Oddelek: Kaj kupiti
202013 (1370) demon#666
»

Kateri monitor z ravnim zaslonom?

Oddelek: Kaj kupiti
232356 (1850) Uporabnik
»

Ker monitor 17''?

Oddelek: Kaj kupiti
161266 (1077) ABX
»

!7" monitorji

Oddelek: Kaj kupiti
261320 (1025) ringalori
»

17" vs. 19"

Oddelek: Kaj kupiti
211828 (1588) andrej

Več podobnih tem