» »

Študij fizioterapije

Študij fizioterapije

shadowfax ::

Zanima me, če je med vami kakšen študent fizioterapije, saj nebo več dolgo, ko se bom moral tudi sam vpisati. Zanima me težavnost študija, če poleg študija ostane tudi še kaj časa za druge stvari in nasploh vaša mnenja glede tega študija!?
Hvala!

Cr00k ::

če te res zanima, in maš v srednji šoli same 5-ke, pa če nimaš prijateljev... GO FOR IT!

če pa bi šel ke, zarad tega k je fancy, pa velik punc(k sploh niso hude...)... RAJ NE!

OGROMN JE VAJ!! (obvezne se pa vse)...

...po vajah so predavanja...

...k maš pa cajt zvecer se pa učiš anatomijo k bk :)

...to je to, na kratko in jedernato!

shadowfax ::

Do zdaj sem dobil od vseh samo negativna mnenja. Tako, da res ne vem kako se bom odločil. Ker je to le eden izmed študijev, ki me veseli! Tudi na visoki zdravstveni imaš zjutraj prakso popoldne pa predavanja! Potem ostane še edino radiologija ali pa sanitarno inženirstvo, ki pa je 4 letni študij! Če ima še kdo kakšno mnenje je doborodošlo! Lp

BigWhale ::

Neurofizioterapevti, ki imajo privat samoplacniske 'ordinacije' imajo tako guzvo, da prakticno noben vec ne sprejema novih pacientov.

Vsaj tukaj na stajerskem...

Bernardaa ::

Vsi fizioterapevti imajo delo, kar je danes res zadetek v polno.
Če te veseli se vpiši. Super študij je baje na ESM (Evropsko središče Maribor) ampak je samo izreden, sicer pa baje res zelo kvaliteten študij, tuji profesorji, erasmus izmenjave...
Jaz se bom drugo leto (ko to pride na vrsto) vpisala sama

LP!

BigWhale ::

Ce se je vpisal in je bil priden, je verjetno ze fizioterapevt! ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FRI ali IŠRM

Oddelek: Šola
102792 (2220) Yacked2
»

Študij računalništva in informatike

Oddelek: Šola
133183 (2652) DavidJ
»

FMF, FS ali FE? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
599384 (7305) A120
»

Ko se ti v življenju naenkrat zacikla (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5813518 (10093) m0LN4r
»

Kateri faks (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7120665 (18812) romat

Več podobnih tem