» »

Nakup Low-Cost HD TV LCDja

Nakup Low-Cost HD TV LCDja

LuGi ::

Pozdrav,

Hm mene pa zanima če ima kdo kakšne izkušnje z lowcost HD TV LCDji 32" (viapia, haan, itd.) oz. ti k so zdj v akciji npr.

http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=B...
http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=8...

In katerega izbrati v tem rangu 650-750 EU.
  • spremenil: LuGi ()

MeGreat ::

haan,xoro so kvalitetni low cost lcdji
ani se mi zdi, da ima par tvjev poceni, veliki zasloni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MeGreat ()

darkobas ::

jaz sem z viewpio zelo zadovoljen.
Edin bug ki ga ima je ta, da ko sem rač imel povezan z dvi-hdmi kablom se mi tv ni hotel prizgat. ceprav je vse lepo delovalo če sem kabel priključil naknadno. podrugi strani pa baje več samsungov ali philipsov sploh ne deluje na dvi-hdmi povezavi.

MarkoMan ::

Pismo js se tut coham katerega vzet.

32PF7331 LCD TV PHILIPS ma baje fajn sliko, ker ma tehnologijo Pixel Plus 850eu - nisem nasel recenzij

32LE2R LCD TV LG mi je imel na uc lepo sliko (kontrast, barve) 750 eu - na enem forumu sm bral, da so zlo zadovolni sam problem zna bit z nevem kak se rece (ce je crna slika v kotih in ob robovih mal seka svetloba)

Of topic:

a VGA to hdmi adapter obstaja?
vsak zacetek in zacetnik je tezek

karma ::

A ima kdo tale HAAN 32" LCD ? Da se ga dobit za 425 EUR novega z garancijo 2 leti...LG/Philips panel, 2 HDMI-ja s HDCP, analogni tuner etc...
Za kam v spalnico dat bi bil mogoče uredu...:D


k2b
...obsolete...

bond007 ::

Kje ga dobiš za 425€?

karma ::

Kje ga dobiš za 425€?

V Špar-u.....cena 489 EUR....kupiš prej IZI-Mobil predplačniško kartico za 12EUR....na naslednji nakup dobiš 15% popusta....alora 489 - 15% = 415,65 + 12 za kartico = 427 EUR. Sem se včeraj točno pozanimal, dajo ti skonto pač na celoten nakup (en-kratni)....
V trgovini sem tegale HAAN-a mal štokal po nastvitvah in ga nastavil tako, da je slika primerljiva zraven postavljenim LG-ju, JVC-ju in PHILIPS-u (vsi 32")./ na defaultu je bila bolj bleda in barve so vlekle bolj na modro ...) Bila pa je neka oddaja na SLO 1 ...ona fora ko imajo kvazi 16:9 razmerje slike s črnimi robovi spodaj in zgoraj, pa mi na HAAN-u nikakor ni zratalo lepo raztegnit slike kot na PHILIPS-u za 750 EUR.
Sem mel s sabo DVD testni samo je prodajalc ravno zaključil izmeno in se mu ni dalo priklapljat... edino brača varnostniki so prišli pogledat kaj tolko štokam un TV :D ...

Bojda je to neka slovaško-korejska firma, v Nemčiji in V.Britaniji se pojavlja kot Hannspree , nekaj piše o tej firmi tudi MojMikro in Računalniške novice (vsaj sledni je po hvalisavem tonu plačan članek...)

Potem ni nobenega HAAN-ovca tukaj?

k2b
...obsolete...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
141327 (1071) prognoob
»

Kateri DVD predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
61599 (1529) Svizec69
»

Avto Akustika Hyundai Atos

Oddelek: Loža
111962 (1626) Lincolin
»

Kateri 26" LCD TV?

Oddelek: Kaj kupiti
101686 (1505) Blinder
»

Kateri monitor bi vi izbrali

Oddelek: Kaj kupiti
151734 (1266) umetnic

Več podobnih tem