» »

Kateri 26" LCD TV?

Kateri 26" LCD TV?

MaCoFaCo ::

Kupil bi 26" LCD TV cenovnega ranga do 850 EUR. Uporabljal bi se večinoma za gledanje navadne kabelske TV in občasni ogled DVD/DivX. Imeti mora vsaj 2 leti garancije.

Sem veliko hodil po trgovinah vendar me moti, ker večinoma prikazujejo HDTV posnetke/DVDje/digitalno TV, nikjer pa ne vidim kako zadeva izgleda na navadni kabelski TV. Zato me zanimajo izkušnje tistih, ki imate takšne LCDje doma.

26" Gorenje ima dokaj ugodno ceno vendar mi ni najlepši, pa tudi ne vem če je zadeva kvalitetna. V redu se mi zdi Sharp LC26SA1E, še posebej ker nudijo 3 letno garancijo. Philipsi imajo tudi dokaj ugodne cene, vendar sem slišal da se pogosto kvarijo... Sony se mi zdi predrag, vendar če je res toliko kvalitetnejši od konkurence, bi razmislil tudi o njemu. Samsungi se mi zdi, da imajo samo 1 leto garancije. Za LG-je sem slišal da so OK. Nekih čudnih in neznanih firm pa ne bi kupoval.

Ne vem, katero znamko/model bi mi kaj priporočili?

trnvpeti ::

gorenje ne kupovati
ima slabso sliko od ostalih
potem se se najde kaksna cvetka (odvisno od modela)
pac moral bos sam pogledati, kaj ti je vsec
in primerjati z ostalimi
meni se je sony bravia zdela full slika, vendar nisem hotel tako dalec seci v zep
pac predlog:
pojdi v trgovino, naj ti dajo sliko na ekran(tv program)
primerjaj
pol se pa odloci

MaCoFaCo ::

LG 26LC2R za cca. 675 EUR, vendar ima kontrast 800:1, medtem ko naj bi imel zgoraj omenjeni Sharp 1200:1.

Je boljši Sharp ali LG?

MaCoFaCo ::

trnvpeti ::

tako nihce ne izbira tv :)
pojdi prvo pogledat te stiri
pol se pa usedi, pa preveri te svetilnosti in ostale tehnicne podrobnosti
pol se cene poglej
po mojem ne bos imel tezke izbire

MaCoFaCo ::

Rad bi samo kakšen komentar uporabnika, ki kakšen takšen TV ima doma. Trgovci itak sam nakladajo, pa tudi slika iz DVDje je na vseh enako lepa... Sej ni panike, neki bom že zrihtu.

Pouh ::

evo...jaz imam sony-ja (samo vecji model)
slika je super, vse lepo...
tako da glas za

ČIP 008 ::

Pojdi v Bof ali pa Bing Bang pa si stvar oglej na svoje oči. Sam sem vzel Philips 26P in sem zadovoljen. Kar se slike tiče je pomoje najboljši Sony sledi mu Philips pa tudi LG ii Gorenje ni slab, Grundig katastrofa itd........

Blazs ::

Kaj pa tale Toshiba? Je 27" s tem da ima se HDTV. Je pa 750Eur. 1200:1 kontrast, 25W zvocniki pa 550cd/m^2. Ta se mi zdi se najboljs. Edin samo 1 let ma garancijo s tem ko jo ima sharp 3 leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazs ()

Veron ::

Jst sm pred pou leta kupu 26" LCDTV, pa mi je že postal premajhen, tako da sm zdej kupu nouga 37", razmisli, pa kupi usaj 32", ni neke cenovene razlike, da bi se ful poznalo na denarnici.

Blinder ::

Isto kupujem jaz.

Za 140k sit(580 euro) dobim philips 26pf, 26 palcev. 1200:1 kontrast. Nekako se nagibam k nakupu te.

Kaj pa samsung, skoraj isti denar, pa tudi 26 palcev(3000:1 kontrasta).

Ali pa toshiba, vecja (32 palcev), spet za isti denar. Problem pri toshibi je njena velikost, ne vem ce imamo dovolj prostora zanjo, in bi treba pohistvo predelat:/

Kaj mi svetujete? Tv bo uporabljena namesto ene navadne crt z 53 diagonale ekrana.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monitorji Acer vs. Samsung vs. ASUS

Oddelek: Kaj kupiti
152811 (2512) Odsoten
»

LG L1953TR ali SAMSUNG 940BF?

Oddelek: Kaj kupiti
5939 (832) dolenska
»

Wide 19" LCD best buy

Oddelek: Kaj kupiti
111494 (1185) krho
»

nakup prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
51260 (1196) Snegec
»

Kateri TV kupiti.

Oddelek: Kaj kupiti
112914 (2589) jELKO

Več podobnih tem