» »

Slušalke za v uho z mic.

Slušalke za v uho z mic.

;-) ::

Iščem slušalke take za v uho z mikrofonom. Do sedaj sem jih zasledil le na cool pc sam mi niso všeč. Rabm jih za Ventrilo, Teamspeak...pač za špile ane in druga k za v uho ne pride v poštev.

Cena naj bi bila okoli oz. pod 40€.

BladE_ ::

Lej EWEER... Tvoja domislija ne pozna meja (LOL).

Ne vem a si resen al se zajebavas? Vidm, da ne ves kaj so dobre slusalke in s takimi slusalkami za v uho si ne bos naredu udobja oziroma neke kvalitete zvoka, tko pri igrah kot pri muski itd...

Iz svojih izkusenj ti povem, da ob igranju spilov ne bos zdrzu s tistim sranjem v usesih, ker po neki urah igranja dobis pomoje otekline v usesih od tistih kroglic k jih ma ke v uses zabasane! Kup si rajs ene konkretne slusalke, da lahko z njimi uzivas in so kwalitetne ne pa slusalk za v uho... To je za v discman al pa telefon ne pa za igranje spilov!

LP
Akcija - Reakcija

;-) ::

Imam speedlinkove 5.1 slusalke pa so mi pretezke pa prevelike + tak stil mikrofona me moti... Naj te otekline ne skrbijo. In ja če zdržim u šoli pri skoraj vseh urah (min. 6 na dan) z slušalkami za u uho bom še 2,3 ure pri špilu-vmes so pa itak odmori itd.

Glede tvojih oteklin ti pa težko pomagam BladE_ maš pač smolo:D

V-i-p ::

Kupiš navadne za v uho, take ki ti pač pašejo, mikrofon pa posebej? Ali je tak problem to?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mihec87 ::

EWEER ne vem no mam sam speedlinkove 5.1. pa se mi ne zdijo pretezke( pa verjem da ce bi komu ble tezke bi ble men ker mam svoh misice zard bolezni..)..ne vem kako dolgo pa jih ze imas..mogoce jih se nisi navajen..

Res pa je da je odvisno od cloveka do cloveka

;-) ::

Od poletja jih imam...danes grem u big bang pogledat še 1x...sem že parkrat pa niso meli nič.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prostoročno telefoniranje

Oddelek: Na cesti
486119 (3852) MuadDib
»

katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
213497 (2762) lalala
»

Double Agent slušalke

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
165033 (3374) Matevžk
»

Eliksir odličnega uspeha!

Oddelek: Šola
211061 (1061) ;-)
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739546 (6070) Fatboyslim

Več podobnih tem