» »

Državni rekord

Državni rekord

1
2
»

koyotee ::

Boste lahko poleg M. Strela in nekaterih drugim še lahko ponosni na mene
je mogoče kdo ponosen na tega človeka, ki je prodal dušo in se tok hvali da glava peče????

p.s.: Pravilno bi napisal takole: Boste lahko poleg M. Strela in nekaterih drugih ponosni še na mene, ne pa še lahko ponosni na mene... to pomeni da smo že zdaj ponosni nate potem bomo pa še vedno lahko :\

smeha polna skleda, saj pravim, nimaš osnov, kaj da bi še kakšen rekord podiral
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

@LOL ::

Čak zakaj je prodal dušo. Človek pač dela tisto kar mu je - v veselje - še dobro živi od tega. Kaj tebi tukaj ni najbolj jasno? Si morda fovšen?
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

koyotee ::

V mislih sem imel tisto reklamo... ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

joker16_7 ::

kaj kolk rabim? Časa misliš? Za svetovnega sem že rekel da če se temu v prostem času posvečam, da 2-3 leta.
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Trdi ::

Koliko potrebuješ da ZDEKLAMIRAŠ teh 5000 decimalk?? Saj je lepo napisano. Evo, dve uri ti dam. V redu?
Trdota d.o.o.

MarkV ::

Lažeš.

Prejle si reku da si v šoli recitiru in da si mel prav itd itd.
Priznal si tudi da si se naučil napačno število.

A profesor ni opazu da krneki recitiraš?:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MarkV ()

Meamoto ::

Kaj če zrecitiram zdravljico v rekordnem času dobim kakšno državno nagrado?

V mojih časih (pa še nisem tako star), hitro govorjenje še ni držalo kot rekord.

joker16_7 ::

Marky: A misliš da učitli poznajo PI? Oni vedo 3,14 pa konec. Jaz sem rekel da sem tole z neta skino in jim dal 5 listov z samimi decimalkami. Začel sem govorit in oni niso vedeli da sem stolpiče in vrstice malo pomešal, ker sem jim rekel da naj gledajo po stolpcih. Niti jaz nisem vedel da govoril narobe, dokler mi ni nekdo danes na ST-ju rekel kako je prav. Žal........:(
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

joker16_7 ::

Sem popoldne malo premišljeval. Če so pomešani vsi skup sploh ne bi verjetno bla taka težava, samo da bi si jih pač zapolnim po vrsticah. Saj vse že znam, samo vrstice si v glavi premestim. To bi verjetno šlo kar hitro. Če pa bi potem zaradi dosedanjega znanja prišlo kasneje do pomešanja vrstic pa ne vem. Verjetno ne bi. Nisem pa prepričan, ker trenutno znanje je zelo trdno in ga ni tako lahko kar pobrisat:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

joker16_7 ::

Še zadnjič; tema se zapira, ker vsi neki govorite da lažem. Pa zakaj pišeš in sodeluješ v temi če misliš da lažem. Potem pojdi dalje in se ne vmešavaj. To je namenjenu tistim, ki kar koli vedo o mojem prvotnem vprašanju...........
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Meamoto ::

Malo ljudi govori, da lažeš. Večina ti samo pravi, da tvoje 'piflanje' ni sploh noben dosežek, ki bi ga morali počastiti z državnim rekordom.

Tody ::

Si predstavljate pokličemo ginusevo knjigo rekordov človek porabi 2-3 leta da se nauči 150.000 številk in potem ugotovijo da se je napačne učil :)

@LOL ::

ugotovijo da se je napačne učil :)

To pa bi bila ironija. Potem verjetno Jokerju ostane le še štrik ko pogrunta ja je zajebal 3 leta lajfa:D :P
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

joker16_7 ::

Verjemi da bi se res obesil če bi 3 leta vstran vrgel. Ja to si lepo povedal Meamoto. :D

P.S. No vidim da se tema razvija v pravo smer. ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

@LOL ::

Torej dej posnemi en video pa uploadaj na denimo YouTube, kejr recitiraš.. ajde pa recimo da ne goljufaš da ti kdo prišepetava. Bo šlo?;)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

SleepLess ::

Ja ali pa vsaj video poslji par clanom slo-techa, ce ti je morda youtube prevec "javen". Tudi mene bi to zelo zanimalo. Seveda pa naj bo kamera postavljena tako, da se vidi, da si sam v sobi ter da imas zaprte oci (da ne gledas na komp in beres dol :) ).

Trdi ::

gobcanje, lapanje, gobcanje. Jaz sem ti povedal super priložnost, da dokumentiraš svoj rekord.


Ponujam ti 1000 evrov stave, če ti uspe ta dosežek pred mojimi očmi. Mislim, da bi vsak normalen takoj zagrabil priložnost in me kontaktiral. Kje si doma sploh? Če je nekje blizu, pridem k tebi na dom, pa bo tvoj fotr čuval denar na mizi, z mamo bova pa skupaj brala list s ciframi. Seveda bo zraven še diktafon, da se bo dalo preveriti vse za nazaj.

Kot rečeno, če bi bilo to res, bi imel do zdaj že zasebno sporočilo v mapi. Če meni ne zaupaš, lahko dam 1000 evrov šefu Primožu, pa bo to vse dokumentiral Slo-Tech. Jaz na vse skupaj gledam kot na poslovno priložnost, ti pa imaš priložnost, da dokumentiraš svoj "rekord".

Čas imaš do ponedeljka, čeprav mi je kristalno jasno, da se boš spet nekaj sprenevedal, zignoriral vse skupaj, oziroma stisnil repek med noge. :D Verjetno se ti ustavi že pri decimalki, ki jo kalkulator ne prikaže več.
Trdota d.o.o.

SanAndreas ::

Trdi -> a si res tko resen, da mu boš dal 1000 euro, če bo on vse pravilno povedal (zakaj pa ne bi, saj to lahko zmore večina ljudi, le če to hočejo)? :\
SanAndreas je doma iz Rimske Galaksije ima srebrn NLP :)

Trdi ::

Resno mislim. Morda si spregledal, da to ni enosmerna investicija. :D Če ne bo uspel, dolguje denar on meni. Takole v eno smer brez obveznosti pa si res ne bi upal. Vsak lahko proba, pa če rata-rata. Tale naš kolega pa govori o tem kot o mačjem kašlju, še v glavi bo premikal vrstice in stolpce - kvota 1:1 zgleda čisto na mestu.
Trdota d.o.o.

msms ::

Samo pazi Trdi, ker tudi Hribar je premagal Strela!

Trdi ::

LOL, ok, bom pazil. Ampak mislim, da vsi vemo, koliko je ura v TEM primeru. Saj če bi kakšen resen član tega foruma rekel, da lahko zrecitira 5000 decimalk števila pi, bi mu samo čestital, zagotovo ne bi ponujal stave (čeprav je pa treba vedeti, da zmoti se lahko vsak kdaj). Za nekatere člane tega foruma sem recimo ziher, da bi jim uspelo.
Trdota d.o.o.

joker16_7 ::

Evo Trdi z veseljem bi sprejel tvoj izziv. Vendar je tukaj ''ponovno'' en problem. Ne zaradi izgovora temveč povsem znanstveno dokazana stvar, ki se mi je že zgodila. Če bi se stavila za 1000 EUR. Jaz bi govoril in govoril in lahko se zgodi da rečem eno cifro, ki je nepravilna, vendar jaz natačno vem katera je prava. Temu se reče ''lapsus linque''. Vprašaj enega zdravnika če ne verjameš kaj to pomeni pa ti bo povedal da je to takole; ''Ti misliš v glavi eno cifro, izgovoriš pa povsem drugo, kar ni posledica neznanja temveč tega ''lapsus linque''. Drugače rečeno; ''Jezik reče drugo kar možgani vedo in mislijo''. To se mi je enkrat ali dvakrat že zgodilo. Očetu sem pravil teh 5000 decimalk. Skos govorim in on me ustavi. jaz rečem; ''Pizda, kaj je?''. Odgovori; ''Ponovi še enkrat zadnjo vrstico.''. Zadnjo vrstico še enkrat ponovnim in reče on;'' Dalje.'' Nato govorim in pridem do konca. Potem ga vprašam kaj je blo prej narobe. In on reče; ''Najprej si rekel 48 namesto 84, potem ko pa sem rekel da ponovi pa si brez zavedanja in kakršnih koli težav v trenutnu povedal pravilno''. Jaz rečem; ''Pa kaj si ti normalen, kaki 48, če je povsem logično da je 84''. Potem pa je rekel; ''Sem opazil da si potem povsem sproščeno in brez zavedanja ponovil pravilno''. In jaz rečem: ''Pa to ni možno, če natačno vem da je 84, zakaj bi rekel 48?''. In potem mi je (ker je zdravnik), povedal da je to povsem običajen pojav, ki se pojavi če so možgani zelo napeti, če je človek pod pritiskom in podobno ter da se temu reče ''lapsus linque''. Jaz bi ga pa prej skor na gobec ko je reko da sem narobe rekel. Mislim da se mi je to potem še enkrat zgodilo, vendar nisem prepričan. In jaz ko bi bil tam napet in cel prešvican, zagotovo bi zajebo. In da bi jaz raskiral 1000 EUR. Ni šans. Je pa zelo dober predlog oni, ki ga je nekdo predlagal pred tabo Trdi. Vendar ta predlog bi lahko malo obrnili. Jaz še malo ponovim te cifre in potem konec junija (šola se konča mislim da 24.6.) se posnamem oz. me fater posname na kamero kak govorim. Videlo se bo da ne bom gledal v kamero, da bi kdo kaj prišepetoval (v mislim imam kamermana) in posneta bo cela soba, da se bo vidlo da nimam na kaki steni kaj nalepleno ali da berem z monitorja. Pri tem ne bom pod takim pritiskom in če se že slučajno zmotim se lahko še enkrat posnamem. A sva zmenjena Trdi? Aha, še nekaj. Kar začni šparat>:D

P.S. Ti prideš seveda osebno pogledat filmček na moj dom. Kar pa mislim da se ne bo nikol naredlo, saj ko boš videl da mam zadevo posneto si ne boš upal niti DVD priti pogledat. Haha.....:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

darkolord ::

He he. Zakaj se pa Japoncu to ni zgodilo?

nurmaln ::

@ Trdi

Te malček razbremenim.
Jaz ti pristavim 100€, tako da tvegaš samo še 900.
Dupustim tudi 1 promil napak. 5 cifer lahko zajebe (ker bo živčen)>:D


Seveda samo v živo.


No Joker?

koyotee ::

Js dam pa en prazn DVD :P
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

nurmaln ::

@joker16_7

Na žalost boš hitro ugotovil, da slo-tech ni najbolje mesto za pumpanje lastnega alter-ega. Nas je preveč skeptikov tuki gor.
In sploh ne mislim, da je nemogoče. Mislim samo da si ti full of s***.
Dokaži da se motim.

dejansan ::

joker po temle tvojem zadnjem postu ti lahko mirno rečem, da si navaden pizdolin

že do sedaj tvoji posti niso briljirali samo tale je pa pokazal kakšen si


In da bi jaz raskiral 1000 EUR. Ni šans. Je pa zelo dober predlog oni, ki ga je nekdo predlagal pred tabo Trdi. Vendar ta predlog bi lahko malo obrnili. Jaz še malo ponovim te cifre in potem konec junija (šola se konča mislim da 24.6.) se posnamem oz. me fater posname na kamero kak govorim. Videlo se bo da ne bom gledal v kamero, da bi kdo kaj prišepetoval (v mislim imam kamermana) in posneta bo cela soba, da se bo vidlo da nimam na kaki steni kaj nalepleno ali da berem z monitorja. Pri tem ne bom pod takim pritiskom in če se že slučajno zmotim se lahko še enkrat posnamem. A sva zmenjena Trdi? Aha, še nekaj. Kar začni šparat

če bi se ti sam snemal koliko poiuzkusov bi rabil, da bi bilo vse prav, 100x, 200x 5000x?

pa nehaj že enkrat nabijati v 3 krasne
dejansan

koyotee ::

Dej Matek zaklen ta hram učenosti k ne pridemo nikamor 0:)
lp
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

@LOL ::

Dej dej Joker malo smešen si že.
Posnemi se pa dej nekam video pa ti bomo verjeli, prej je pa le stresanje buč ta tema
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

joker16_7 ::

Konec.........

P.S. Happy end.......(imaste kar ste želeli).........ne da se mi skos neki jebat z vami..........
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

@LOL ::

ne da se mi skos neki jebat z vami......

TI si ja nor. Če ne bi bil tako t**e ki zgleda da se samo važi ... si ded al nisi? dej zihr maš kako kamero na mobilniku pa posnami to Pi abecedo pa nekam postaj. Ker to kar govoriš je nekako tako vredno kakor to da bi se jaz hvalil tu gori da prehodim po riti rikverc 10 kilometrov:\
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

koyotee ::

Pusti otrokom d majo svoje veselje 0:)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

SanAndreas ::

Le kaj ste mu naredili 8-O

joker16_7 je na začetku lepo napisal:
In sicer zanima me ali kdo ve kje je treba najaviti oz. povprašati za postavljanje državnega rekorda, ki je lahko karkršne koli vrste.

Zdaj ste ga pa vsi zjebali do konca :\
SanAndreas je doma iz Rimske Galaksije ima srebrn NLP :)

Tody ::

Prvič lepo smo mu povedali da kle noben ne ve za zadevo oz zadeva NE obstaja

Dali predloge kje naj vpraša...

Model se je narobe učil in potem še nekaj časa ni hotel priznati da se je...


Mi smo angeli :D

@LOL ::

Model se je narobe učil in potem še nekaj časa ni hotel priznati da se je...

U bistvu ste mu naredili uslugo. Kaj bi bilo če bi revček šel na Guinessa to deklamirat, potem pa že na začetku ugotovijo da se je narobe. In ene par let življenja bi šlo v ku*ac:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Gwanaroth ::

Ja zaenkrat ga nimam. Sem pa rekel, da če ga bom imel ( v roku 7-8 let....trenutno sem še srednješolec)

Če kot srednješolec nimaš časa, ga boš kot študent in kasneje zaposleni delavec imel še manj. Verjemi! :>
Lights often keep secret hypnosis..

Trdi ::

Gwanaroth, fora je v tem, da je fantič v osnovni šoli in ne srednji. In z vsemi igračami okoli sebe in z vsemi namišljenimi prijatelji in z vsemi namišljenimi vesoljskimi ladjami, ki mu pristajajo za bajto, da Cartoon Networka niti ne omenjam - veš da nima časa! :D

Joker, tako kot ti pravijo drugi - you are full of it. Edini problem je, ker ti to veš in misliš, kako nas zafrkavaš. Ampak vsi so te že spregledali in se jim smiliš. Patetično je tole vse skupaj. Raje ugasni računalnik in se poštevanko do 10×10 fejst nauči, da ne bo spet sramote v šoli.

Sem vedel, da je sure bet, takele gotove dobitke zavoham v momentu. :D
Trdota d.o.o.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hekerji zaradi neplačila odkupnine objavili celo sezono serije

Oddelek: Novice / Kriptovalute
2311435 (8498) Gavran
»

Udeležba na fizikalni olimpijadi (ipho)

Oddelek: Šola
467175 (6030) primorcan

Koliko decimalk PI veste na pamet?

Oddelek: Loža
242873 (2016) dzinks63
»

Kakšne gene dobi otrok če... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
517700 (6052) Jst
»

Slovenci prek 7 GHz (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
657561 (4588) 333333

Več podobnih tem