» »

Nokia 6630

Nokia 6630

NiMH ::

Mam en resen problem z navedeno Nokio in sicer ko hočem vklopit mobitel mi ga včasih sploh nene ali pa se prikaže bel ekran in utripa.A se spozna kdo na to??? Mobitel je star leto in pol, domnevam pa da je baterija. Za odgovor se že v naprej zahvaljujem :D

Lp
CasCaDaa

zee ::

zanimiva težava; od včeraj oz. danes zjutraj se tudi moja 6630 noče več zbudit, ampak samo napiše, da telefona ni mogoče zagnati in da naj se obrnem na prodajalca. :(
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

NiMH ::

ja saj...meni tudi to včasih napiše samo meni bolj poredko bel zaslon utripa ali pa noče vžgat...

Reaper ::

če ima telefon težave pri vlkopu ga resetiraš tako da tiščiš

tipko za klic
tipko s številko 3
tipko na kateri je svinčnik ali pa zvezdico (ne vem točno ali je svinčnik ali je zvezdica) probajte z obema

ob zagonu telefona.to bi moralo zresetirat telefon in bi moral biti kot da je direkt iz tovarne

če vam telefon uspe prižgati ampak imate še vedo probleme obstajata ti 2 kodi

*#7780* normalen reset

+#7370* polni reset pobriše vse kar je na C-ju seveda software telefona ostane :D (ni to format C.diska ;) )

zee ::

Nokio 6630 zresetiraš tako, da jo prižgeš in takrat, ko se pojavi logo Nokia stisneš in držiš pritisnjene tipke: Yes, zvezdica(*) in svinčnik.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Dr_M ::

zanimivo, kako tele nokie 6630 crkujejo malo po preteku garancije. men je cca pol leta nazaj crknila. cist tko iz ljubega miru.
pa se mi enostavno ni dal vec zajebavat in sm su po nov telefon. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

NiMH ::

Ja bom probal s tem pa bom videl kak bo :D Hvala vsem za nasvet :D

NiMH ::

Probal sem in mislim da je šlo zresetirat...Samo je pa zmrznil spet...

NiMH ::

Jaz nwm kai naj nardim s tem mobitelom....

NiMH ::

Svetujete da kupim nov mobitel???

zee ::

ja, ali pa ga neseš na servis, če je še v garanciji.

mimogrede: po proceduri, ki sem jo napisal, se je moj telefon zbudil in zaenkrat dela...bom pa v bodoče razmislil o ugašanju.

nasvet: shranjujte si podatke (SMS, MMS, kontakti, itd itd) na kartico, ker je obnavljanje bistveno hitrejše in manj boleče.

@Dr_M: Nokia 6630 se je v letu 2005 oz. 2006 izkazala kot telefon, ki najmanj zanesljiv telefon.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

NiMH ::

Ne ni več v garanciji...Mobitel je star 1 leto pa pol... Sicer je pa mobitel zlo očuvan, manjše praske od padca enga ampak zlo očuvan...

NiMH ::

Sicer pa za svojo ceno (jaz sem dal 60 k) bi moral delati kot urica...

zee ::

jaz pa 200€, za razliko do cene pri nas pa sem si omislil še modrozobo slušalko, ki je zdaj uspešno sparjena s prenosnikom.

PS: vse to pa seveda brez pogodbe
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

NiMH ::

zee a mi predlagaš da kupim nov mobitel?

zee ::

ja. crknjenega pa poskušaj prodati po kosih.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

NiMH ::

Samo ohišje nwm kak bo...Druga pa lahko ja...

NiMH ::

Hvala zee za pomoč :)

NiMH ::

Aja sam to še... A osebno priporočaš ker mobitel???

primozzzz ::

si probal s posodobitvijo SW???sam imam omenjen mobitel že skoraj 3 leta in še nikoli nisem imel težav z njim kaj šele da bi se ga naveličal
NI PODPISA

NiMH ::

@primozzz heh da bi vedo kaj je SW??? ne ti meni s tem ker sem jaz newb tak da rajši celotno ime powej :D :D :D :D

zee ::

SW - software - programska oprema, ki teče na mobilnem telefonu.

v enem od mojih prvih sporočil nisem napisal pravilnega zaporedja tipk, ki jih je potrebno pritisniti, ko se prikaže napis Nokia, in sicer so to tipke: Yes(zelena), 3 in *.

sprašuješ tudi o novem telefonu. nekako sem razmišljal o telefonu Nokia N70, ostali Nokijini so predragi za moj žep oz. zavestno ne mislim dajati toliko denarja za telefon. ostati tudi nameravam pri Nokiji, ker sem bil do zdaj z njimi še najbolj zadovoljen, pri konkurenci me ni prepričala logika in delovanje menijev, izgled telefonov in možnost, da si telefon ukrojim po meri.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

NiMH ::

Ja Nokio N70 ima moj brat...Lušten telefonček :D samo po nwm kakšni logiki (:O ) mobitel dela zdaj vredu...Sicer pa bo moj naslednji telefon itaQ nokia ker je tak najboljsa...

NiMH ::

Aja pozabo sem... HVALA vsem ki ste kakor koli pomagali ali pa želeli pomagati :)

NiMH ::

Spet se vračam z problemom kot pred 1 mesecem...

In problem je sledeč:

Ko probam prižgat telefon-mobitel se mi prikaže samo bel ekran in nobenega napisa...Nič vglavnem

Zna kdo pomagat???

Za pomoč se vnaprej zahvaljujem. Hvala :)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

NiMH ::

Res nevem kaj bi bilo narobe saj mi je mobitel kr na lepem to naredil...;(( ;((
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Klemenn ::

kaj pa naredite za imenik? namreč včasih je delovalo da so bili posebni znaki (+,*,#) na zadnjem mestu v imeniku...

6630 pa je toliko "pametna" da zna pogruntat to zvezdico...

kvečjemu če shranim pod ŽKlemenn...ali ima kdo kako drugo rešitev?

Klemenn ::

nobeden ne ve?

ali pa kako naštimati, da ko pritisneš na sredino na tisti veliki gumb na sredini, da se odpre meni? maš vse mogoče bližnjice sm menija pa ne! :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512436 (8605) Azrael
»

Naj zabrišem telefon stran?

Oddelek: Mobilne tehnologije
222087 (1172) dronyx
»

Kater mobitel

Oddelek: Mobilne tehnologije
291743 (1175) KTr1sk
»

Kateri UMTS telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
313186 (2478) PaJo
»

kateri mobitel kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
303999 (3602) NemecRok

Več podobnih tem