» »

Omrežne povezave

Omrežne povezave

lojze8 ::

Na Nadzorni plošči odprem Omrežne povezave in notri ni nič. Sicer internet dela normalno (ADSL) Imam tudi klicno povezavo preko modema samo za banko in tudi ta ni vidna in pa LAN, kjer sem lahko pogledal lastnosti. Izgleda da storitev omrežnih povezav ni omogočena in zagnana. Kje se da to povrniti nazaj, da bo zgoraj opisano spet vidno?

Javi mi obvestilo: "Mapa omrežnih povezav ni uspela pridobiti seznama omrežnih kartic v računalniku. Prosimo poskrbite, da je storitev omrežnih povezav omogočena in zagnana." Požarni zid programa Windows pa mi javi, da so nastavitve omrežne povezave poškodovane in da to lahko popravim s klikom na Obnovi privzeto in me opozori, da morda nekateri programi ne bodo delovali. Tudi to sem že poskusil, spremenilo se ni nič, razen da so se pobrisale izjeme, ki sem jih preje dovolil.

amigo_no1 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jvolk ()

lojze8 ::

Na gornjem naslovu je govora v zvezi s požarnim zidom, kar v mojem primeru ni predmet mojega vprašanja in rešitve problema. Če mi zna kdo svetovati na preprost način kaj naj naredim, da bodo omrežne povezave spet vidne in da bo tudi ikona (dvojni ekran) desno spodaj zopet na svojem mestu, mu bom za odgovor zelo hvaležen.

lojze8 ::

http://support.microsoft.com/kb/825826/ - tukaj sem sam našel rešitev in sedaj je vse OK.

//link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jvolk ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet problem win 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
131483 (1322) xine
»

Spor naslovov IP (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6611686 (10462) turob2
»

remote desktop

Oddelek: Operacijski sistemi
242015 (1300) gorenjc
»

Firewire v win7

Oddelek: Operacijski sistemi
5737 (697) Ericssony
»

Za vsak refresh web strani se vzpostavi VPN

Oddelek: Pomoč in nasveti
6945 (864) zlatko

Več podobnih tem