» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
46 / 70
»»

ugorazd ::

Skupina DrSi nalaga na CRO tracker TorrentHR oz. nekateri člani DrSi-ja,
začasno dokler se Partis ne vrne.

donvito ::

ugorazd je izjavil:

Skupina DrSi nalaga na CRO tracker TorrentHR oz. nekateri člani DrSi-ja,
začasno dokler se Partis ne vrne.

Za tja rabiš invite kakor vem, in kje naj tega dobim?

bluefish ::

bambam20 je izjavil:

A ni v Sloveniji, kjer lahko naredimo 5 kopij v lastno uporabo?
Fizična oseba lahko prosto reproducira delo

1. na papirju ali podobnem nosilcu z uporabo fotokopiranja ali druge fotografske tehnike s podobnimi učinki,

2. na katerem koli drugem nosilcu, če to stori za privatno uporabo, če primerki niso izročeni ali priobčeni v javnosti in če pri tem nima namena dosegati neposredne ali posredne gospodarske koristi.

c3p0 ::

Taip4n je izjavil:

A ni ProPlus dosegel odstranitev stvari iz partisa? NMK, TV Dober Dan itd.?



Kolikor je meni znano, so dosegli dogovor, oz. so se na Partisu malo "vsrali" in nato poop drisk niso javno objavljali (pardon za vsebini primerne toilet puns).

aiko ::

1 mesec in 2 dni dol. Več kot očitno je, da jim ni ostalo niti "b" od baze ali backupa. kakšni pocarji. Enega bogega diska za 60€ si niso mogli kupit za backup v vseh teh letih. Sej cel partis je verjetno max do 1Tb vse skupaj, pa še ta ocena je verjetno prevelika

Lonely ::

aiko je izjavil:

1 mesec in 2 dni dol. Več kot očitno je, da jim ni ostalo niti "b" od baze ali backupa. kakšni pocarji. Enega bogega diska za 60€ si niso mogli kupit za backup v vseh teh letih. Sej cel partis je verjetno max do 1Tb vse skupaj, pa še ta ocena je verjetno prevelika


Najbolj smešno je to, da fehtajo donacije za portal, ki ne deluje ze kot si rekel: mesec in 2 dni dol. Upam, da je folk vsaj tok brihten, da ne donira nekam, kjer ne dela zadeva, sicer keš ni moj ampak vseeno:))

Mare2 ::

Lonely je izjavil:



Najbolj smešno je to, da fehtajo donacije za portal, ki ne deluje ze kot si rekel: mesec in 2 dni dol. Upam, da je folk vsaj tok brihten, da ne donira nekam, kjer ne dela zadeva, sicer keš ni moj ampak vseeno:))


Če bo kdo doniral, se bo verjetno sam odločil. Zagotovo bo šlo za dobro stvar. :)

Pa ne take bolane ven metat. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

showsover ::

Ja, te forumske kripto milijonarje malo pocukajte s kakšno prošnjo. Če bi jaz bil med njimi, bi ziher dal kak BTC ali 16.

facepalm ::

showsover je izjavil:

Ja, te forumske kripto milijonarje malo pocukajte s kakšno prošnjo. Če bi jaz bil med njimi, bi ziher dal kak BTC ali 16.

Jp.. saj so si zasluzili.

Gejspodar ::

A res kje pobirajo donacije? Mislim seveda za sedaj, po požaru, v "namen ponovne izgradnje?"
Kdo drug kot slovenski preprostež pa bi doniral portalu, ki ga vodijo dokazano inkompetentni (in tudi nepismeni) ljudje?

Ajde, če izvzamemo slovenske vsebine, ki jih je baje kar nekaj, potem odpadejo vsi fotri, ki vlečejo dol sinhronizirane risanke za froce, odpadejo vsi "fanatiki za slovenske filme", kdo pa ostane?
Ciljna publika portala, 13 letni otroci iz pretežno severovzhodne Slovenije, ki ne najdejo alternative za svoje XXX filme ter najnovejšo verzijo crackanega minecrafta?

celje ::

koliko problemov imajo nekateri z tem portalom. :))

sedaj je vse narobe, nekatere moti vse in se vec. :))

naj delajo (ce delajo). pustimo jim se malo casa. potem pa kar tule dodat rubriko tttorenttt. saj beremo kako enostavno je. bomo brali super duper slo in imeli trilion zadev in se vec sejalcev.

vsi happy :D

Lonely ::

Mare2 je izjavil:

Lonely je izjavil:



Najbolj smešno je to, da fehtajo donacije za portal, ki ne deluje ze kot si rekel: mesec in 2 dni dol. Upam, da je folk vsaj tok brihten, da ne donira nekam, kjer ne dela zadeva, sicer keš ni moj ampak vseeno:))


Če bo kdo doniral, se bo verjetno sam odločil. Zagotovo bo šlo za dobro stvar. :)

Pa ne take bolane ven metat. :)


Res je!
Res je bolano to, da sem sploh lahko pomislil, da bi sploh nekdo obstajal, ki bi doniral nekam v neko zadevo ali recimo v spletno stran ki ne deluje.
:)):)):)):))

Technics111 ::

Re: [WTS] Scene FTP cheap price

PRE TIME: 0sec with automated script traders

ARCHIVE: 200TB

SPEED: 20 GBiT

TRAFFIC: Unlimited

NO IP limit

NO SLOTS limit

IRC: announce channel

compatible softwares: FTPRUSH,SMARTFTP,FLASHFXP with normal ftp or SSL/TSL

categories: 0DAY,APPS,DOX,US,ENG,GERMAN,SPANISH,FRENCH,NORDIC,ITALIAN,NL,PL,SPORTS,MP3,FLAC,PC GAMES,PS4,NSW,NDS,BLURAY,ARCHIVE

pm me for more details
best regardz


Torrent pubeci, za kaj takega ste že slišali? :)))

seniorman ::

Zdej ko ni partisa, kje lahko downloadamo torrente: imate kakšne alternativne strani poleg https://thepiratebay.org/index.html (nima toliko stvari).

Vuli ::

a mojblink ni vredu?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|64GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Mato989 ::

Jaz sem od sile nardil na mojblink account in potegnil dol LOTR tirlogijo in seedam tolko da mam če bo kdaj potreba... ampak tak zelo malo downloadam.

Foter in jaz sva v dobrih časih pred desetletjem, in več ko se je zapiral Golden Tomb (sploh ne vem več kdaj je to bilo nekje 2005 okol) od takrat na partisu našopala 20 tera REALNEGA uploada in okol 1,5 tera downloada... ampak v zadnjih letih skor več nisem loadal ničesar razen občasno kak DVDRip film za pogledat z boljšo polovico.

Vseeno pa je dobro kak tracker s slo podnapisi imet =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

celje ::

te ni motila slovnica na partisu? joke

seniorman ::

Nisem sploh poznal mojblink. Vendar se ne morem registrirati, vedno mi javlja,

> Error: Na tem mestu se morate vprašati, ali ste robot?

drvo ::

seniorman je izjavil:

Nisem sploh poznal mojblink. Vendar se ne morem registrirati, vedno mi javlja,

> Error: Na tem mestu se morate vprašati, ali ste robot?


Odkljukati moraš okence, da nisi robot.

z3ro ::

Jaz se tudi ne morem registrirat..kako to misliš, da moreš odkljukat, da nisi robot?
edit: ravnokar ratalo, nimam pojma kako saj sem vse skupaj zaprl preden se je karkoli zgodilo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: z3ro ()

Phantomeye ::

Jst se sprašujem, kako dejansko Partis še vedno obstaja. Legalno. Veliko torrent ponudnikov stalno bije neke bitke, tožbe in podobno. Vzemimo za primer Piratebay, ki je stalno menjaval strežnike, pa url-je itd.

Partis pa... nič. Pa dvomim, da imajo zadaj ekipo odvetnikov. Firme še oglašujejo.

Pa sej vem "torrent stran ne krši zakona, ker ne gostuje datotek". Ampak to "organov pregona" še ni ustavilo (npr. linkanje na piratske vsebine tud ni dovoljeno - če gledamo magnet ali torrent file kot link.)

hojnikb ::

balkanski banana republik.
#brezpodpisa

facepalm ::

V bistvu je trenutno skoraj nujno, da "spregledajo" take portale.
V nasprotnem primeru operaterji ne bi trzili paketov z visjo hitrostjo prenosa. Ne bi bilo potrebe po 5g oz ftth do vsake hise itd...
Saj trenutno je piratstvo edina mozna opcija za ogled novejsih vsebin, sploh tistih manj mainstream. Naj ukinejo geoblokade, pa bo tudi torrent postal obsolete.
Nismo banana republika zaradi "legalnih" torrentov, temvec zaradi vzroka, da se sploh uporabljajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Grenster ::

Morda zaradi tega se obstajajo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grenster ()

hojnikb ::

talk about burn of magnitude proportions :D
#brezpodpisa

Hatchback678 ::

aiko je izjavil:

1 mesec in 2 dni dol. Več kot očitno je, da jim ni ostalo niti "b" od baze ali backupa. kakšni pocarji. Enega bogega diska za 60€ si niso mogli kupit za backup v vseh teh letih. Sej cel partis je verjetno max do 1Tb vse skupaj, pa še ta ocena je verjetno prevelika

Glede na to da niso glih bogataši in jim ne plačuje nobeden, razen donacij, ki pa pomoje laufajo bogo je težko reči da so pocarji a?

xseki ::

Hatchback678 je izjavil:

aiko je izjavil:

1 mesec in 2 dni dol. Več kot očitno je, da jim ni ostalo niti "b" od baze ali backupa. kakšni pocarji. Enega bogega diska za 60EUR si niso mogli kupit za backup v vseh teh letih. Sej cel partis je verjetno max do 1Tb vse skupaj, pa še ta ocena je verjetno prevelika

Glede na to da niso glih bogataši in jim ne plačuje nobeden, razen donacij, ki pa pomoje laufajo bogo je težko reči da so pocarji a?

Podjetja kot so Ford, BMW, razni Hoteli, telekomunikacijska podjetja. ipd.. so redno oglaševala na Partisu. Koliko so dobili od tega ne vem, ampak dvomim, da je partis osebje eno izmed revnejših v Sloveniji. Z donacijami si itak niso mogli nič privoščit verjetno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

Hatchback678 ::

Pač tega niso pričakovali, partis ni podjetje v državni lasti, da bi stregli drugim.

Koliko so imeli od oglaševanje ne vem ampak jih obtoževat takšnih stvari, ko ti servirajo stvari zastonj je malo smešno.

Pa ne da koga obtožujem.

hojnikb ::

Pricakovat kaj? Da se lahko nekaj na eni lokaciji podere (če tud sam crkne disk) in je treba met backup? To vejo ze otroc v osnovi soli.
#brezpodpisa

Hatchback678 ::

Glejte naredite sami tak projekt pa se potem delajte pametni.

hojnikb ::

da nimas backupa, če tudi mas sam 1000 obiskovalcev na mesec, je pocarija in nic druga. To so osnove, ce si webmaster.
Decki so verjetno mel kaksen raid1 ali raid5 na tisti lokaciji in nic vec, sej hej, name se ze to nemore zgodit. Ker če bi mel backup, če tud na enem disku v kambožiji, bi zdej ze mel up and running site. Tako da tukaj ni nobenih opravicil.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Hatchback678 ::

Ne uporabljaj partisa in pika.

Ja niso imeli bekupa in kaj sedaj?

Zalagajo klapo zastonj medtem ko bi dali za vse tiste pobrane filme in robo na tisoče evrov.

Napake bolijo.

Lonely ::

Hatchback678 je izjavil:

Pač tega niso pričakovali, partis ni podjetje v državni lasti, da bi stregli drugim.

Koliko so imeli od oglaševanje ne vem ampak jih obtoževat takšnih stvari, ko ti servirajo stvari zastonj je malo smešno.

Pa ne da koga obtožujem.


Niso ravno servirali stvari zastonj. Moral si sejati nazaj vsako "servirano stvar" nazaj do razmerja 1:1 ali pa si scasoma dobil BAN! Tako, da ni ravno zastonj kot ti mislis, res je, da nisi plačal v denarju ampak vseeno zastonj le ni bilo.

Hatchback678 ::

Verjetno se ne spotiš, če pustiš neko stvar da se seje?

Phantomeye ::

Hatchback678 je izjavil:

Verjetno se ne spotiš, če pustiš neko stvar da se seje?


Well ja. Kot posameznik kršiš zakon, ko seedaš ne ko leechaš. Partis je zgolj direktorij povezav. Brez baze uporabnikov in ljudi, ki "nalagajo vsebine in podnapise" niso nič.

Hatchback678 ::

Logično, ampak oboji imamo od tega koristi, oni dobijo nekaj denarja od marketinga in donacij, ti pa zastonj dobiš skoraj vse kar si poželiš.

Phantomeye ::

Hatchback678 je izjavil:

Ne uporabljaj partisa in pika.

Ja niso imeli bekupa in kaj sedaj?

Zalagajo klapo zastonj medtem ko bi dali za vse tiste pobrane filme in robo na tisoče evrov.

Napake bolijo.


Podoben argument imajo razni filmski studiji, ki pravijo, da imajo zaradi strani kot je Partis izgube. Ampak je bilo že zdavnaj dokazano, da ljudje ne bi kupili stvari, ki jih piratizirajo. Razen tistih, ki bi ji jih res želeli.

Zgodovina sprememb…

njyngs ::

Hatchback678 je izjavil:

Ne uporabljaj partisa in pika.

Ja niso imeli bekupa in kaj sedaj?

Zalagajo klapo zastonj medtem ko bi dali za vse tiste pobrane filme in robo na tisoče evrov.

Napake bolijo.

zastonj :)) first day on the internet?

Hatchback678 ::

Ali jim slučajno kaj plačuješ?

Nedasemiveč ::

Hatchback678 je izjavil:

Ne uporabljaj partisa in pika.

Ja niso imeli bekupa in kaj sedaj?

Zalagajo klapo zastonj medtem ko bi dali za vse tiste pobrane filme in robo na tisoče evrov.

Napake bolijo.


Naj potem ne lažejo in zavajajo ljudi in pika. To, da niso imeli backupa samo pove kakšni nesposobneži vodijo portal. Za nameček se pa še po družbenih omrežjih kregajo s slovnico na nivoju osnovne šole.

Zastonj? Na spletni strani so imeli kup adsov, prejemali donacije, prodajali Partis artikle itd. Za takšen poslovni model so se odločili sami. Sedaj jih pa ne smem kritizirali, samo zato, ker jim nisem v malho metal denarja? Čeprav, sem jim ga z obiskom na strani.

Me res zanima koliko ljudi bi plačevalo mesečno naročnino za Partis.

Zgodovina sprememb…

Hatchback678 ::

Zastonj je za uporabnike.

A si kdaj slučajno karkoli plačeval, imajo donacije in denar dobijo od oglaševanja.

Če vam partis ni všeč kupite filme in serije in zanje plačujte ne pa da jokate.

Ja zabito je bilo da niso imeli bekupa in to je to.

marjanmb ::

Noben te ne sili (pištola na sence) da moraš dounload določeno stvar - je vsakega posameznika stvar!

hojnikb ::

Ne samo to, torrent portalov in clientov, kjer lahk direkt streamas, je dovolj, da taksen portal v resnici ni potreben, ko obstajajo alternative.
#brezpodpisa

Nedasemiveč ::

Hatchback678 je izjavil:

Zastonj je za uporabnike.

A si kdaj slučajno karkoli plačeval, imajo donacije in denar dobijo od oglaševanja.

Če vam partis ni všeč kupite filme in serije in zanje plačujte ne pa da jokate.

Ja zabito je bilo da niso imeli bekupa in to je to.


To, da je zastonj za uporabnike ne spremeni dejstva, da tudi na meni služijo denar. Koliko kritik (dobronamernih) je bilo na njihovo delovanje v zadnjih desetih letih, pa so se raje delali pametne, kot, da bi napake sproti popravljali. Sedaj pa imajo :)

Kdo je rekel, da nam Partis ni všeč? Debata teče o nesprejemljivih napakah, ki si jih je vodstvo privoščilo. Ko imaš enkrat takšno bazo kot so jo imeli, si kaj podobnega enostavno ne smeš privoščiti. Sicer pa plačujem za Netflix in ne jokam, pravico do komentiranja pa imam.

Zgodovina sprememb…

njyngs ::

Hatchback678 je izjavil:

Ali jim slučajno kaj plačuješ?

Vsak uporabnik jim plačuje, s svojimi podatki. In z časom prikazanih reklam. Ampak seveda se bebci tega ne zavedajo.

marjanmb ::

njyngs je izjavil:

Hatchback678 je izjavil:

Ali jim slučajno kaj plačuješ?

Vsak uporabnik jim plačuje, s svojimi podatki. In z časom prikazanih reklam. Ampak seveda se bebci tega ne zavedajo.

Se ti pozna v denarnici -če jo sploh imaš!?

njyngs ::

marjanmb je izjavil:

njyngs je izjavil:

Hatchback678 je izjavil:

Ali jim slučajno kaj plačuješ?

Vsak uporabnik jim plačuje, s svojimi podatki. In z časom prikazanih reklam. Ampak seveda se bebci tega ne zavedajo.

Se ti pozna v denarnici -če jo sploh imaš!?

Evo, bolj slovenceljski odgovor bi težko podal, marjan iz maribora. Slovencelj namreč vidi škodo/plačilo samo, če mu kak evro zmanjka z denarnice. Zato se pa mariborčani toliko penijo okrog gobca zadnje dni, ker bodo morali parking plačati na urejenem parkirišču pod pohorjem :))

hojnikb ::

Prav zanimivo mi je, kako bogove se ti uploaderji počutijo, k nalagajo na te portale. Điz, scenski relis ti je ratal premienovat v -DrSi in dodat ene podnapise.

Klanjam se, klanjam!!!1
#brezpodpisa

link_up ::

Technics111 je izjavil:

Re: [WTS] Scene FTP cheap price

PRE TIME: 0sec with automated script traders

ARCHIVE: 200TB

SPEED: 20 GBiT

TRAFFIC: Unlimited

NO IP limit

NO SLOTS limit

IRC: announce channel

compatible softwares: FTPRUSH,SMARTFTP,FLASHFXP with normal ftp or SSL/TSL

categories: 0DAY,APPS,DOX,US,ENG,GERMAN,SPANISH,FRENCH,NORDIC,ITALIAN,NL,PL,SPORTS,MP3,FLAC,PC GAMES,PS4,NSW,NDS,BLURAY,ARCHIVE

pm me for more details
best regardz


Torrent pubeci, za kaj takega ste že slišali? :)))


Ne objavljaj scene.
In and Out

Hatchback678 ::

njyngs je izjavil:

Hatchback678 je izjavil:

Ali jim slučajno kaj plačuješ?

Vsak uporabnik jim plačuje, s svojimi podatki. In z časom prikazanih reklam. Ampak seveda se bebci tega ne zavedajo.

Lol pojdi živet v gozd in se odklopi od sveta.

Seveda imajo vsi podatke od nas.

Mislil sem denarno ampak eni tega itak ne razumejo.
««
46 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2632539 (25224) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456259764 (108967) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6018491 (12566) BorutK-73

Več podobnih tem