» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
38 / 70
»»

DamijanD ::

Ni alternativa, ampak pokrije pa vsaj enih 50%, če ne še več...

CyberPunk ::

Taip4n je izjavil:

stevemcq_ je izjavil:

OVH, the big man, je zdaj lastnikom serverjem onemogočil in odvzel dostope za povrnitev podatkov tudi do varnostnih kopij. Zaradi tega smo morali obnoviti podatke, katere smo imeli na drugih lokacijah.

Hmm...? Something fishy here?

To je bila tudi moja prva asociacija... Se že veselim nadaljevanke. :)

c3p0 ::

Onemogočil dostope do lastnik backupov? Sliši se kot mehiška serija.

bedarija ::

DamijanD je izjavil:

Ni alternativa, ampak pokrije pa vsaj enih 50%, če ne še več...


ah daj nehaj. netflix izpred 5 let je bil za pogledat, tole zdaj je pa obup. vsi veliki studii so pobrali kar je gledljivega dol iz netflixa. vsake toliko netflix s svojo serijo zadane v polno, ostalo so smeti, samo zato da se lahko pohvalijo da imajo 1000 ur novih vsebin vsak mesec.

naslonjach ::

ponudniki interneta, so si verjetno kar precej oddahnili, ker partis ne dela, kajneda :-)

floyd1 ::

CyberPunk je izjavil:

Taip4n je izjavil:

stevemcq_ je izjavil:

OVH, the big man, je zdaj lastnikom serverjem onemogočil in odvzel dostope za povrnitev podatkov tudi do varnostnih kopij. Zaradi tega smo morali obnoviti podatke, katere smo imeli na drugih lokacijah.

Hmm...? Something fishy here?

To je bila tudi moja prva asociacija... Se že veselim nadaljevanke. :)

Čisto laično razmišjanje sicer, a verjetno ne daleč od resnice: Po mojem so za največje stranke poskrbeli tako, da so manjšim za nekaj časa onemogočili dostope, da lahko ti "pomembneži" v miru postavijo nazaj svoje storitve. To je bil izredni dogodek in gotovo nimajo take infrastrukture, da bi lahko vsi hkrati začeli na polno obremenjevati sistem.

polde66 ::

polde

facepalm ::

polde66 je izjavil:


Nic takega.. bomo pac obcasno vpisovali verification code;)
Device limit pa mora ostati na vsaj 4, saj toliko tudi predvideva premium narocnina.

polde66 ::

Zate ni za nekoga pa je kaj takega.
polde

facepalm ::

polde66 je izjavil:

Zate ni za nekoga pa je kaj takega.

Za tiste, ki so kupili access od kitajcev je verjetno res slaba novica.
Za nas, ki sheramo acc med druzino/znanci pa np. Jaz razmisljam, da bom ustvaril nov mail naslov, kamor bi netflix posiljal verifikacijske kode. Access do maila pa dodelil vsem souporabnikom. Tako, da me ne bodo gnjavili, ko bodo potrebovali kodo.

veso266 ::

@facepalm
to ni slaba ideja

kar pa se netflixa tiče, niti risank, ki so navoljo v slovenskem jeziku nimajo ali pa risanke ki imajo retail podnapise, kar je porazno (kok teško je pa met foreign zvok v filmih/risankah (sej francosko majo tud)

partis je bil najboljši zato, ker so imali edini veliko slovenske vsebine (stvari s podnapisi) in sinhronizirane vsebine

pa začuda tudi stare slovenske programe in igrice, recimo miškin potep (una igrica od DZS k je miška sir jedla, podobna pacmanu, po jo je pa muca ubila): http://wolfs.ga/stari-spomenari/Miskin%...

pa tam sem dobil ASP Slovarje (žal imajo samo 32 bitno verzijo, 16 bitne pa še sedaj nimam): http://wolfs.ga/stari-spomenari/DZS.ASP...

pa mankajo mi tud uni ko si jih iz CDja lohka poganju, če si pa hotu inštalirat si pa kodo rabu (mislm da je bil tud ASP)
Why do you need an e signature if everyone can delete it

flameir ::

A je kakšen balkan page za te zadeve tud?

lubej1 ::

Ali se že ve, kdaj bo partis spet na voljo?
Rabim Winse. ;)

Hvala

LP

feryz ::

Winse ima mali mehki. Ali kaj se mučiš na partisu?

sbawe64 ::

lubej1 je izjavil:

Ali se že ve, kdaj bo partis spet na voljo?
Rabim Winse. ;)

Hvala

LP

Za to ne potrebuješ partisa.

https://www.techspot.com/downloads/6874...
Ali iz Ms strani (browser user agent spremeni na linux in ti takoj ponudi iso).
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

bluefish ::

peckajb93 ::

To skrivanje datuma ponovne vzpostavitve strani je tudi ze malo otročje... je res težko napisat naprimer: partis bo predvidoma nazaj v drugi polovici aprila

mancini ::

Diske imam tako polne, se nepregledanih filmov in serij, da bi rabil vsaj pol leta za ogled vsega

aerie ::

flameir je izjavil:

A je kakšen balkan page za te zadeve tud?

https://www.crnaberza.com

peckajb93 ::

aerie je izjavil:

flameir je izjavil:

A je kakšen balkan page za te zadeve tud?

https://www.crnaberza.com

Ima kdo invite za to stran? Brez je onemogočena registracija

bambam20 ::

flameir je izjavil:

A je kakšen balkan page za te zadeve tud?


Če boš gledal na pc-ju, potem lahko uporabiš gledalica.online .. Direktni streaming.

oo7 ::

Jaz imam še nekaj torentov odprtih in danes sem videl, da je nekaj kb oddajalo.

hojnikb ::

peckajb93 je izjavil:

To skrivanje datuma ponovne vzpostavitve strani je tudi ze malo otročje... je res težko napisat naprimer: partis bo predvidoma nazaj v drugi polovici aprila

niti ne, ker mlečnozobci vsak dan čekirajo stran potem. Sam še kak oglas za viagro manjka gor :)
#brezpodpisa

d4vid ::

Najbrž še raziskujejo, kaj od strani sploh majo in niti sami ne vejo kdaj bo online.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Gagatronix ::

Glede na njihov nivo pismenosti ... ne pricakuj kaj veliko.

OldSkul ::

oo7 je izjavil:

Jaz imam še nekaj torentov odprtih in danes sem videl, da je nekaj kb oddajalo.


Neki torrenti tudi meni delajo, nekateri novejši pa ne, tako da je to v skladu s tem kar so napisali. Očitno bo kar nekaj "robe" manjkalo.

Yossarian ::

Ima kdo invite za torrenthr?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

bambam20 ::

OldSkul je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz imam še nekaj torentov odprtih in danes sem videl, da je nekaj kb oddajalo.


Neki torrenti tudi meni delajo, nekateri novejši pa ne, tako da je to v skladu s tem kar so napisali. Očitno bo kar nekaj "robe" manjkalo.


Jaz tudi mislim, da vsega ne bodo mogli povrniti.

celje ::

trenutno obvestilo je ze kar nekaj casa gor

bambam20 ::

celje je izjavil:

trenutno obvestilo je ze kar nekaj casa gor


Tole je novo.

Končno smo dobili dostop do varnostne kopije. Baza je že prenešena, sledilnik teče na zadnji varnostni kopiji. vse ostalo pa se že prenaša k drugemu ponudniku. Brez skrbi, uporabniška imena, gesla in razmerja so rešena. ;)

c3p0 ::

Ne zaupajo več OVH? Verjetno bo po novem najbolj varen, vsaj kar se tiče požarne varnosti :)

Mare2 ::

Če sem prav razumel. Nekaj časa se bo še rabilo, da prenesejo bazo in datoteke na nov server. Se mi zdi logčno, da se ob taki količini podatkov to ne da storiti čez noč.

Seveda si močno želim, da bi ratalo. To s tem požarom namreč ni nekaj, kar bi komurkoli provoščil. Govorimo seveda o nesreči. :)

Naj oživi partis.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Velki ::

Encrochat?
A so to prav na koncu tega posnetka ti serverji tudi od partisa?
Lahko da so potem to kaki nepridipravi zažgali ker so bili tam tudi od encrochata...
Sem ravno tako po naključju zasledil (se na te zadeve ne spoznam)... Lahko da je bilo že objavljeno te teme nisem kaj dosti bral.

Gagatronix ::

Teorije zarot prihrani za kam drugam. Med.over.net recimo, ali pa za ob pir s kolegom.

Kripto mesi ::

Verjetno so šli blinkovci v Francijo in partisu zažgali serverje, da so dobili nekaj uporabnikov.

bambam20 ::

Zagotovo je za požigom nekaj večjega.

val46 ::

Kripto mesi je izjavil:

Verjetno so šli blinkovci v Francijo in partisu zažgali serverje, da so dobili nekaj uporabnikov.


Sej vem da se šališ, da ne bo kdo reku, da padam na trolanje. Ampak, če bi blo v interesu blinku pridobit čimveč novih uporabnikov, ne bi imeli toliko zaprtega sistema. Tle folk že leta in leta žica za invite, pa ga ne dobi. Sedaj imajo idealno priliko pridobit čimveč novih uporabnikov, ampak zgleda jim to ni v interesu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: val46 ()

Mare2 ::

val46 je izjavil:

Tle folk že leta in leta žica za invite, pa ga ne dobi. Sedaj imajo idealno priliko pridobit čimveč novih uporabnikov, ampak zgleda jim to ni v interesu.

Do nedelje je bil vpis free. Tam berem pravila, za invitat 3 userje bi moral vnovčiti kar precej točk, tako da invajtam samo znance, prijatelje, ki bodo pozitivno naravnani. Pa še nekje piše, da odgovarjam za njih.
Očitno vodstvo "ne hiti" z novimi userji. So se pač tako odločiti.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

c3p0 ::

Mare2 je izjavil:

Če sem prav razumel. Nekaj časa se bo še rabilo, da prenesejo bazo in datoteke na nov server. Se mi zdi logčno, da se ob taki količini podatkov to ne da storiti čez noč.


Imam nekaj izkušenj s temi trackerji, daleč največ podatkov predstavljajo razne slike. Baza in hashi oz. torrent datoteke do par GB. Nič, kar ne bi mogel prenesti v enem dnevu. Če si imel porihtane backupe.

grifin ::

bambam20 je izjavil:

celje je izjavil:

trenutno obvestilo je ze kar nekaj casa gor


Tole je novo.

Končno smo dobili dostop do varnostne kopije. Baza je že prenešena, sledilnik teče na zadnji varnostni kopiji. vse ostalo pa se že prenaša k drugemu ponudniku. Brez skrbi, uporabniška imena, gesla in razmerja so rešena. ;)


No sedaj vemo, da je bila varnostna kopija narejena sredi oktobra 2020.

d4vid ::

Uf potem pa tako hudo tudi ni, sem mislil da je backup star par let :))

Čeprav, sedaj bodo mal več dal na backup.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Gagatronix ::

bambam20 je izjavil:

Zagotovo je za požigom nekaj večjega.


Ja, slabo vzdrzevana UPS enota. Pa data center zgrajen iz kontejnerjev.

prowb ::

Čisto iz firbca me zanima: koliko pa je sploh teh podatkov od partisa? Nekako si predstavljam, da vse datoteke, baze ipd ne presega par GB - recimo nekje do 100gb...

Ali sem čisto brcnil v meglo?

hojnikb ::

imas kr prav... taksen backup lahko mas doma v omari..
#brezpodpisa

c3p0 ::

100GB je že konkreten tracker, kar pa Partis ni (bil). Gre za staro dobro amaterstvo.

Skyman ::

prowb je izjavil:

Čisto iz firbca me zanima: koliko pa je sploh teh podatkov od partisa? Nekako si predstavljam, da vse datoteke, baze ipd ne presega par GB - recimo nekje do 100gb...

Ali sem čisto brcnil v meglo?


Par TB...

secops ::

Skyman je izjavil:

prowb je izjavil:

Čisto iz firbca me zanima: koliko pa je sploh teh podatkov od partisa? Nekako si predstavljam, da vse datoteke, baze ipd ne presega par GB - recimo nekje do 100gb...

Ali sem čisto brcnil v meglo?


Par TB...


In česa naj bi bilo par TB ?

hojnikb ::

nicesar. skyman bluzi.
#brezpodpisa

flameir ::

No, kolkr mate eni za povedat čez Partis kle, je bil men še vedno vizualno najbolj privlačen tracker. Mal bi mogl popedenat še search z enim stavkom, da ti ga ne zresetira ob pritisku nazaj, sicer pa je blo vse super. Enostavno in pregledno, z "delnim" dark modeom pred vsemi. Tud oglasi zlo nemoteči.

Uglavnem, če kdo bere od Partisa, super ste. :)

Skyman ::

hojnikb je izjavil:

nicesar. skyman bluzi.


Sem pa mal blizje partisu k pa ti...pa tukaj ne mislim na osebje ali karkol...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()
««
38 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2632134 (24819) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456256130 (105333) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6018044 (12119) BorutK-73

Več podobnih tem