» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
37 / 70
»»

Grenster ::

Po zanesljivih informacijah se bo partis kmalu vrnil v istem obsegu kot je bil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grenster ()

stevemcq_ ::

Z novo vizualno preobleko?

111111111111 ::

Mene bolj zanima datum. :D

Ker sedaj moram polovici frendov rihtat piratske vsebine.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

stevemcq_ ::

Nekje sem zasledil, da bi naj do jutri že bili nazaj.

Jaz dodatno še uporabljam stran hd-torrents.org, kjer imajo izjemne torrente in pestro vsebino. Tudi vsi so opremljeni z angleškimi podnapisi.

Skyman ::

111111111111 je izjavil:

Mene bolj zanima datum. :D

Ker sedaj moram polovici frendov rihtat piratske vsebine.


A nimajo mami da bi jim prenesla torent tako kot jim ritko umiva vsak dan :))

Mas dosti strani k loh še vedno dobis stvari.Partis bo kmalu back pa še presenecenje vas caka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

hojnikb ::

111111111111 je izjavil:

Mene bolj zanima datum. :D

Ker sedaj moram polovici frendov rihtat piratske vsebine.

inštaliraš jim popcorn time -> job done
#brezpodpisa

veso266 ::

uff krasno da bo partis nazaj, edin presenečenja se pa prav nč ne veselim (žal design od unga fantiča mi ni preveč po godu :( )
Why do you need an e signature if everyone can delete it

facepalm ::

hojnikb je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Mene bolj zanima datum. :D

Ker sedaj moram polovici frendov rihtat piratske vsebine.

inštaliraš jim popcorn time -> job done

Stremio + plugins ftw.
Ce bi se partis imel stremio plugin bi bilo super;)

hipertija ::

Evoga, nazaj!
Prekle za kurnk

hojnikb ::

hipertija je izjavil:

Evoga, nazaj!

ja?
#brezpodpisa

hipertija ::

Evoga, nazaj - mislim na sebe
Prekle za kurnk

stevemcq_ ::


Poročilo Partis.si portala



Pozdravljeni uporabniki spletnega portala Partis.si V podjetju OVH, kjer smo imeli zakupljene serverje, je prišlo do neljubega dogodka. V njihovem podatkovnem centru je izbruhnil požar in s tem uničil celotno infrastrukturo, ogromno spletnih strani je izgubilo svoje podatke kot tudi dodatno narejene back upe, ki so potrebni za obnovitev strani. Shit happens! :/

Poročilo:


Server, ki smo ga pri ponudniku OVH najeli za Partis.si, je popolnoma pogorel. OVH, the big man, je zdaj lastnikom serverjem onemogočil in odvzel dostope za povrnitev podatkov tudi do varnostnih kopij. Zaradi tega smo morali obnoviti podatke, katere smo imeli na drugih lokacijah.

Podrobnejše poročilo:


Torej po domače povedano smo bili vsi nategnjeni na dolgo in široko. Po neuradnih podatkih bi naj 75% oškodovancev se že selilo na druge lokacije oziroma drugemu ponudniku.

Ker smo tudi mi uporabili druge kopije baze podatkov, smo bili primorani ugasniti portal za določen čas, saj prenašanje podatkov in vzpostavitev novega sistema terja svoj določen čas.

Trenutno smo povrnili večino uporabnikov in ponovno zagnali sledilnik. Zato vas prosimo, da ne brišete torrentov iz računalnikov. Kmalu bo tudi na voljo iskalnik in ostale funkcije portala.

Vodstvo portala je za vas presedelo 24/7 na računalniku in vzpostavljala nov sistem, kateremu ste zdaj priča (mogoče bo kakšna napaka - upamo pa da ne - vse bo pa rešeno postopoma.. zato prosimo za malo potrpljenja!)

Pomembno za uporabnike:


Ne moremo se vam zahvaliti za vsa vaša sporočila, zahvale, srčke in prošnje, da se čimprej vrnemo. To je bil tudi drive, da se vzpostavi novi sistem Partisa.

Hvala VAM za vašo podporo. Zdaj jo bomo potrebovali kot še nikoli do zdaj!

Zahvaljujemo se vam za vašo lojalnost in potrpljenje z vzpostavitvijo novega sistema. Zato smo se odločili, da vam podarimo poleg tega še:

3 mesece FREE na vse na novo naložene torrente
1 izbris vseh dosedanjih opozoril
500GB uploada, ki se bo podelil čez 7 dni


Zahvala:


Iz vsega srca bi se radi zahvalili

Vsem zvestim uporabnikom Partisa, ki so ostali z nami.
Administratorjem in moderatorjem, ki so nam krajšali čas v tej gradnji.
Vsem članom ekip DrSi, PuSi, MuSi, SuP.


Hvala za razumevanje
Vodstvo Partis.si
Oficir

OK.d ::

Bravo fantje:)
LPOK.d

Gremio ::

Vse pohvale,srečno še naprej!!

__Devil__ ::

Bravo, sem ravno videl to. Se že premikamo naprej =)

Taip4n ::

stevemcq_ je izjavil:

OVH, the big man, je zdaj lastnikom serverjem onemogočil in odvzel dostope za povrnitev podatkov tudi do varnostnih kopij. Zaradi tega smo morali obnoviti podatke, katere smo imeli na drugih lokacijah.

Hmm...? Something fishy here?

Skyman ::

Sem rekel da bo kmalu pa se presenecenje vasa caka :)

Taip4n ::

Težko verjamem, da so jim odvzeli dostope za backupe...

Vuli ::

stevemcq_ je izjavil:

Z novo vizualno preobleko?


sej bi bil že čas, verjetno že enih 10 let obljubljajo to "prenovo"
|Gb x570 Pro|R9 5900x|64GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

mancini ::

Vuli je izjavil:

stevemcq_ je izjavil:

Z novo vizualno preobleko?


sej bi bil že čas, verjetno že enih 10 let obljubljajo to "prenovo"


Meni prav paše da ga niso spreminjali. Ker vse 'novo'gre v smer, da je primerno za mobilne naprave, kar pa je meni mimo

Bolt ::

Meni prikaže samo to poročilo? Kaj je to vse, dalj se še ne da?

Rias Gremory ::

Enako pri meni. Menim, da so nejasno napisali.

Vodstvo portala je za vas presedelo 24/7 na računalniku in vzpostavljala nov sistem, kateremu ste zdaj priča

Preteklik?

EDIT1:
Meni torrenti še ne delajo. Piše "unregistered torrent" ali "could not connect to tracker".
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Bolt ::

Meni tudi ne. Pa jih imam kar nekaj, ki sem jih potegnil en dan preden je šlo vse kaput.

techfreak :) ::

Taip4n je izjavil:

Težko verjamem, da so jim odvzeli dostope za backupe...
Vseh backupov ni mogoce obnoviti: https://www.techradar.com/news/ovh-says...

Matevz96 ::

Rias Gremory je izjavil:

Enako pri meni. Menim, da so nejasno napisali.

Vodstvo portala je za vas presedelo 24/7 na računalniku in vzpostavljala nov sistem, kateremu ste zdaj priča

Preteklik?

EDIT1:
Meni torrenti še ne delajo. Piše "unregistered torrent" ali "could not connect to tracker".


Tudi meni še ne deluje, pa so torrenti stari med 1 tednom in 4 meseci če bi bil slučajno razlog izguba najnovejših podatkov.
#hooldthedoor

bambam20 ::

Matevz96 je izjavil:

Rias Gremory je izjavil:

Enako pri meni. Menim, da so nejasno napisali.

Vodstvo portala je za vas presedelo 24/7 na računalniku in vzpostavljala nov sistem, kateremu ste zdaj priča

Preteklik?

EDIT1:
Meni torrenti še ne delajo. Piše "unregistered torrent" ali "could not connect to tracker".


Tudi meni še ne deluje, pa so torrenti stari med 1 tednom in 4 meseci če bi bil slučajno razlog izguba najnovejših podatkov.


Starejši torrenti delujejo. Tile ta novejši so pa pri meni obarvani v rdeče.

binez ::

Bolt je izjavil:

Meni prikaže samo to poročilo? Kaj je to vse, dalj se še ne da?

Pri meni je enako.

Hatchback678 ::

Ne ne da se, vsaj kolikor sem prebral bo treba na končno verzijo še malce počakati.

Samael ::

techfreak :) je izjavil:

Taip4n je izjavil:

Težko verjamem, da so jim odvzeli dostope za backupe...
Vseh backupov ni mogoce obnoviti: https://www.techradar.com/news/ovh-says...

Host tako ali tako nima dostopa do dedicated serverjev, da bi urejal backupe - to velja v glavnem za VPS/cloud serverje.
Če kdo lahko v tem primeru naredi backup so lastniki zakupljenih dedi serverjev sami, za te pa upam, da niso imeli vsa jajca v isti košari in so jih delali offsite oz. na drugi lokaciji.

Tu je nekoliko zoprno, ker OVH oglašuje lastništvo 30 in nekaj Datacentrov, čeprav jih je v resnici precej manj oz. gre kot v tem primeru (OVH RBX-1, OVH RBX-2 ...) za štiri Datacentre, ki pa so v resnici zgolj štirje sklopi ene same zgradbe. Neumno in zavajajuče.
V vsakem primeru pa se backupov ne dela pri istem hostu, kjer gostiš main server pa četudi so ti razkropljeni po celem svetu. Gre nekaj narobe z mesečnim plačilom, ali pa bug v billing accountu, karkoli pač kar ti skensla/zamrzne billing account ... pa ti suspendirajo, v najslabšem priimeru pa zbrišejo vse, kar gostiš pri njih, hkrati.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

grifin ::

Rias Gremory je izjavil:

Starejši torrenti delujejo. Tile ta novejši so pa pri meni obarvani v rdeče.

Kolikor vidim tisti do konca marca 2020 delujejo, po tem datumu pa ne več.

Rias Gremory ::

Očitno so do tega datuma imeli backupe, ki niso bili na OVH
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

bambam20 ::

grifin je izjavil:

Rias Gremory je izjavil:

Starejši torrenti delujejo. Tile ta novejši so pa pri meni obarvani v rdeče.

Kolikor vidim tisti do konca marca 2020 delujejo, po tem datumu pa ne več.


Meni pa ravno tisti , ki sem jih prenesel marca ne delujejo. So pa novejši torrenti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

hojnikb ::

Rias Gremory je izjavil:

Očitno so do tega datuma imeli backupe, ki niso bili na OVH

wat? Sj partis ne hosta nič drugega kot trackerja.
#brezpodpisa

Rias Gremory ::

Potem pa moja napaka oz. nevednost. Sem mislil da mora bit strežnik on-line, da torrenti laufajo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

hojnikb ::

tracker že more bit online, da lahko dobiš podatke o sejalcih, ampak če tracker crkne, potme neboš dobil podatka o nobenem torrentu, ne samo določene.

Razn če majo več trackerjov na različnih hostih.

Če bi partis mel DHT, teh težav nebi blo in bi bli vsi do zdej naloženi torrenti bp dostopni.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

acookook ::

Malo sem len in dumb. Kje je prijavna forma? Kaj je zaj točno s tistim ko so kao zbirali podatke?
.

veso266 ::

juhu, partis je/bo nazaj

designa se pa prav nič ne veselim, lepo bi bilo če bi uporabnikom, ki ne maramo sprememb bila dana možnost da uporabljamo stari design (sej če imajo zadej en lep API (ki je dobro natuhtan, da ni potrebno spreminjati end-pointov) poštiman, potem front-end ni problem spreminjat na zahtevo)
Why do you need an e signature if everyone can delete it

bambam20 ::

veso266 je izjavil:

juhu, partis je/bo nazaj

designa se pa prav nič ne veselim, lepo bi bilo če bi uporabnikom, ki ne maramo sprememb bila dana možnost da uporabljamo stari design (sej če imajo zadej en lep API (ki je dobro natuhtan, da ni potrebno spreminjati end-pointov) poštiman, potem front-end ni problem spreminjat na zahtevo)


Saj ni nikjer napisano, da bo imel partis nov izgled.

mahoni ::

Server, ki smo ga pri ponudniku OVH najeli za Partis.si, je popolnoma pogorel. OVH, the big man, je zdaj lastnikom serverjem onemogočil in odvzel dostope za povrnitev podatkov tudi do varnostnih kopij. Zaradi tega smo morali obnoviti podatke, katere smo imeli na drugih lokacijah.

Je to res???
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Jesenican2 ::

bambam20 je izjavil:

veso266 je izjavil:

juhu, partis je/bo nazaj

designa se pa prav nič ne veselim, lepo bi bilo če bi uporabnikom, ki ne maramo sprememb bila dana možnost da uporabljamo stari design (sej če imajo zadej en lep API (ki je dobro natuhtan, da ni potrebno spreminjati end-pointov) poštiman, potem front-end ni problem spreminjat na zahtevo)


Saj ni nikjer napisano, da bo imel partis nov izgled.



FB Partis
2tdSptonsore1ridSr h ·
Pozdravljeni uporabniki in uporabnice
Kot ste nekateri opazili v torrent odjemalcu se začne stran uspostavljati nazaj (Torej vaša naloga je, da uspostavite nadaljno sejanje torrentov v primeru, da ste jih izključili).
Veliko je vprašanj kdaj bo spet na voljo partis. Sporočamo Vam, da pav tako delamo na vizualizaciji oz. izgledu srani - zato traja malo dlje časa - a paket bo kompleten.
Kar se tiče obrazca lahko po želji izpolnite in je legit (umaknili smo geslo) Obrazec je namenjeni za informiranje uporabnikov ko bo stran na voljo. Vse ostale zadeve bomo tudi reševali preko podpora emaila ko bo stran na voljo.
Vse ostale informacije in poročilo o dogodku kateri se je pripetil boste izvedeli ko bo stran na voljo.
Hvala za razumevanje
Vodstvo partis.si
https://partis.si/

bambam20 ::

Na FB-ju pa nisem videl tega, da bo vizuelna prenova.

Ok. zdaj imajo pač priložnost, ko stran ne dela, da izvedejo vizuelno prenovo. Bi bil že čas.

Rias Gremory ::

mahoni je izjavil:

Server, ki smo ga pri ponudniku OVH najeli za Partis.si, je popolnoma pogorel. OVH, the big man, je zdaj lastnikom serverjem onemogočil in odvzel dostope za povrnitev podatkov tudi do varnostnih kopij. Zaradi tega smo morali obnoviti podatke, katere smo imeli na drugih lokacijah.

Je to res???

Prvi del drži, saj se ve, da je OVH gorel. Za ostalo pa ne vem.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

metalcamp1 ::

Spremembe bodo, kar bo izgubljeno se bo že nadomestilo, važno da bomo čimprej nazaj, da lahko začnemo spet nalagati za uporabnike nove podnapise in relise,
da bodo imeli mediji še kaj pozitivnega za poročat :D Upam, da se zdaj folk zaveda kaj ima s partisom, da bo znal bolj ceniti delo in trud delujočih na strani.
Isto kot za stvari v življenju, ne znaš ceniti, dokler tega ne izgubiš.
Smartass troli in hejterji škoda kaj pisat v to temo, ker nam dol visi za vaše negativne komentarje.

bedarija ::

ne vem a se je partisu al uotrrentu vtrgal
https://imgur.com/a/HJXEMeH

sicer pa itak da zadnji torrenti ne bodo delal, njihova umetna kopija baze je precej starejša od tiste avtomatične ki je bila shranjena na isti server ...

metalcamp1 je izjavil:

Upam, da se zdaj folk zaveda kaj ima s partisom, da bo znal bolj ceniti delo in trud delujočih na strani.

treba je razumet da to velja za neuke uporabnike. partis ni edina spletna stran, je sigurno ena lepših in bolj preglednih, samo če te strani ni, si pač primoran uporabit drugo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedarija ()

hojnikb ::

bedarija je izjavil:

ne vem a se je partisu al uotrrentu vtrgal
https://imgur.com/a/HJXEMeH

sicer pa itak da zadnji torrenti ne bodo delal, njihova umetna kopija baze je precej starejša od tiste avtomatične ki je bila shranjena na isti server ...

metalcamp1 je izjavil:

Upam, da se zdaj folk zaveda kaj ima s partisom, da bo znal bolj ceniti delo in trud delujočih na strani.

treba je razumet da to velja za neuke uporabnike. partis ni edina spletna stran, je sigurno ena lepših in bolj preglednih, samo če te strani ni, si pač primoran uporabit drugo.

tocno tako. ce vecji releaserji cez noc poginejo, nebo partis mel kaj nalagat. Nekaj je tuj release prepakirat in dodat pondapise, nekaj pa dobit source, ga encodad, tako kot se sika in dat na net.
#brezpodpisa

Kodrnusa ::

A lahko da kdo link do partisa. Na partis.si me čaka samo sporočilo partisa ni pa nikjer se za logirat...

DamijanD ::

Ni še... potrpljenje je božja mast

BorutK-73 ::

Kodrnusa je izjavil:

A lahko da kdo link do partisa. Na partis.si me čaka samo sporočilo partisa ni pa nikjer se za logirat...

https://www.netflix.com/si/;)

Zgodovina sprememb…

Gremio ::

BorutK-73 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

A lahko da kdo link do partisa. Na partis.si me čaka samo sporočilo partisa ni pa nikjer se za logirat...

https://www.netflix.com/si/;)


Ne morem verjet,da se najde še bolj izviren folk od Janše ob sredah..

peckajb93 ::

BorutK-73 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

A lahko da kdo link do partisa. Na partis.si me čaka samo sporočilo partisa ni pa nikjer se za logirat...

https://www.netflix.com/si/;)

Netflix z vsebinami ki so na voljo v Sloveniji niti priblizno ni alternativa partisu
««
37 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2632538 (25223) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456259740 (108943) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6018486 (12561) BorutK-73

Več podobnih tem