» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
30 / 70
»»

Kvinta ::

Zarad mene ga lahko vgasnejo takoj oz. škoda da ga že niso pred cajtom .... so druge alternative tudi.
A.C.A.B

m0LN4r ::

Kdo dejansko donira? Folk, ki hodi tja krast in sparat?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Kurzweil ::

Iz moralnega/etičnega/avtorskega in še kakšnega stališča je res zanimivo... da ti nekdo, ki ima čez Partis govori o spoštovanju... :)) Me res zanima, če bi taisti ljudje dali +-100.000.000€ za razvoj nekega AAA naslova igre, filma,... ali pa kakšnega programa, albuma... če bi jim bilo kul, da se takole krade in shara, ko smo že ravno pri tem :D

Pa ne mi spet o nekih pozitivnih učinkih, češ, da je to najboljša reklama :D ... če je nek avtor takšnega mnenja, bo 100% ubral drugačen poslovni model, kot pa da bi uploadal na partis oz. bi to zanj počeli drugi. Ampak ja, to je fino... stvari so zastonj... če pa bi njemu obral ves letni pridelek na njivi in ga brezplačno delil z drugimi, pa me zanima, če bi slednji podpiral takšno idejo, češ, da ni boljše reklame za njegov krompir...

Če bi dejasko nek zrel, odgovoren in relavanten osebek študiral tako, kot je Boss coc omenil, potem bi to napisal na Partis... če se še vedno ne bi držali, bi dal za kakšen teden samo objavo, daq je stvar down zaradi nespoštovanja userjev, češ da bomo videli, kako je, če nimamo Partisa en teden, to kar je pa Boss coc napisal pa je zgolj njegova nedeljska frustracija in blodnja, verjetno se mu zdi, da je ful bolj pomemben kot v resnici je, tako kot številni modi in admini na raznih portalih, forumih,...

Takšen odnos, ki ga je sedaj izlil Boss coc, dela res samo škodo Partisu... če pa se jim dejansko zdi, da so tako almighty in nepogrešljivi, potem pa ne vem, zakaj se sploh čudijo morebitnim nevšečnostim. Obstajajo 10x bolj resne alternative, edino prednost, ki jo ima Partis, je titih 5 stvari na leto, ki so lokalne/regionalne narave, ki jih drugje res ne boš dobil.

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:

edino prednost, ki jo ima Partis, je titih 5 stvari na leto, ki so lokalne/regionalne narave, ki jih drugje res ne boš dobil.



In slovenski, ter srbohrvaški podnapisi za filme, ki niso iz angleško govorečega področja.

Kurzweil ::

bambam20 je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

edino prednost, ki jo ima Partis, je titih 5 stvari na leto, ki so lokalne/regionalne narave, ki jih drugje res ne boš dobil.



In slovenski, ter srbohrvaški podnapisi za filme, ki niso iz angleško govorečega področja.


Jih ne uporabljam že od 12. leta... edino pri kakšnih filmih, ki niso v angleščini... pa še tam uporabljam angleške podnapise... torej tudi tu ne rabim nič... absolutno pa ne rabiš zaradi podnapisov Partisa... ampak stran Podnapisi.net :D

m0LN4r ::

Bi kupovali DVDje, nebi bili tako dragi kot so. Oz. niti niso tako zelo, samo ljudje smo se razvadili, rabimo film takoj, se boljse preden je izsel, ga rajsi cuknemo v drek kvaliteti in pogledamo doma na prenosniku, namesto da bi dal tistih par evrov pa sel v kino. Pol pa folk joka, da kino propada.
Pa ne samo da rabimo film takoj, ampak rabimo takoj 10 filmov, pa vseh 12 sezon, ker folk nima nic boljsega za pocet kot po par ur na dan gledat v ekran.
Polek tega pa izhajamo iz stalisca, da je zastonj in ker je na partisu, prakticno obcutka krivde ni.
Ko sem jaz sodelavcu omenil, da mu potegnem film je samo rekel, ni treba on gre rajsi v kino, pa v kaksni akciji si kupi DVD/Bluray ali pa placa za kvaliteten Stream, ko bo na voljo.

Nekje ta mentaliteta downloadanja se konca, ko odrastes pa si malo bolj kultiviran in recimo, da gres bolj na sever, ti postane.

Saj razumem, na kraj pameti mi ni padlo v srednji soli ali faksu nrp. kupiti Office, danes pa se mi ne da vec drkati z cracki, rajs dam tistih 6 evrov na mesec za Office 365 Family, pa ima lahko cela familija na cisto vseh napravah legalen office+antivirus pa se lepo 1TB Onedrive za 6 oseb, kjer se lepo vse shranjuje.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Kurzweil ::

@m0LN4r, nekak tako ja!

Jaz rad hodim v kino in mi je smešno, ko folk joče nad tistimi par €, ko jim film ni všeč, češ, da so jih vrgli stran. Vse s čimer se preživljam podprem, vse kar imam rad kupim, vse stvari katerih sem fan, pa običajno tako padajo pre-orderji, če ne celo razni vložki v crowd-funding kampanje. Kar se streamanja tiče, plačujem Netflix in HBO, mogoče čez čas še kaj drugega... če se organiziraš, te pride Netflix 3€ mesečno za on najboljši paket. Glasbo pa še posebej rad kupim/podprem, ker cenim delo avtorjev, tako kot na vseh drugih področjih. Marsikje se da uporabit tudi open-source rešitve, tako da na koncu niti ni hudega,... če pa imaš urejen lajf, torej prosti čas, proper hobije, tebe vredno službo z dobrim zaslužkom, pa tako nimaš časa 12 ur dnevno nabijat serije oz. imaš širok nabor dejavnosti, ki jih počneš.

Bi pa lagal, če bi rekel, da tu pa tam ne potegnem kaj dol, ampak to v 99% zgolj in le v primeru, kot bi nekoč rekli kot demo... torej da vidim, če je stvar vredna nakupa, če je temu tako, stvar kupim... če pa temu ni tako, pa tako te stvari ne koristim nikoli več.

Pa še en zelo zelo pomemben aspekt je, ki se je spremenil na prehodu na 3. tisočletje. To kar kupiš ceniš... ni več tiste pripadnosti, zvestobe, podpore,... zgolj poplava in informacij, in neka digitalna objestnost, ko si preseneš dol vse, pogledaš/poslušaš/poženeš pa marsičesa niti ne... v tem stanju je težko nekaj cenit in spoštovat! Razvajenost! Včasih si vedel za vsak album vse, od besedil naprej... pri filmih isto... igre si obrnil do konca... program če si ga kupil, si ga tudi zares koristil... sedaj pa for free pokrast vse... pa ne vem zakaj sploh razlagam, kdor to razume.. razume... kdor pa ne... pa lahko pišem na dolgo in široko.

BorutK-73 ::

Kot da je Partis edini tracking na svetu;((.
Že par let uporabljam tuje kjer seed dejansko deluje.

fuck_it_ ::

Boss coc je izjavil:

Pozdravljeni uporabniki, glede Partisa je takole dokler ne boste zaceli vsaj malo spoštovat portal, do takrat bo down oziroma drugace receno...
ko se bo Slovenija skulirala bo se uspostavil nazaj...

S spoštovanjem!


what the fuck?! Zato ker je na slo-techu 5 najstnikov napisalo nekaj slabega o partisu ste ga ugasnili? resno?

Torej fantje..kaj je alternativa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

IL_DIAVOLO ::

Koga briga, rarbg ftw

fuck_it_ ::

škoda. slovenski trackerji so bli kul za dobit kakšne slovenske reči. Na tujih ne boš dobil niti ene slovenske vsebine.


otroc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

IL_DIAVOLO ::

Kdo pa se gleda slo vsebino?

filip007 ::

Naročnine so postale "fast food", za obe strani, to je tisti problem.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

mstoji1 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kdo pa se gleda slo vsebino?


Jaz poslušam slovensko glasbo. In drugje je ni nikjer toliko, kot na Partisu. Kupim tisto, kar izide na novo, stare stvari pa vlečem dol. In brez Partisa jih več ne bo nikjer, tako da ne bluzite.
Visca el Barca!!!

Boss coc ::

Vse dobro in prav, drugace pa tak. Niso na partisu krivi, da strežnik ne deluje, saj po celem svetu so nekateri trackerji down ze od vceri...

tako da je napaka online... takoj ko se bo vse to resilo bo ponovno tracker online ...

Če pa sem kogarkoli tuki uzalil, se pa opravicujem moj post ni na nikogar letel direktno ampak samo splosno rečeno..
;)

Lonely ::

mstoji1 je izjavil:

In brez Partisa jih več ne bo nikjer, tako da ne bluzite.


Poskusi tole: DEEMIX (deemix is a barebone deezer downloader library
built from the ashes of Deezloader Remix.)
Najdeš kar iščeš, tako, da tudi tukaj Partis pogori na celi črti! In kmalu se ne boš spomnil niti, kaj je sploh bil Partis.8-):D

mstoji1 ::

Se pravi samo vsebina z Deezerja?
Visca el Barca!!!

Lonely ::

mstoji1 je izjavil:

Se pravi samo vsebina z Deezerja?


Odkrito povedano, ne vem. Osebno odtipkam kar iščem, mi najde, downloadam in poslušam ali je z Deezerja ali ne, mi je popolnoma vseeno, važno mi je, da imam na voljo.

mstoji1 ::

Kaj pa kvaliteta? Kar je manj od 320 kbps, ne pride v poštev, ker je zvok slab.
Visca el Barca!!!

Tatankas ::

alternative?

Vuli ::

Boss coc je izjavil:

Vse dobro in prav, drugace pa tak. Niso na partisu krivi, da strežnik ne deluje, saj po celem svetu so nekateri trackerji down ze od vceri...

tako da je napaka online... takoj ko se bo vse to resilo bo ponovno tracker online ...

Če pa sem kogarkoli tuki uzalil, se pa opravicujem moj post ni na nikogar letel direktno ampak samo splosno rečeno..
;)


čudno, mojblink dela.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Lonely ::

mstoji1 je izjavil:

Kaj pa kvaliteta? Kar je manj od 320 kbps, ne pride v poštev, ker je zvok slab.

Torej inštaliraš si programček SPEK – Acoustic Spectrum Analyser in vidiš kakšna je kvaliteta.

Primer: https://prnt.sc/uckf09

Zdaj, če si neki audiofil, potem si kupiš albume in se ne ukvarjaš z glasbo prenešeno z interneta, če pa imaš glasbo za prosti čas je tudi ta dobra, vsakemu svoje. Jaz sem ti le dal neko alternativo, da se da tudi brez Partisa najti slo glasbo! ;)

Boss coc je izjavil:

Niso na partisu krivi, da strežnik ne deluje, saj po celem svetu so nekateri trackerji down ze od vceri...

tako da je napaka online....
;)


Meni delujejo vsi trackerji in spletne strani, ki jih uporabljam tako public kot pvt zadeve, razen seveda Partisa, kar pa mi je čisto vseeno ali bo še kdaj online ali ne. Važno, da dela stran Podnapisi.net, če Partis ne dela mi je postranska zadeva, zaradi tega nisem jaz nič na škodi. Škoda je edino folka ki je doniral pa so ostali na suhem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lonely ()

IL_DIAVOLO ::

mstoji1 je izjavil:

Kaj pa kvaliteta? Kar je manj od 320 kbps, ne pride v poštev, ker je zvok slab.


Vsak mp3 je slab, flac pa naredi razliko.

jsmith ::

V preteklih dneh so v mednarodni akciji aretirali več ljudi po svetu, ki so dobavljali robo. Tako da se je količina novega materiala začasno zelo zmanjšala.

V drugi fazi so zaplenili večje število strežnikov.

https://torrentfreak.com/sparks-piracy-...
https://torrentfreak.com/scene-bust-tri...

hojnikb ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Koga briga, rarbg ftw

tocno to.
#brezpodpisa

Kvinta ::

mstoji1 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kdo pa se gleda slo vsebino?


Jaz poslušam slovensko glasbo. In drugje je ni nikjer toliko, kot na Partisu. Kupim tisto, kar izide na novo, stare stvari pa vlečem dol. In brez Partisa jih več ne bo nikjer, tako da ne bluzite.


Avsenike pa Čuke ma TPB tudi :))
A.C.A.B

aiko ::

fuck_it_ je izjavil:

Boss coc je izjavil:

Pozdravljeni uporabniki, glede Partisa je takole dokler ne boste zaceli vsaj malo spoštovat portal, do takrat bo down oziroma drugace receno...
ko se bo Slovenija skulirala bo se uspostavil nazaj...

S spoštovanjem!


what the fuck?! Zato ker je na slo-techu 5 najstnikov napisalo nekaj slabega o partisu ste ga ugasnili? resno?



Če je to res, lahko samo rečem cepci

zimzelenček ::

mstoji1 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kdo pa se gleda slo vsebino?


Jaz poslušam slovensko glasbo. In drugje je ni nikjer toliko, kot na Partisu. Kupim tisto, kar izide na novo, stare stvari pa vlečem dol. In brez Partisa jih več ne bo nikjer, tako da ne bluzite.

@mstoji1 Imaš moj +. Politika Partisa me ne zanima, nagnusne reklame spregledam, dobim kar želim..pogrešal bom SloLorda, Metalcampa idr..

nebi ::

Upam, da EU ratificira Anti-Counterfeiting Trade Agreement. Revni ljudje naj pač igrajo nogomet kot to počnejo v Braziliji. Informacije ne bi smele biti dostopne vsakemu... zato pa je zahod izgubil primat v zadnjih 20 letih.

fuck_it_ ::

zimzelenček je izjavil:

mstoji1 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kdo pa se gleda slo vsebino?


Jaz poslušam slovensko glasbo. In drugje je ni nikjer toliko, kot na Partisu. Kupim tisto, kar izide na novo, stare stvari pa vlečem dol. In brez Partisa jih več ne bo nikjer, tako da ne bluzite.

@mstoji1 Imaš moj +. Politika Partisa me ne zanima, nagnusne reklame spregledam, dobim kar želim..pogrešal bom SloLorda, Metalcampa idr..


jap, partis je bil zakon.

Pač tam se je dalo dobiti legendarno staro slovensko umetnost, ki je drugod enostavno ni možno dobiti. Stari filmi, risanke, radijske oddaje, posnetki gledaliških predstav, manj znane verzije znanih pesmi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

bambam20 ::

Kvinta je izjavil:

mstoji1 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kdo pa se gleda slo vsebino?


Jaz poslušam slovensko glasbo. In drugje je ni nikjer toliko, kot na Partisu. Kupim tisto, kar izide na novo, stare stvari pa vlečem dol. In brez Partisa jih več ne bo nikjer, tako da ne bluzite.


Avsenike pa Čuke ma TPB tudi :))


Slovenska glasba obsega precej več kot to dvoje. Skupin ali izvajalcev iz 60-ih, 70-ih 80-ih TPB-nima..

mstoji1 ::

No hvala, da odpirate oči drugim tudi ostali.
Visca el Barca!!!

winterriver ::

mstoji1 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kdo pa se gleda slo vsebino?


Jaz poslušam slovensko glasbo. In drugje je ni nikjer toliko, kot na Partisu. Kupim tisto, kar izide na novo, stare stvari pa vlečem dol. In brez Partisa jih več ne bo nikjer, tako da ne bluzite.


Nikjer? :)) Probaj z RED.

Razen za otroske sinhronizirane risanke je partis pac poden. Da niti ne omenjam, da so partisovi ownerji taki salabajzerji, da se je dalo leta zboostat ratio z goljufanjem pri javljenih uploadih (vse skupaj spravis preko https proxya in vsako javljen upload od sebe "malo" popravis navzgor), da nikoli ni zmanjkalo uploada :)). Tako, da - naj ga ugasnejo za zmeraj, nobene skode, pa se leni slovenski salabajzerji se bojo prestavili na malo bolj resne trackerje.
Eat shit, millions of flies can't be wrong.

Zgodovina sprememb…

winterriver ::

fuck_it_ je izjavil:


Pač tam se je dalo dobiti legendarno staro slovensko umetnost, ki je drugod enostavno ni možno dobiti. Stari filmi, risanke, radijske oddaje, posnetki gledaliških predstav, manj znane verzije znanih pesmi...


Ce mi najdes Hrabrega Miska, sinhroniziranega v slovenscino se strinjam (s cimerkoli :))). Sicer pa pac se eno nakladanje. Isti uploaderji so nalagali za ratio vsepovsod po netu (ko vidis diskografijo Brendija na tezko dostopnem tujem private trackerju, ti je hitro vse jasno).

Ampak, ker ste raje udobno gnili na partisu, ste spregledali vse ostale. Zdaj pa hitro na TPB laufat in jokat usodo.

Pa upam, da ste bili na VPNju, ker po pravici povedano, je naravnost noro dostopat na tracker v isti jurisdikciji kot si drzavljan. Prav prosis za tezave.
Eat shit, millions of flies can't be wrong.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: aerie ()

winterriver ::

> Upam, da EU ratificira Anti-Counterfeiting Trade Agreement. Revni ljudje naj pač igrajo nogomet kot to počnejo v Braziliji. Informacije ne bi smele biti dostopne vsakemu... zato pa je zahod izgubil primat v zadnjih 20 letih.

To se pa strinjam. Pa vse neprogramerje (vkljucno z vsemi javascriptasi) naj vrzejo dol iz interneta. Odkar so se trume privalile na net, je postal samo ena velika zasmrajena greznica. Stran z vami.
Eat shit, millions of flies can't be wrong.

Big_PaPa ::

Se pravi 0 usefull info zakaj je down.

winterriver ::

Big_PaPa je izjavil:

Se pravi 0 usefull info zakaj je down.


Pac nekaj jim je crknilo, niso imeli backupa in zdaj divje sraufajo.
Eat shit, millions of flies can't be wrong.

bambam20 ::

Če damo ob stran slovensko glasbo bi človek v letu 2020 pričakoval, da ima vsak na zalogi še vsaj en kvaliteten torrent tracker.

zimzelenček ::

fuck_it_ je izjavil:

škoda. slovenski trackerji so bli kul za dobit kakšne slovenske reči. Na tujih ne boš dobil niti ene slovenske vsebine.


otroc.


To mi je prioriteta na Partisu

m0LN4r ::

zimzelenček je izjavil:

fuck_it_ je izjavil:

škoda. slovenski trackerji so bli kul za dobit kakšne slovenske reči. Na tujih ne boš dobil niti ene slovenske vsebine.


otroc.


To mi je prioriteta na Partisu
Dalo bi se dobiti tudi drugace, ce bi bilo vec zanimanja in se nebi samo vse pokradlo od nekoga, ki je stvar dejansko kupil na VHS in digitaliziral za vase presrane riti zastonj.
Ampak ja se enkrat, to je balkanski nacionalni sport, da ce pa se gre za digitalno vsebino je kraja edino, kar nam na pamet pade.
Pol pa se cudimo, ce kaj zapre ali propade pa ni vec za kupit.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

mare4444 ::

dejte nehat bedarije govorit. tistemu ki partis ni všeč naj ga ne uporablja in naj ne pljuva po drugih samo zato ker ima čas in nič drugega za počet. tisti ki zna samo kritirat je zagotovo najbolj popoln v vseh pogledih.

bambam20 ::

mare4444 je izjavil:

dejte nehat bedarije govorit. tistemu ki partis ni všeč naj ga ne uporablja in naj ne pljuva po drugih samo zato ker ima čas in nič drugega za počet. tisti ki zna samo kritirat je zagotovo najbolj popoln v vseh pogledih.


Partis v osnovi uporabljajo samo takšni, ki slabo razumejo angleško in potem rinejo gor, ker dobijo filme s slovenskimi oz. balkanskimi podnapisi. Ostali ne hodimo na partis, ker nimamo potrebe.

avtek ::

In s tem je narobe kaj točno?

Sicer pa noben vas ne sili v uporabo, in glede na to da ostali ne hodite na partis, mi ni jasno kako lahko tako krizitirate (če ga ne obiskujete?)?

bambam20 ::

avtek je izjavil:

In s tem je narobe kaj točno?

Sicer pa noben vas ne sili v uporabo, in glede na to da ostali ne hodite na partis, mi ni jasno kako lahko tako krizitirate (če ga ne obiskujete?)?



Jočete tisti, ki sta slabi v tujih jezikih.

avtek ::

Malce preglej prejšnjo oz. več strani. Komentarji so večinoma tistih, ki kritizirate Partis.


"tisti, ki sta" (hm, bo treba še enkrat v OŠ, če imaš toliko preko ostalih?)

metalcamp1 ::

Stalno ista pesem, kako vsi v nulo obvladajo angleščino, v bistvu tudi če si profesor angleščine ne moreš vedno razumet kar govorijo v filmih zaradi narečij, slenga, slabe dikcije itd.
Taki, ki so najbolj glasni prvi iščejo podnapise. Znajo pogovorno angleščino pa pametujejo povsod, razumejo mogoče 70% kar povejo v filmu pa glasni da se kadi od duvanja.
Po drugi strani se podnapisi uporabljajo tudi v primerih če ne moreš gledati filma na glas, obstajajo pa tudi gluhi in naglušni, ki jim tudi slosinhro ne pomaga.
Glejte že enkrat malo širše ne samo enostransko ko fijakarski konji.

@bambam, koliko filmov si že prevedel, ko tako obvladaš?

Zgodovina sprememb…

SoLoR ::

metalcamp1 je izjavil:

Stalno ista pesem, kako vsi v nulo obvladajo angleščino, v bistvu tudi če si profesor angleščine ne moreš vedno razumet kar govorijo v filmih zaradi narečij, slenga, slabe dikcije itd.
Taki, ki so najbolj glasni prvi iščejo podnapise. Znajo pogovorno angleščino pa pametujejo povsod, razumejo mogoče 70% kar povejo v filmu pa glasni da se kadi od duvanja.
Po drugi strani se podnapisi uporabljajo tudi v primerih če ne moreš gledati filma na glas, obstajajo pa tudi gluhi in naglušni, ki jim tudi slosinhro ne pomaga.
Glejte že enkrat malo širše ne samo enostransko ko fijakarski konji.

@bambam, koliko filmov si že prevedel, ko tako obvladaš?


Hja kdaj mozno da res ne razumes cisto vsake besede (oz. bolje receno ne slisis, ker je zmomljano, hitro povdano oz mogoce pretiho) ampak se vedno razumes kontekst stavka in razumes kontekst o cem se pogovarjajo. Meni osebno gredo podnapisi pri angleskih filmih/serijah na zivce, ker potem podzavestno berem podnapise, namesto da bi uzival o tem kar se dejansko dogaja na ekranu. Je pa res da mi gre se bolj na zivce, ko so deli v filmih, ki niso v anglescini brez podnapisov, ker tam pa ponavadi ne razumes nic pogovora, se posebej ko je kdaj vec razlicnih scen tekom filma...

Pa ni treba, da si profesor anglescine, dovolj je samo da si odrascal v casu, ko racunalniki in stvari na internetu niso bile poslovenjene. Osebno mislim da dan danasnji otroci, ko odrascajo s vso tehniko v slovenscini, da jim dela vec skode kot koristi, ce bi bili prisljeni se uciti anglescino, da bi lahko uporabljali pametni telefon/racunalnik/internet bi bilo mnogo bolje :)

zimzelenček ::

metalcamp1 je izjavil:

Stalno ista pesem, kako vsi v nulo obvladajo angleščino, v bistvu tudi če si profesor angleščine ne moreš vedno razumet kar govorijo v filmih zaradi narečij, slenga, slabe dikcije itd.
Taki, ki so najbolj glasni prvi iščejo podnapise. Znajo pogovorno angleščino pa pametujejo povsod, razumejo mogoče 70% kar povejo v filmu pa glasni da se kadi od duvanja.
Po drugi strani se podnapisi uporabljajo tudi v primerih če ne moreš gledati filma na glas, obstajajo pa tudi gluhi in naglušni, ki jim tudi slosinhro ne pomaga.
Glejte že enkrat malo širše ne samo enostransko ko fijakarski konji.

@bambam, koliko filmov si že prevedel, ko tako obvladaš?



Lepo napisano,mojster..pogledal 90% filmov s tvojim podpisom...10/10, kapo dol..:)8-)

fitipaldi ::

Men je pa Partis zakon, 100x boljši od Blinka in ga pogrešam.

fuck_it_ ::

metalcamp1 je izjavil:

Stalno ista pesem, kako vsi v nulo obvladajo angleščino, v bistvu tudi če si profesor angleščine ne moreš vedno razumet kar govorijo v filmih zaradi narečij, slenga, slabe dikcije itd.
Taki, ki so najbolj glasni prvi iščejo podnapise. Znajo pogovorno angleščino pa pametujejo povsod, razumejo mogoče 70% kar povejo v filmu pa glasni da se kadi od duvanja.
Po drugi strani se podnapisi uporabljajo tudi v primerih če ne moreš gledati filma na glas, obstajajo pa tudi gluhi in naglušni, ki jim tudi slosinhro ne pomaga.
Glejte že enkrat malo širše ne samo enostransko ko fijakarski konji.

@bambam, koliko filmov si že prevedel, ko tako obvladaš?


jaz recimo vedno uporabljam angleške podnapise zato da ponoči lahko filme gledam tišje in razumem tekst tudi če ga ne slišim dobro.
Surround zvok na tak način še vedno deluje dovolj dobro za filmsko doživetje, govor pa razumem preko podnapisov brez da bi zbudil celo hišo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()
««
30 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631790 (24475) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456253284 (102487) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017644 (11719) BorutK-73

Več podobnih tem