» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
31 / 70
»»

polde66 ::

Globalistično sprani otroci bogatih staršev, verjetno ravno takih so pokradli slo. Sedaj se pa šopirijo kaj je prav in kaj ni. Ovce. Če nočete bit na partisu pa ni treba. Če vam ni všeč vaša stvar stvar. Kakega doprinosa niste naredil in butaste komentarje obdržte zase. Partis je za naše razmere zakon.
polde

Facebook dev ::

Slučajno odprl temo. Zagotovo je vzdušje filma/serije vsaj x4 boljše, če imaš angleške podnapise kot slovenske.

Film gledaš točno tako, ko si ga je režišer zamislil. Če se v kakšni sceni kaj slabše sliši, lahko s pomočjo podnapisov točno veš kaj se dogaja. Motijo me angleški podnapisi, ki so prevedeni po svoje. Torej v smislu, v filmu se reče nekaj, prevajalec pa prevede malo drugače. V takem primeru podnapise raje izklopim, ker so zelo moteči.

Če pa potem zaidemo na področje slovenskih podnapisov, je pa že tako problem ker hkrati prejemaš tekst preko zvoka in tvojega razumevanja angleščine, potem pa spodaj dobivaš še iste/podobne informacije s slovenskimi podnapisi. Vem, da je prevajanje težko in je težko zadet prav tisti kontekst stavka kot je bil mišljen v filmu, ampak slovenski prevodi so zelo pogosto tako slabi, da te kar glava boli. Tudi v tem primeru dostikrat raje ugasnem podnapise in gledam samo z angleškim zvokom, če se le govori dovolj razločno, da se razume kaj kdo pove.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

KTr1sk ::

Ena najboljših lastnosti te spletne strani je ime, praktično vsakdo pozna Partis, res je da je bil včasih bolj "bogat" z torrenti, ampak še vedno smo ga imeli in sigurno bo nazaj, najbolj me motijo pa reklame, če že morajo biti bi lahko bile bolj "normalne".
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

donvito ::

Ni ga gušta čez tole, v časih, ko smo mi odraščali, takrat sem z veseljem podpiral izvajalce, tako domače kot tuje. Ko položiš vinilko na gramofon in zašumi ... nato uživanje v družbi z dekletom s katerim se še spoznavata ... :)
Ne pa to novodobno sranje, to ni več to. Je pa priročno, kar rabiš zlovdaš in daš na ključek, CD ...

Cruz ::

Škoda. Čeprav je bilo relativno malo (novejših) slovenskih filmov uploadanih, jih je vseeno bilo nekaj, katerih nisi nikjer drugje dobil. Bi lepo bilo prositi naše filmarje, da pridno nosijo kopije v knjižnice, da si bomo vsaj tako lahko ogledali smrtniki, ki nismo bili na premieri v Cankarjevem domu.

mstoji1 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kdo pa se gleda slo vsebino?


Jaz poslušam slovensko glasbo. In drugje je ni nikjer toliko, kot na Partisu. Kupim tisto, kar izide na novo, stare stvari pa vlečem dol. In brez Partisa jih več ne bo nikjer, tako da ne bluzite.
Na srečo imamo zdaj Spotify. Upam, da ga bodo slovenski glasbeniki izkoristili - tudi tisti starejši, ki niso več aktivni, upam da bodo naložili stare albume, single.

Drugače pa ja, Partis je bil kul za slovensko glasbo, si imel nekaj plošč, katerih niti nikjer kupiti ne moreš, ne pa, da bi še na Youtube-u poslušal.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

metalcamp1 ::

Cruz je izjavil:

Škoda. Čeprav je bilo relativno malo (novejših) slovenskih filmov uploadanih, jih je vseeno bilo nekaj, katerih nisi nikjer drugje dobil. Bi lepo bilo prositi naše filmarje, da pridno nosijo kopije v knjižnice, da si bomo vsaj tako lahko ogledali smrtniki, ki nismo bili na premieri v Cankarjevem domu.


Slovenskih vsebin bi bilo več, če ne bi založniki težili in zahtevali takojšnjega izbrisa video vsebin. Tudi če se dobi dvd ali se posname s tvja, torrent kaj kmalu izgine, zato zagrabite dokler lahko.
V roku nekaj let pa tako lahko pričakujemo tudi pri nas podobno kot je izven Balkana, prepoved p2p in lovljenje prekrškarjev.

bambam20 ::

metalcamp1 je izjavil:

Stalno ista pesem, kako vsi v nulo obvladajo angleščino, v bistvu tudi če si profesor angleščine ne moreš vedno razumet kar govorijo v filmih zaradi narečij, slenga, slabe dikcije itd.
Taki, ki so najbolj glasni prvi iščejo podnapise. Znajo pogovorno angleščino pa pametujejo povsod, razumejo mogoče 70% kar povejo v filmu pa glasni da se kadi od duvanja.


Jebeš ti zdej malo. Mogoče imaš ti probleme z razumevanjem angleščine pa potrebuješ podnapise. Jaz razumem enako dobro govorce v seriji Peaky Blinders kot akterje v western seriji Yellowstone in bikerje iz SOns of anarchy, kjer smo deležni različnh narečij in več zvrsti angleščine.. Ampak ne. Ti boš najbolje vedel, da imamo ostali probleme in da potrebujemo podnapise.

metalcamp1 je izjavil:


Slovenskih vsebin bi bilo več, če ne bi založniki težili in zahtevali takojšnjega izbrisa video vsebin. Tudi če se dobi dvd ali se posname s tvja, torrent kaj kmalu izgine, zato zagrabite dokler lahko.


Spet is zmišljuješ. uradno so torrenti nevidni, neuradno je pa še veno mogoče dostopat do njih. Tako kot je na partisu prisotna produkcija pro plusa, čeprav uradno je ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

winterriver ::

metalcamp1 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Škoda. Čeprav je bilo relativno malo (novejših) slovenskih filmov uploadanih, jih je vseeno bilo nekaj, katerih nisi nikjer drugje dobil. Bi lepo bilo prositi naše filmarje, da pridno nosijo kopije v knjižnice, da si bomo vsaj tako lahko ogledali smrtniki, ki nismo bili na premieri v Cankarjevem domu.


Slovenskih vsebin bi bilo več, če ne bi založniki težili in zahtevali takojšnjega izbrisa video vsebin. Tudi če se dobi dvd ali se posname s tvja, torrent kaj kmalu izgine, zato zagrabite dokler lahko.
V roku nekaj let pa tako lahko pričakujemo tudi pri nas podobno kot je izven Balkana, prepoved p2p in lovljenje prekrškarjev.


In delovalo bo ravno tako dobro kot v tujini ;) Zdaj jih ze v ameriki dobivajo copyright troli po buci.
Eat shit, millions of flies can't be wrong.

Groot ::

bambam20 je izjavil:

metalcamp1 je izjavil:

Stalno ista pesem, kako vsi v nulo obvladajo angleščino, v bistvu tudi če si profesor angleščine ne moreš vedno razumet kar govorijo v filmih zaradi narečij, slenga, slabe dikcije itd.
Taki, ki so najbolj glasni prvi iščejo podnapise. Znajo pogovorno angleščino pa pametujejo povsod, razumejo mogoče 70% kar povejo v filmu pa glasni da se kadi od duvanja.


Jebeš ti zdej malo. Mogoče imaš ti probleme z razumevanjem angleščine pa potrebuješ podnapise. Jaz razumem enako dobro govorce v seriji Peaky Blinders kot akterje v western seriji Yellowstone in bikerje iz SOns of anarchy, kjer smo deležni različnh narečij in več zvrsti angleščine.. Ampak ne. Ti boš najbolje vedel, da imamo ostali probleme in da potrebujemo podnapise.


Ah daj ne nabijaj. V številnih današnjih produkcijah ne praktično nemogoče ujeti/razumeti prav vse dialoge, predvsem zaradi pogostega dodajanja t.i. suspense music. Tako da si lahko zaradi mene doktor angleščine, občasno je pač preprosto nemogoče kaj ujeti. Sam sem zelo zelo tekoč v angleščini, praktično večino dneva dejansko komuniciram s strankami v angleščini, pa si vseeno vedno zraven dam vsaj angleške podnapise. Če ne zaradi drugega, že zgolj zato da se lahko ob filmu sprostim in ne rabim ves čas napeto poslušati da bom vse ujel.

Sicer pa enako kot na splošno za 95% te teme ne razumem kaj te tako moti, če si nekdo pač zaželi zraven podnapisov, pa naj bodo angleški, slovenski ali pa srbski. Vsak si sam naredi tako kot si želi in ni prav nobene potrebe, da drugi "pravičniki" po 10 strani skupaj izpostavljate svoja mnenja. Enako velja za povsem nepotrebno debato o tem kako so tuji trackerji neverjetno boljši. Na par tednov se vedno najde nekdo, ki ponovno začne z istim nabijanjem o tem kako je vse drugo boljše (čeprav mi je pri tem res zanimivo, da kljub neuporabi Partisa ravno taki ponavadi vedno največ o tem kakšna je ponudba na Partisu) in spet se napiše 10 strani ene in iste debate.

metalcamp1 ::

bambam20 je izjavil:


Slovenskih vsebin bi bilo več, če ne bi založniki težili in zahtevali takojšnjega izbrisa video vsebin. Tudi če se dobi dvd ali se posname s tvja, torrent kaj kmalu izgine, zato zagrabite dokler lahko.

Spet is zmišljuješ. uradno so torrenti nevidni, neuradno je pa še veno mogoče dostopat do njih. Tako kot je na partisu prisotna produkcija pro plusa, čeprav uradno je ni.


Ja, ti boš sigurno vedel kako je s tem na partisu, ne jaz ko sem v osebju. Stalno se najdejo troli, ki so požrli vso pamet tega sveta in vedo vse o vsem.

@groot, točno to

Zgodovina sprememb…

mare4444 ::

bambam20 je izjavil:

mare4444 je izjavil:

dejte nehat bedarije govorit. tistemu ki partis ni všeč naj ga ne uporablja in naj ne pljuva po drugih samo zato ker ima čas in nič drugega za počet. tisti ki zna samo kritirat je zagotovo najbolj popoln v vseh pogledih.


Partis v osnovi uporabljajo samo takšni, ki slabo razumejo angleško in potem rinejo gor, ker dobijo filme s slovenskimi oz. balkanskimi podnapisi. Ostali ne hodimo na partis, ker nimamo potrebe.


V osnovi lahko rečem samo da se delaš pametnega tam kjer ti ni treba. Izkoristi svoj prosti čas bolj konstruktivno namesto da tukaj mlatiš prazno slamo. Tudi jst gledam filme brez podnapisov razen ko jih ne gledam sam. Pa se zaradi tega ne delam pametnega tko kot ti. Partis je zgledno urejena spletna stran in na njej se dobi veliko vsebin, ki se jih drugje ne dobi. Če tebi ne ustreza uporabljaj druge spletne strani.

predi ::

Kar se podnapisov tiče mene moti samo nekonsistentnost njihovih encodingov. Razni obskurni Windows codepagei, namesto enega izmed unicode endcodingov, kot se v trenutnem stoletju spodobi. Se mi je tudi že zgodilo, da je bilo v opisu zapisano, da so unicode, potem pa sem moral ročno pretvarjat celo sezono iz whatever codepagea.

zimzelenček ::

Opažam, da so se troli tudi v tej temi začeli razmnoževati...[:)) ne ravsajte se z idioti, saj vas bodo potegnili na svoj nivo in vas premagali z izkušnjami, saj če ne hraniš trola, potem mu ne daješ tiste moči, ki jo potrebuje in posledično tudi trolom opešajo moči in kaj kmalu ugotovijo, da se jim ne da več trolati...

Drugače pa,ja...Partis bo vedno zakon!!8-)

m0LN4r ::

metalcamp1 je izjavil:

Stalno ista pesem, kako vsi v nulo obvladajo angleščino, v bistvu tudi če si profesor angleščine ne moreš vedno razumet kar govorijo v filmih zaradi narečij, slenga, slabe dikcije itd.
Taki, ki so najbolj glasni prvi iščejo podnapise. Znajo pogovorno angleščino pa pametujejo povsod, razumejo mogoče 70% kar povejo v filmu pa glasni da se kadi od duvanja.
Po drugi strani se podnapisi uporabljajo tudi v primerih če ne moreš gledati filma na glas, obstajajo pa tudi gluhi in naglušni, ki jim tudi slosinhro ne pomaga.
Glejte že enkrat malo širše ne samo enostransko ko fijakarski konji.

@bambam, koliko filmov si že prevedel, ko tako obvladaš?

Jaz pa imam vcasih vec problemov z balkanskimi podnapisi.

Lopovi nic drugega.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

nekdoo ::

Ne razumem zakaj se vsi bunite čez Partis. Če vam ni všeč ga pač ne uporabljat, je na internetu veliko podobnih spletnih strani. Menim, da je Partis za naše razmere super in vse pohvale osebju, upam da bo čimprej ponovno na voljo. Glede slovenskih podnapisov pa mi osebno pridejo zelo prav, prav tako, toliko kot je slovenskih vsebin na Partisu (filmi, glasba) ni nikjer drugje.

zimzelenček ::

nekdoo je izjavil:

Ne razumem zakaj se vsi bunite čez Partis. Če vam ni všeč ga pač ne uporabljat, je na internetu veliko podobnih spletnih strani. Menim, da je Partis za naše razmere super in vse pohvale osebju, upam da bo čimprej ponovno na voljo. Glede slovenskih podnapisov pa mi osebno pridejo zelo prav, prav tako, toliko kot je slovenskih vsebin na Partisu (filmi, glasba) ni nikjer drugje.


Se ne bi mogel bolj strinjat..8-)

eljuero ::

partis naj že bo, veliko materila je zelo dobrega, sploč če nisi preveč zahtevne sorte.

kdor pa trdi, da uporablja partis za "demo", je preprosto lažof.

Gejspodar ::

Winterriver je lepo povedal. Ne vam zakaj je povprečnemu Slovencu Partis tako "zakon".
Zadeva je smrdljiv tracker, ki že 10+ let ni posodobila vmesnika, še vedno nima magnet linkov in je igrišče za merjenje e-penisa nalagalcev ter vrtec za polpismene kranjske Janeze, ki niso sposobni napisat slovnično pravilnega stavka.

Vuli ::

ola, ja. Partis je bil zakon, dokler se niso "skregali". Od takrat je kar je...
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

sdsmember ::

metalcamp1 je izjavil:

bambam20 je izjavil:


Slovenskih vsebin bi bilo več, če ne bi založniki težili in zahtevali takojšnjega izbrisa video vsebin. Tudi če se dobi dvd ali se posname s tvja, torrent kaj kmalu izgine, zato zagrabite dokler lahko.

Spet is zmišljuješ. uradno so torrenti nevidni, neuradno je pa še veno mogoče dostopat do njih. Tako kot je na partisu prisotna produkcija pro plusa, čeprav uradno je ni.


Ja, ti boš sigurno vedel kako je s tem na partisu, ne jaz ko sem v osebju. Stalno se najdejo troli, ki so požrli vso pamet tega sveta in vedo vse o vsem.

@groot, točno to


Metalcamp, kje je težava, da je Partis down? So problem finančna sredstva? Lahko tudi na ZS.

P. S. Pogrešam vas, zatorej bi vam rad pomagal, če je to v moji domeni.

pyer ::

Samo zaradi Partisa sem se prijavil na ta forum. Sem dolgoletni član Partisa. Oglašam se zelo malo, ker sem pa filmofil že 50 let, sem vsakdanji obiskovalec Partisa. Dol jemljem tudi starejše fime, tudi ČB. Me pa žalosti, kako nekateri "člani" pljuvate po njem. Če vam ni všeč, pa ga ne več obiščite, saj vas nihče ne sili. Mene reklame ne motijo. Upam vsaj da ima Partis kaj od tega. Angleščine ne razumem dosti, zato mi slovenski podnapisi veliko pomenijo. Razumem pa nemški in skoraj vse jezike naše nekdanje YU države. Ker imam tudi odlično 5.1 ozvočenje, sem še toliko rajši glede zvoka. Prav tako si vzamem dol določene revije, ki jih pri nas ni za dobit. Za mene je Partis zakon in z njim "Metalcamp". Kot sem že napisal, tisti, ki pa ves ta trud Partisa kritizirate, pa se lepo odjavite in idite tja kjer vam je boljše in ne pljuvajte po njem. Jaz ostanem zvest Partisu še naprej in se jim zahvaljujem za njihov trud.

Psyhiater ::

Partis je super in zelo uporaben, sploh če iščeš risanke za otroke, ki še ne znajo brati.
Torrenti so preverjeni, podnapisi so že dodani, če jih ne želiš oz. ne potrebuješ, jih pa pač ignoriraš.
Če nekaj hočeš, še preden je na Partisu, poiščeš drugje.
Marsikomu je Partis prva stran na katero gre pogledat. Na nekaj tistih, ki se pritožujejo in kritizirajo, pa se nima smisla ozirat,
ker gre za manjšino razvajenih mulcev, ki jim je v življenju vse k riti prinešeno.
Reklame? Naj bodo, če to pomaga pri obstoju strani, me niti najmanj ne motijo. Hardware stane, a tega se mulci, ki jim je težko DVD kupit, ne zavedajo.
Uploaderjem pa hvala za ves trud in prosti čas, ki ga vlagate v to, da drugi lahko uživamo!

sdsmember ::

pyer je izjavil:

Samo zaradi Partisa sem se prijavil na ta forum. Sem dolgoletni član Partisa. Oglašam se zelo malo, ker sem pa filmofil že 50 let, sem vsakdanji obiskovalec Partisa. Dol jemljem tudi starejše fime, tudi ČB. Me pa žalosti, kako nekateri "člani" pljuvate po njem. Če vam ni všeč, pa ga ne več obiščite, saj vas nihče ne sili. Mene reklame ne motijo. Upam vsaj da ima Partis kaj od tega. Angleščine ne razumem dosti, zato mi slovenski podnapisi veliko pomenijo. Razumem pa nemški in skoraj vse jezike naše nekdanje YU države. Ker imam tudi odlično 5.1 ozvočenje, sem še toliko rajši glede zvoka. Prav tako si vzamem dol določene revije, ki jih pri nas ni za dobit. Za mene je Partis zakon in z njim "Metalcamp". Kot sem že napisal, tisti, ki pa ves ta trud Partisa kritizirate, pa se lepo odjavite in idite tja kjer vam je boljše in ne pljuvajte po njem. Jaz ostanem zvest Partisu še naprej in se jim zahvaljujem za njihov trud.


Tudi jaz sem si ustvaril profil zato, da lahko stopim v stik z Metalcamp-om, in ni mi jasna ta slovenska zavist, na bruhanje mi gre, ko nekdo pljuva po produktu, ki je plod vložka časa in verjetno denarja nekoga, ki skrbi za slovensko p2p sceno.

tikitoki ::

metalcamp1 je izjavil:

Stalno ista pesem, kako vsi v nulo obvladajo angleščino, v bistvu tudi če si profesor angleščine ne moreš vedno razumet kar govorijo v filmih zaradi narečij, slenga, slabe dikcije itd.
Taki, ki so najbolj glasni prvi iščejo podnapise. Znajo pogovorno angleščino pa pametujejo povsod, razumejo mogoče 70% kar povejo v filmu pa glasni da se kadi od duvanja.
Po drugi strani se podnapisi uporabljajo tudi v primerih če ne moreš gledati filma na glas, obstajajo pa tudi gluhi in naglušni, ki jim tudi slosinhro ne pomaga.
Glejte že enkrat malo širše ne samo enostransko ko fijakarski konji.

@bambam, koliko filmov si že prevedel, ko tako obvladaš?


Osebno raje uporabim angleske podnapise. Se pa strinjam, da med streljanjem, helikopterskimi preleti, bombardiranjem, tezko razumes kaj govorijo, pa si lahko native speaker. Ze s tega stalisca je lepo, ce imas podnapise. Al pa za dialoge v jezikih, ki jih ne razumes.

rightnpc666 ::

Za vse tiste Angleške elitiste: pri podnapisih se ne gre le za prevod, vendar tudi za percepcijo. Osebno mi Angleščina ne dela težav, vendar za ogled live-action filmov nujno potrebujem podnapise, ker pač velikokrat ne razumem igralcev (ne govorim o vsebini njihovega govora, ampak ne slišim, kaj govorijo, zaradi npr. slabe audio produkcije, momljanja igralcev ali pa različnih naglasov). Pri animirani vsebini teh težav nimam, ker je govor veliko bolj jasen. Premislite, preden komentirate in prenehajte z moralnim nastopaštvom.

          ::

Partis je prav fina zadeva. Zgoraj je nekdo omenjal krajo. Za vsebine, ki jih poberem s Partisa, plačam ob vsakem nakupu diska, sd kartice, usb ključka, ...

simnov ::

In kaj se dogaja , da ne deluje zna kdo povedati.

mstoji1 ::

winterriver je izjavil:

mstoji1 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kdo pa se gleda slo vsebino?


Jaz poslušam slovensko glasbo. In drugje je ni nikjer toliko, kot na Partisu. Kupim tisto, kar izide na novo, stare stvari pa vlečem dol. In brez Partisa jih več ne bo nikjer, tako da ne bluzite.


Nikjer? :)) Probaj z RED.


url?
Visca el Barca!!!

mahoni ::

          je izjavil:

Partis je prav fina zadeva. Zgoraj je nekdo omenjal krajo. Za vsebine, ki jih poberem s Partisa, plačam ob vsakem nakupu diska, sd kartice, usb ključka, ...

Placujes proizvajalcu te opreme, ne pa avtorjem vsebin.

klemenpa ::

          je izjavil:

Partis je prav fina zadeva. Zgoraj je nekdo omenjal krajo. Za vsebine, ki jih poberem s Partisa, plačam ob vsakem nakupu diska, sd kartice, usb ključka, ...


Ti si s hruške padel? Kakšna logika.

techfreak :) ::

mahoni je izjavil:

Placujes proizvajalcu te opreme, ne pa avtorjem vsebin.
Tudi pri nas placujemo nadomestilo za avtorje pri nakupu praznih medijev/naprav: https://www.monitor.si/clanek/avtorji-p...

Tammih ::

Partis je zakon. Ko bo spet gor, jim nakažem za en platon pira :)

hojnikb ::

mogoče so pa down, ker bo prenova :)):)):))
#brezpodpisa

          ::

klemenpa je izjavil:

          je izjavil:

Partis je prav fina zadeva. Zgoraj je nekdo omenjal krajo. Za vsebine, ki jih poberem s Partisa, plačam ob vsakem nakupu diska, sd kartice, usb ključka, ...


Ti si s hruške padel? Kakšna logika.


Kakšna logika? Za izvajalce gre od vsakega mojega nakupa določen delež. In kaj dobim jaz v zameno?

techfreak :) je izjavil:

mahoni je izjavil:

Placujes proizvajalcu te opreme, ne pa avtorjem vsebin.
Tudi pri nas placujemo nadomestilo za avtorje pri nakupu praznih medijev/naprav: https://www.monitor.si/clanek/avtorji-p...


Legalna kraja.

Zgodovina sprememb…

winterriver ::

          je izjavil:


techfreak :) je izjavil:

mahoni je izjavil:

Placujes proizvajalcu te opreme, ne pa avtorjem vsebin.
Tudi pri nas placujemo nadomestilo za avtorje pri nakupu praznih medijev/naprav: https://www.monitor.si/clanek/avtorji-p...


Legalna kraja.


Uh, a ves, da sem na tole svinjarijo ze cisto pozabil, sicer bi tistemu puristu ze tole zabrisal v glavo.
Eat shit, millions of flies can't be wrong.

tikitoki ::

rightnpc666 je izjavil:

Za vse tiste Angleške elitiste: pri podnapisih se ne gre le za prevod, vendar tudi za percepcijo. Osebno mi Angleščina ne dela težav, vendar za ogled live-action filmov nujno potrebujem podnapise, ker pač velikokrat ne razumem igralcev (ne govorim o vsebini njihovega govora, ampak ne slišim, kaj govorijo, zaradi npr. slabe audio produkcije, momljanja igralcev ali pa različnih naglasov). Pri animirani vsebini teh težav nimam, ker je govor veliko bolj jasen. Premislite, preden komentirate in prenehajte z moralnim nastopaštvom.


Mogoce te muci funkcionalna nepismenost.

Gremio ::

..its alive!!!Welcome back...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gremio ()

Koraaz ::

Partis je ql, na vsake tok časa grem gor pogledat, če iščem kak software, ki ga drugje ne dobim.

Ko sem bil še aktiven nalagalec tam, sem imel pravilo, da nalagam gor stvari, ki so težje dostopne in se jih drugje ne da dobit, še posebej, če niso v redni prodaji. V bistvu sem nalagal eksotiko.
Na koncu sem odnehal, ker sem videl, da ljudje itak niso sejali naprej in posledično so modi zaradi neaktivnosti torrent izbrisali. Seveda to pravilo ni veljalo za vse in so puščali mrtve torrente tudi po par let, če so bili od kakšnega bolj poznanega nalagalca ;)

Potem nekdo je omenjal piratstvo, krajo in propadanje kina. Pri nas kino "propada" zakaj za vraga pa kino ne propada v "revnejši" Hrvaški? Moja družba hodi sedaj samo še na Hrvaško, ker je boljši kino Imax, ki ga pri nas ni. Če gredo pri nas, pa gredo v Kranj. V prestolnici sploh nimaš več dobrega kino kompleksa, kar je smešno :)).

Potem piratstvo in kraja. Včasih se je glasba nalagala na "travnike" brezplačno. Danes pa avtorji sami nalagajo glasbo na Youtube.
Jaz tu ne vidim nobene razlike, v obeh primerih avtor nima prihodka, razen, ča ima pogodbo z VEVO-tom, za kar kot jaz vem ima samo en SLO band, mogoče še kdo.

Npr. Nika Zorjan, ki je bila prva SLO pevka z 100.000 naročniki na YT je bila cela navdušena, ko ji je nek arabec ukradel njen video in ga naložil na svoj YT kanal, ki je dosegel par miljonov ogledov. Rekla je, da je bila to super reklama zanjo, kar definitivno je. Se pa vprašaš koliko ogledol, bi lahko ona dobila, če ta tip nebi ukradel videa in ga naložil na svoj kanal.

Johnny QJ ::

fantje, partis je super, hvala vsem, ki skrbite za stran in nalagate vsebine, ljudje so pač nehvaležni in ne znajo cenit truda

acookook ::

Gremio je izjavil:

..its alive!!!Welcome back...

nw če je to delovanje
Zaradi tehnicnih tezav stran ne deluje.

Nasa ekipa deluje na popravilu in bomo kmalu spet z vami

polde66 ::

Super, Partis je zakon
polde

zimzelenček ::

polde66 je izjavil:

Super, Partis je zakon


delaaa!!!


kamiKaZaA ::

zimzelenček je izjavil:

polde66 je izjavil:

Super, Partis je zakon


delaaa!!!



Drži. Sedaj sem tudi sam sprobal.

IL_DIAVOLO ::

Sedaj boste lahko naslednjih 14 dni peli hvalospeve in castili virtualne pire metalcampu.

acookook ::

Jp, zdaj pa res dela.

fitipaldi ::

Pa kje vidite da dela? Še zmeraj rešujejo težave.

donvito ::

Dela, če ne tikaš tipke domov, ta te vrže na:
Zaradi tehnicnih tezav stran ne deluje.
Nasa ekipa deluje na popravilu in bomo kmalu spet z vami

hojnikb ::

heh, še dober da ni to kakšna resna stran, ker bi bil takšen downtime praktično samomorilski. A pebi za redudanco še niso slišal?
#brezpodpisa

Kvinta ::

Rarbg dela nonstop ni down nikoli ,če že 5x na leto rabim kaj.
A.C.A.B

Kripto mesi ::

Rarbg ima še slabše reklame, ki ti odpirajo nove zavihke. Partis je čisto v redu, če pa koga moti pa obvoz.
««
31 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631929 (24614) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254443 (103646) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017787 (11862) BorutK-73

Več podobnih tem