» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
3 / 70
»»

Hammer123 ::

Poglej: Sem kje zagovarjal Partis? Nikjer. Govoril sem nasplošno. Ker te tvoje trditve so podobne linux vs. windows war-u.
Vredu, pač tebi partis ne ustreza. In? Si povedal zakaj in to je to. Ni pa nobene potrebe ga spljuvaš nek tracker, samo zato ker so te bannali.

Tr0n ::

Partis FTW, amirite? :O

mavec ::

Zaradi tega ker smo bili ogoljufani za domeno partis.xxx smo se odlocili ustvariti nov, boljsi portal.
Imenuje se BLINK.xxx.
Sprozili smo tudi pravni postopek proti osebam, ki so nas oguljufale, zato bo domena partis.xxx
V roku nekaj dni presla v roke oblasti. Prosimo da vsem, ki jih poznate poveste za BLINK.xxx
Za domeno partis.xxx smo tudi sprozili pravni postopek, zato bo domena nedosegljiva vsaj pol leta.
Tudi ce se kaj pojavi na domeni partis.xxx ne vpisujte svojih podatkov, uporabniskega imena in gesla!


Končno >:.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mavec ()

Urc ::

Kje pišejo tile xxx ? A ni to za pr0n ?

;-) ::

xxx je mišljeno kot neznanka lol

#000000 ::

:D :D :D :D

Kolk se nekatrim zdele meša, prava panika vlada :D

Ziga Dolhar ::

In na kakšen način so bili "ogoljufani" za domeno?
https://dolhar.si/

mavec ::

Spoštovani uporabniki!


V osebju že dlje časa pripravljamo sistemsko nadgradnjo ter oblikovno posodobitev portala partis.xxx, trudili smo se da bi bil prehod čimhitrejši in neboleč. Vendar pa je prišlo do nekaj manjših zapletov. Očitno so se na ranljivost portala v času nadgradnje pripravili tudi nekateri posamezniki, ki jim je skupnost partis.si izrecno ‘’všeć’’ in bi si jo želeli prilastiti.

Danes ob cca 12:00 dopoldne je uporabnik z IP-jem 86.58.41.67 odlkril ranljivost v sistemu partis.si, vanj vdrl, spremenil url announce streznika ter napisal novico:

Napaka

Prosimo vse, da si ponovno prenesete torrent datoteke tisti torrentov ki so trenutno aktivni in jih pricnete ponovno sejati, saj smo odkrili napako v eni izmed skript, zaradi katere so nekateri imeli tezave z visanjem razmerja ter histrostjo nalaganja in odjemanja.’’

Potem je na prvo stran partisa postavil belo stran napotil obiskovalce na BLINK.xxx, kjer je pisalo:

BLINK.xxx

Zaradi tega ker smo bili ogoljufani za domeno partis.xxx smo se odlocili ustvariti nov, boljsi portal. Imenuje se BLINK.xxx.

Sprozili smo tudi pravni postopek proti osebam, ki so nas oguljufale, zato bo domena partis.si V roku nekaj dni presla v roke oblasti. Prosimo da vsem, ki jih poznate poveste za BLINK.xxx Za domeno partis.si smo tudi sprozili pravni postopek, zato bo domena nedosegljiva vsaj pol leta. Tudi ce se kaj pojavi na domeni partis.si ne vpisujte svojih podatkov, uporabniskega imena in gesla!

Se vidimo na BLINK.xxx.

Gre za poskus preusmeritve torrentov partis.si na drug zunanji streznik, kar bi pomenilo izgubo torrentov izpod našega nadzora. V osebju smo ukrepali kar najhitreje, blokirali dostop IP-jem, ki so napadali in začasno zamrznili sistem.

V najkrajšem možnem času bomo poskušali napake odkriti ter jih popraviti. Do takrat Vas prosimo zgolj za kanček potrpljenja.

OPOZORILO:

Obstaja možnost, da si je napadalec iz podatkovne baze pridobil tudi podatke o uporabnikih (uporabniška imena, maili - gesla so na varnem zaradi enkripcije). S tem bi tako lahko poskušal ustvariti duplikat portala partis.si ter preusmerjati ljudi tja (kar je verjetno bil prvoten namen napadalca). Zato vas pozivamo, DA NE VERJAMETE KAKRŠNIMKOLI E-MAILOM ALI DRUGE VRSTE POZIVOM ZA PRIJAVO NA KAKŠNO DRUGO SPLETNO STRAN, KI NE TEČE POD DOMENO PARTIS.xxx. Vsa sporočila enostavno prezrite, saj bi s prijavo tvegali svoje vitalne podatke (geslo,..) in jih nevede posredovali tretji osebi.

Osebje dela s polno paro in nazaj bomo kakor hitro bo možno. Torrente pustite aktivne, tisti, ki pa ste morebiti že nasedli zgoraj napisani novici pa te torrente ustavite.

Najlepše se Vam zahvaljujemo za razumevanje,

Vaš

partis.xxx team


Verjetno se bo spet nabiral denar al pa je Marhi postal prepožrešen.>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mavec ()

TechBeats ::

LOL, prou jim je, smejim se jim v glavo, se mi je zdel da ne bo taka scena doug trajala, sploh pa jim prvoščem še zato, ker so me hinauci tko grdo brez razloga banal. W00t >:D >:D >:D
AciD TriP

damjan11 ::

Partis je zakon

Backup22 ::

Itaq>:D Dobri torrenti, dober dl/ul...
//

gameby ::

wtf je to zdej s blink al je to hek al kaj

edit: sm že zvedu:D

Zgodovina sprememb…

Matev ::

že vlečem iz blinka naprej
kot da se ne bi nič zgodilo

zanimivo da nas s partisa ni nihče obvestil o ničemer

MTm2H37rqt7B ::

Se zmer mi ni jasno, kako si lahko oguljufan za domeno partis.xy

Zgodovina sprememb…

tommy boy ::

Kaj ve kdo zakaj mi ne prime več uporaniško geslo pa koda na blinku? Na partisu je lepo prijelo zdej pa napiše, da imam napačno geslo ali pa uporabniško ime??

T-h-o-r ::

men dela normalno vse
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bluefish ::

že vem, kaj se bo zgodlo sedaj. Marhi & Co. bodo ponovno najavili, da potrebujejo denar za nadgradnjo/"pravni postopek",... Seveda bodo razni "partis 4 life" ponovno izbruhali svojo žepnino. Po nekem času, ko se bo nabralo dovolj denarja pa o problemih ne bo duha ne sluha.

borutz ::

ja kaj pol je blink zanic?
potem se ne bi smel prijaviti na blink ali je to pac alternativa dokler partis domene ni nazaj?

kdo je postavil blink.osebje partisa al tisti ki je vdrl v partis?

prosim za obrazlozitev :)

lp

S.P. Sem bolj pocasne pameti :D

gunserman ::

Vse se vrača, vse se plača :D

Backup22 ::

bstaja možnost, da si je napadalec iz podatkovne baze pridobil tudi podatke o uporabnikih (uporabniška imena, maili - gesla so na varnem zaradi enkripcije). S tem bi tako lahko poskušal ustvariti duplikat portala partisž ter preusmerjati ljudi tja (kar je verjetno bil prvoten namen napadalca). Zato vas pozivamo, DA NE VERJAMETE KAKRŠNIMKOLI E-MAILOM ALI DRUGE VRSTE POZIVOM ZA PRIJAVO NA KAKŠNO DRUGO SPLETNO STRAN, KI NE TEČE POD DOMENO PARTISž. Vsa sporočila enostavno prezrite, saj bi s prijavo tvegali svoje vitalne podatke (geslo,..) in jih nevede posredovali tretji osebi.


Pustite blinkž na miru, in počakajte na partisž...
//

Zgodovina sprememb…

šernk ::

tudi sam sem bil v dvomih, vendar osebje na blinku je isto tako da vse bolj kaže na to da je partis postal blink
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

tommy boy ::

Če bi bil to partis bi meni delalo uporabniško ime in geslo. Jaz tudi vse bolj dvomim da je ta blink, naslednik partisa.....

PARTIS PRIDI NAZAJ!!!!!!!

shadeX ::

sam kko vam blink dela? men niti gor noče pridet..

SPLOH PA KAKOR JE BILO REČENO. PUSTITE BLINK NAMIRU..PARTIS4LIFE BO NAZAJ!!!!!!!!!!!!!

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

> Če bi bil to partis bi meni delalo uporabniško ime in geslo.

Se zavedate nevarnosti, ki jih predstavlja vnašanje "pravilnega" gesla na strani, katerih verodostojnost je očitno vprašljiva?
https://dolhar.si/

Backup22 ::

Itaq! Blink pustite na miru in počakajte na partis.si!
Še 1×:
DA NE VERJAMETE KAKRŠNIMKOLI E-MAILOM ALI DRUGE VRSTE POZIVOM ZA PRIJAVO NA KAKŠNO DRUGO SPLETNO STRAN, KI NE TEČE POD DOMENO PARTIS.
//

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

V konkretnem primeru sta vprašljivi tako PARTIS kot BLINK.

Moj nasvet?

Pustit jih do razjasnitve stanja. Kar je glede na njuno sivinsko področje delovanja verjetno za nedoločen čas. Saj sta le trackerja - pogrešljiva. Go elsewhere.

-- Edit. Nobene potrebe ni, da kot uporabniki sprejemate takele dogodke. Pizda - za vaše podatke IN gesla gre.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

dejanslo ::

idealna priložnost za prodajo majic blink >:D :\
burned

ps: jaz sem tudi dvomil v verodostojnost blink, zato sem pred prvo prijavo resetiral geslo in ga nato nadomestil s krnečim. slišal sem, da je cenzura na partisu bla na tiranskem nivoju. moj rahlo provokativen komentar na dogajanje je bil izbrisan v < 60s, tako da mislim, da ni fake >:D
There`s More Than One Way To Do It

Bane_ ::

Blink.si

**************************************************
* This is ARNES whois database *
**************************************************

domain: blink.si
registrar: domovanje
registrar-desc: Domovanje.com
registrar-url: http://domovanje.com
created: 2007-09-13 16:58:12
created-by: domovanje
updated: 2007-09-14 08:07:41
nameserver: ns1.eshop.si (212.18.63.169)
nameserver: ns2.eshop.si (193.164.138.33)
registrant: G63443
source: ARNES

organization: Spletne storitve Tomaz Marhat s.p.
maticna: 3003400000
nic-hdl: G63443
address: Brda 15
address: 2383 Smartno pri Slovenj Gradcu
address: SI
phone: +386.40525984
created-by: domovanje
created: 2007-04-03 17:20:11
updated: 2007-05-08 10:32:21
source: ARNES
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

šernk ::

druID, Rauby, G. Veteran pa še kakšen je potrdil da to ni fake. tako da pomoje jim gre kar verjet :\
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

StajercSSS ::

Pozor! Windows uporabniki!
Potegnite si LINK in datoteko zaženite.
Datoteka vam doda IPje od partis strežnika, tako da bodo torrenti delovali tudi ko domene ne bo več.


WTF??
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Backup22 ::

Ostanite na partisu in ne sledit Marhiju!
Če pa želite slediti Marhiju in še naprej plačevati za torrente vam priporočamo uporabo blinka.
LOL

Vse je razzloženo BREZ POVEZAV
//

Zgodovina sprememb…

lebang1 ::

"Backup22" so ponovno spremenili, poglejte si tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lebang1 ()

MTm2H37rqt7B ::

E? Marhi != Partis ?

šernk ::

Če pa želite slediti Marhiju in še naprej plačevati za torrente vam priporočamo uporabo blinka.

še niti centa nisem plačal
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Michaelosz ::

Saj več ne veš kaj naj verjameš..:\

OldSkul ::

In kje je ta nov partis?

Tr0n ::

Lol.

Kaj pa uporabljate ta crap.

bond007 ::

http://partis.110mb.com/

Tu je malo lepše razloženo. Bojo pa zrihtali asap baje, baze in posledično ratio ostanejo nespremenjeni - vsaj tako je bilo povedano...

Rotty ::

Sej človek res ne ve več komu naj verjame v tej SLO sceni, ki je BTW vsak dan vse slabša! Najprej Mobisux, sedaj Partis, jutri... Mobisux oz.Alter, in drugi izpeljanke iz te zgodbe, sem že črtal, sedaj bom pa izgleda, moral še to. Hvala bogu, da se 95% vseh stvari dobi drugje! Tistih 5, bom pa že požrl...

Tako je če se, pri koritu znajdejo ljudje, ki jim tam ni mesto...

OZZY ::

Kje je denar postrani se vse konča....
Go with the flow.

OmegaBlue ::

Zgleda ne dojamete, vsak post ki bo vseboval polno ime/url/razlagajte se kakor hočete enostavno brisan, vaše lenobe in ignorance do pravil ne bom več podpiral.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

StajercSSS ::

Men so že račun ukinil.. Oz. Marhi mi ga je,ki ga itaq že vsi poznamo z njegove kriminalne strani (bivši drogiranec)...
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Lisko ::

Če pravilno zastopim je stanje tako:
partis.neki je trenutno blokiran zaradi napada
blink.tudneki je pa shekan partis (skopirana baza z original strani; samo podobem izgled pa nič drugega)
??
lp
Lisko

El!te ::

jaz nic ne zastopim :s

Misi666 ::

In kakšen bo konec zgodbe? Ne glede al partis al blink mejo za uporabnike bojo lahko spustil iz zdjšnih 36000 na 3600...

BRAVO! Se eno dejstvo da v sloveniji vlada zavist in ne pamet...

pierlo ::

sem probal prek http://www.hidemyass.com/ it na partis, in se res pojav ta stran, ki je verjetno prava od partisa, kjer je razloženo kako in kaj in kako naj bi zgledal partis ko so ga nameravali preoblikovati. Kaj pol očitno osebje blinka preusmerja vse slo IP-je na fake stran, kjer piše da je bil partis napaden in da so ga preselili na blink? To je verjetno tudi dokaz da blink ni pravi partis, ker če bi bil blink pravi partis, potem ne vidim razloga oz. koristi nekoga, da bi postavil to pravo partis stran na katero se da priti iz tujine oz. prek že zgoraj omenjenega http://www.hidemyass.com/

LP Pier

Arzen ::

Ko pogledaš preko arnesa kdo je lastnik kakšne domene se vidi da partis lastnik neko podjetje blinka pa SP in to oseba ki bi naj bila že prej lastnik partisa. Tako da blink le mogoče ni tako fejk...

Tilen ::

Seveda pa lastniki blinka in partisa prebirajo tole in normalno da zagovarjajo svojo stran.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Echelon ::

Pa kaj vas vse taka panika baše?:) Stari Partis je zdaj Blink. Verjemite, js že vem.

roba87 ::

Jap, BLINK je partis, ostalo je nateg.
««
3 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631895 (24580) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254045 (103248) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017739 (11814) BorutK-73

Več podobnih tem