» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
4 / 70
»»

Klemzz ::

če se grejo take bedarije niso vredni niti enga uporabnika :\ .

StajercSSS ::

Če bi bil blink partis,jaz nebi bil blokiran oz. brisan... :\
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Matev ::

ehh
štajerc
zgolj pozabil si svoje geslo

to se marsikomu zgodi

LapD ::

Kamorkoli se obrneš na spletu se govori o tem partisu... pomojem je to le taktika za samopromocijo :D

BendeR ::

Se sploh ne obremenjujem s tem. Počoham se po riti in grem na naslednji tracker. :D
:=)

Klemzz ::

dost je slo trackerjeu :) filebits, slobytes, potegni, fileget, videoteka :D

;-) ::

http://partis.110mb.com/ To kar piše tukaj je samo govorica, partis še je vedno partis to garantiram.

patron ::

se prav sploh ni noben vdru nikamor, ampak je tale marhi kot ustanovitel ali kot soustanovitelj imel vse te podatke za dostop pa se zj mal igra ker je požrešen denarja? eh... žalost...

;-) ::

Ja lol če bi kdo vdrl zakaj bi dal pod donacije marhičev naslov:D

edit: in trr

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

billgates ::

Važno je samo da se kej takega slo-techu ne naredi.:D

Hardstyle ::

Zakaj meni blink gnjavi z nekim certifikatom, ki ga ne gre sprejeti za le eno sejo ampak "4ewa" ? Opera 9.5.

El!te ::

pol je zdaj blink.xx pravi in se tam lahko vpisujemo z partisovim user n. in geslom? brez da bi ga kdo ukradel?

Rauby ::

El!te: Tako je! Uporabniško ime geslo je isto kot je bilo na partisu.

sverde21 ::

Ja edinole izogibajte se zaganjanju datoteke ip.bat... ;)
<?php echo `w`; ?>

Arzen ::

Ne zastopim zakaj je ne bi sej če partisa ni več vsaj ne v takšni obliki kot je bil potm je ok če se vse z partisa preusmeri na blink če se motim mi naj kdo razloži v čem je fora?

Matev ::

fora je v tem da trenutno nič več ne dela

prava državljanska vojna

LjubimPeezde ::

Cry me a river>:D
Prej so pa tejle Partisovci napadal, vse od Videoteke do Filebits.
Zdej se ownajo pa kar sami.
Sladko, sladko>:D

sverde21 ::

@Arzen: že res da preusmeri vse na blink, ampak kaj če boš želel še kdaj dostopat do originalne domene, tedaj boš moral pa na roke brisat vnose v datoteki hosts... men se zdi da je lažje, če downloadaš vse torrente še 1x pa spremeniš bookmark pa je.
<?php echo `w`; ?>

Arzen ::

Kaj ne dela men Blink dela BP...

Arzen ::

Sam problem je da sem jo že kliknu :8)

StajercSSS ::

ehh
štajerc
zgolj pozabil si svoje geslo

to se marsikomu zgodi

----

A se sam jaz počutim zabitega ob tem odgovoru,al je še kdo drug?
Če bi pozabil geslo,bi mi verjetn pisal,da geslo ni pravo,pa bi pač tisto kliknil,da mi pošljejo novo geslo..
Men pa piše,da je bil račun ukinjen.. A dobim novo geslo? :\
In zakaj vraga bi moral tist ip.bat klikat??

Edit: Pa če ne bo starega Partisa nazaj,se bom pač na blink registriral,čeprav je ukraden.. Keša itaq nebom dal nikol zdrogiranemu marhiju,glavn da dobim torrente dol po veliki hitrosti,za ratio pa se mi tud jebe.. Dinamik ip + siol = neomejen ratio (več prijav na tracker)...
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Zgodovina sprememb…

Simonx ::

malo še bomo chetali pa mimo trackerja vlekli pa bo to to :))))))))))))

#000000 ::

btw. od kje podatki da je marhi drogeraš ??

Arzen ::

"btw. od kje podatki da je marhi drogeraš ??"

To tud mene zanima?

globoko grlo ::

kaj je zdej s tem certifikatom
kaj ta stvar naredi?

Klemzz ::

če ga sprejmeš ti sesuje pc >:D

PS: sprejet ga morš da ti dela u https.

marko2502 ::

Blink je nov partis.Dva v partisu sta se skregala eden je dobu na svojo stran vse osebje drugi registratorja domen
Men je Speed2 potrdu da je blink nov partis blink ni fake.

Ne čakat na domeno partis ampak rajši preidite na blink

Tudi nobenega vdora sploh ni bilo

Zgodovina sprememb…

nx6325 ::

Dejte zej povedat kva je s tem partisom oz blink? je za uporabljat?
js jo uporabljam, pa kar bo pa bo, k vsak drugač prav.

steev ::

Se da keremu, ki ima account na blink, poslat PM da odbanajo account z username steev.
:|

bukev ::

za nx6325
jaz uporabljam blink brez problemov. trenutno gre dol La mome (Edit Piaf)
dol 1,1 Mb, gor 0,9Mb
Bukev
nisem potrjeval nobenega certifikata, le na blinkstrani sem vpisal staro geslo iz partisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bukev ()

Matek ::

Ce pustim ob strani razlicne polemike tipa "kdo ima vecjega" (posledice so bile ze veckrat ocitne, nazadnje ravno zdaj s tezavo z domeno) me pri partisu/blinku motijo predvsem 3 stvari:

-kupovanje uploada (prakticno noben resen tracker nimajo tega, ker enostavno unicuje bistvo p2p sharanja, nekdo drug trpi na racun ljudi, ki kupijo upload credit)

-onemogocanje uploadanja obicajnim uporabnikom (WTF?!? Za _UPLOADANJE_ torrentov potrebujes poseben privilegij? :\ Narobe svet in ponovno ubijanje filozofije sharanja)

-pomanjkanje domace vsebine (V cem je smisel sharanja najnovejsih holivudskih filmov z lokalnimi fanti, ce pa jih je tako ali tako poln internet? Vedno sem mislil, da je namen lokalnih sticisc ravno dostop do domacega materiala)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Hardstyle ::

Matek: onemogočanje uploadanja navadnim uporabnikom je super. Ker jaz ne mislim čakat na en film par ur al pa dnevov zaradi tega, ker user ma počasno linijo. Če pa je tebi to vredu pa kontaktiraj usera pa naj ti odpre ftp. na partisu je pa dosti domače "robe" tako, da ne vem kje je problem? Če nečesa še ni naloženo, daj request pa mogoče se te bo kdo uslišal.

neres ::

mimogrede, ker mislim da tega ni še nihče omenil:
če za naslov uporabiš www prideš do drugačne strani, kot če tega ne uporabiš. Torej z www prideš na "partis" stran, brez www pa na "blink" stran.

Rotty ::

>Če nečesa še ni naloženo, daj request pa mogoče se te bo kdo uslišal>

Khmmm a ni ravno to, da je vse živo gor (v tem primeru predvsem slovenska roba), bistvo trackerjev, ne pa da moraš biti uslišan, po možnosti proti denarnemu nadomestilu ;(( . Sicer pa govoriš kot da bi plačal stvari, katere vlečeš dol...

Matek ::

Matek: onemogočanje uploadanja navadnim uporabnikom je super. Ker jaz ne mislim čakat na en film par ur al pa dnevov zaradi tega, ker user ma počasno linijo. Če pa je tebi to vredu pa kontaktiraj usera pa naj ti odpre ftp.
LOL? Saj te noben ne sili! Ce bi pocasnejsi userji uploadali, bi pac po zelji downloadal zadeve. Zdaj, ko user s pocasno linijo ne more uploadati, pa recimo nekega filma sploh ne dobis! Kaj je tu boljse >:D ?

Itak pa je sam bittorrent protokol precej dobro zasnovan in s pomocjo novejsih klientov, ki pametno seedajo, mora originalni user v najboljsem primeru samo malo vec kot 1 kopijo zaseedat, potem se pa stvar bliskovito razsiri, ker ostali vskocijo s svojimi upload hitrostmi, od izvirnega seederja je odvisna samo tista zacetna faza, ko ima se edini datoteko. Tiste najbolj vroce datoteke se itak ponavadi dobijo iz mnogih mnogih virov (dvomim, da bo nek pocasnez prvi uploadal najnovejsi pravkar leakani holivudski film, ze sama distribucija teh materialov to preprecuje), za redkosti pa se splaca tudi pocakati.

Cel point trackerja je, da uporabniki prispevajo. Vsebino, ki je na voljo, definirajo uporabniki s svojimi downloadi. Uploadanje torrentov je torej osnovna funkcija trackerja in z onemogocanjem se direktno niza kvaliteta trackerja. Analogija, ki mi je tukaj padla na pamet, je to, da bi dobrodelnim ustanovam lahko donirali samo bogati ljudje.

Na partisu je pa dosti domače "robe" tako, da ne vem kje je problem? Če nečesa še ni naloženo, daj request pa mogoče se te bo kdo uslišal.
Huh, ne vem, potem sem pa jaz prevec izbircen. Sicer sem nasel par stvari, ki so me zanimale, ampak nikakor ne toliko, kot bi pricakoval, se vedno so povsod v ospredju standardne tuje stvari, ki se downloadajo tudi prakticno povsod drugje. Glede requestov pa bi se morda splacalo poskusiti, hvala.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Urc ::

Em neres... A si ti kak *.bat odpiru. Meni z www in brez isto kaže. Gor je tudi dobra novica, če drži...:\ :)

Matek ::

Jap, verjetno si si tisti hosts file od njih namestil.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

trdoreh ::

@Matek, kaj pa bi ti rad od slo. robe, a Kekca, al kaj, ker jaz nevem kaj je v Slo. od filmov dobrega.


Lp, Jan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trdoreh ()

Matev ::

partis je imel vse
tudi tuje poleg slovenskih

če se pa kak čistun zmrduje da tujega noče
potem pa domačega tudi vreden ni

Matev ::

zdle imate recimo cvetje v jeseni
da ne boste jambral da lahko samo tuje uspešnice dol vlečete

neres ::

Em neres... A si ti kak *.bat odpiru. Meni z www in brez isto kaže.

ne. morda je sicer kdo to naredil na mojem računalniku, ampak zelo dvomim. kje pa se sploh dobi ta .bat fajl? in - če ga je slučajno kdo zagnal - kje se te nastavitve vidijo?

edit: pogledal fajl %windir%\system32\drivers\etc\host in nobenih nastavitev. če je to to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neres ()

Hardstyle ::

Khmmm a ni ravno to, da je vse živo gor (v tem primeru predvsem slovenska roba), bistvo trackerjev, ne pa da moraš biti uslišan, po možnosti proti denarnemu nadomestilu . Sicer pa govoriš kot da bi plačal stvari, katere vlečeš dol...



ma daj no. V čem je potem smisel piratebaya al pa isohunta? Moraš biti uslišan ja, dobro si povedal. Potem pa mi razloži kako naj uploaderji vedo kaj bi ti rad gledal/poslušal/igral ob določeni uri? Uploader naloži tisto kaj je novo,zanimivo ali tisto kar uporabniki zaprosijo. In če si ti tak hudičevo pametn mi povej kateri komad mi že cel dan špila v glavi pa se ne morem spomnit naslova. Ko ugotoviš, ga prosim uploadaj. Upam, da me bo vaše veličanstvo uslišalo.

ERGY ::

LOL. A še vedno obstaja :)))) Jst se sploh ne ukvarjam z tem :)

Rotty ::

Hardstyle: khmmm drugi del...Ko se ga spomniš in če ga najdeš, ga uploadaj, da ga bo tudi kdo drugi, ki mu bo cel dan v glavi igra ta komad, lahko takoj downloadal. Ne pa da bo odvisen od blagodanega odgovora na njegovo prošnjo za ta komad. Ker potemtakem ne rabimo torrentov, ampak bo sharefile cez glavo dober, mar ne!

P.S. Pa tukaj govorimo npr. o Avsenikovi Teto iz Amerike in ne od Britney Spears Gimme More! Če bom hotel prvo ne bom šel na Isohunt ampak na Partis, če pa slednjo pa...

Sodck ::

Jah jest sm šu na blink kokr je pisalo, pa zagnal tist ip.bat. Zj pa nvem kva je prov, to da sm kliknu na ip bat a kva?

Pa če je res udru kdo notr, se da izničiti tist ip bat?

Simonx ::

Za mp3-Scene ftp
za filme-Scene ftp
za programe-Scene ftp
za igre-jih ne špilam

za slovenske filme?;( no comment

Tr0n ::

FTPs suck cock (star protokol, ki ne omogoca sharanja med leecherji, omejeno stevilo uporabnikov, potrebno veliko bandwidtha na server strani,...).

Simonx ::

hehe tron ti si pravi...zdaj boš reko da je mula pa torrent boljše kot ftp???:))))
to govorite taki ko nimate pojma,ko vam je torrrent bog i batina..,ne veste pa da tisto kaj pride čez par dni na torrrent,mulo ipd...je vse iz ftp-jev :D
Ja za fucking leecherje je ja,ker se pasejo ko krave na paši...veliko robe ko je na ftp-jih ne pride v p2p,kar je tudi prav.
Ftp-ji so bli že takrat ko ni blo ne duha ne sluha o torrentih in rls grupe bodo vedno uporablale ftp serverje za izmenjevanje robe,saj so najboljši in enostavni način za izmenjevanje.
Druga slabost pa je da jih je težko dobit :)

Lp

Tr0n ::

Ja, iz FTPjev je, ker je pac scena tako navajena in je FTP bolj varen kar se tice anonimnosti.

Drugace pa je sistem distribucije zastarel v primerjavi s torrent P2P. Cisto funkcionalno gledano.

Rašo ::

a bi loh kdo mal več opisu to ip.bat datoteko (razn da mi je vzel geslo in password, a je možn da mi comp kje zjeba al pa kaksno drugo večjo skodo povzroč). jz sm dubu na mail to zadevo o p.... in b... in sel pač na b, ter se normalno not prjavu in dal to datoteko ip.bat, ter je zagnal. stalno pa tud men javlja neki certifikat ko pridem na stran in je čist vsen al dam da ga sprejmem ali ne loh sem gor in dajem torrente.
««
4 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631929 (24614) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254437 (103640) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017787 (11862) BorutK-73

Več podobnih tem