» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
5 / 70
»»

mavec ::

Ma kako greste sploh lahko zaupat takim datotekam, ki so lahko nevarne?!?
Dajte potem še klikat vsak .exe, ki ga dobite v mailu, kjer vam piše, da s klikom na .exe v polja vpišite svoje podatke in poslali vam bodo nagrado. ;(( ;((

Rašo ::

nima veze kako da sm kliknu al ne (pač nism vedu to ozadje dogajanja ),rajs povej kaj naj zdej s tem

MagicBoy ::

tudi meni se je to zgodilo pa bi proso za kakšno pomoč. hvala.

kriko1 ::

@ddarjo: ti bom dal jaz eno .bat datoteko ki bo rešila zadevo, ti samo 2x klikni ;)

mavec ::

nima veze kako da sm kliknu al ne (pač nism vedu to ozadje dogajanja ),rajs povej kaj naj zdej s tem


Drugič ne klikat bat in podobnih datotek, evo rešitve.:P
Saj po eni strani se pa vidi, večina uporabnikov partisa je krepko naivnih, posledično pa se zgodijo take bedarije, da potem klikajo vsevprek na .exe, .bat in v velikih količinah donirajo Marhiju.
Naivnost ne pozna meja.>:D

neres ::

kje točno ste dobili to .bat datoteko in kaj točno naredi? torej kam vas preusmeri?

jaz se še vedno sprašujem zakaj mi brez www odpre to stran, z www pa mi odpre to stran.
sem poskusil pri enemu, ki še nikoli v življenju ni obiskal te strani in mu z ali brez www vedno odpre uno prvo stran.

katero odpre vam?

Matek ::

Ta bat datoteka se poigra z datoteko HOSTS, ki jo uporablja operacijski sistem Windows. V tej datoteki so shranjeni zapisi imena domen in pripadajocih IP naslovov. Datoteka torej deluje podobno kot DNS streznik - ko ti hoces dostopati do neke domene (recimo slo-tech.com), ti streznik posreduje IP naslov streznika, na katerem je stran z domeno, ki jo ti zelis obiskati. Tezava je v tem primeru dejstvo, da ima HOSTS datoteka "prednost" pred DNS strezniki, torej ce je v njej navedeno, da domena partis.si kaze na tak in tak IP, bo uporabnik ob vnosu naslova "www.slo-tech.com" v svoj brskalnik v vsakem primeru prispel na stran, zapisano v datoteki HOSTS, cetudi bi mu DNS streznik vrnil drugacen IP.

Ravno to je po nekaterih govoricah izkoristil avtor strani blink, domeno partis je preusmeril na svoj streznik, kar pomeni, da uporabniki, ki so dobili to HOSTS datoteko na svoj sistem, ne morejo dostopati do pravega partisa ("pravega" je misljeno ce so seveda govorice o prevzemih, krajah in ostalih spletkah resnicne), tudi ce njegovi avtorji ponovno uredijo stran v stanje, kakrsno je bilo pred "prevzemom".

Na sreco datoteke HOSTS ni problematicno zamenjati/urediti v prvotno stanje. S katerimkoli urejevalnikom besedila (recimo Notepad) enostavno odprite "c:\windows\system32\drivers\etc\hosts" in uredite vnose. Lahko tudi od tukaj prenesete datoteko hosts.zip, ki vsebuje bat skripto, ki bo to uredila za vas (in vas za namecek s tem se obvarovala pred nekatero spletno golaznijo).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

amigo_no1 ::

Original hosts fajl:

# Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

127.0.0.1 localhost

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

neres ::

Vse kar je v moji hosts datoteki je to:
# Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp. # # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows. # # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each # entry should be kept on an individual line. The IP address should # be placed in the first column followed by the corresponding host name. # The IP address and the host name should be separated by at least one # space. # # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol. # # For example: # # 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server # 38.25.63.10 x.acme.com # x client
host 127.0.0.1 localhost

edit: ja, isto kot v zgornjem sporočilu.

Tudi datum datoteke je še originalen, 1.1.1980. Tako da nevem zakaj mi odpira drugače kot nekomu drugemu. Je možno da imajo pri njihovem serverju preusmeritve glede na ip? (namreč moj ip je statičen)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neres ()

MagicBoy ::

Sem nardil tako kot je napisal Matek ampak zadeva se meni tudi še kar naprej pojavlja, tako da nevem....

gameby ::

marhi je spet dokazal da je kreten..... sjt sam napišem komentar da je butasto da potika tako bat datoteko-to je hinvasko..... pa me dol banna

TechBeats ::

LOL sej vm pravm, da so eni navdani hinavski oderuhi, mal preveč se grejo vsi skp tm gor. Raj grem na drug tracker k pa, da gledam tako hinavščino. :\
AciD TriP

Simonx ::

Ma ko jebe partis pa blink al kaj je to že za eno sraje,vse je isti kurac.
samo na Slobytsu so še pa večji trotli gor!!!Banajo uploaderje ko se trudijo,če kaj narobe rečejo oz,če narobe poimenujejo torrente jih skurcajo ko pese,češ naj takoj popravijo pa en je bolj pametn od drugega pizda jim smotana...sej pa folk uploada po svoji dobri volji in niso plačani zato,da bi morali spoštovati nevem kakšna pravila!!!
Oni kaj pa imajo VIP pa ga dobijo samo,če komu v rit lezejo in pa če dajo keš zato!in kaj bom mel od tega če bom mel spredi VIP???
V takih primerih si lahko VIP Pa donacije v rit vtaknete ker one kurbe itak napizdujejo vse po vrsti da rabijo za drage serverje in podobno sranje je pa to en vlki Bullshit!!! Pol pa se to zgodi kaj se je,oni na vrhi so to lepo zaigrali,in so se zmenli kao da jim je en vrdl noter,samo da drkajo navadne uporabnike da lahko nategujejo folk..VSI KAJ SO NA VRHI HOČEJO ŠE DALJE PRIT ISTO JE VSEPOVSOD!!!!!

Tr0n ::

Te strani vodijo ljudje oz. bolje receno otroci, stari tam nekje med 11 in 16 let. Ne pricakovat resnega odnosa.

strictom ::

A mi lahko kdo pošlje povabilo za kak drug privatni tracker (po možnosti angleški)?

Tile debili slovenski imajo povečini te strani zato da lahko kolegom rečejo:"Stari js mam pejđ k ma 10k uporabnikov, ti maš pa malga kurca!"

Imam 10mbit linijo in Athlona X2 @ 2700Mhz, pa mi je stran počasi delala. Bedn in počasn dizajn.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Arzen ::

16letnik ali manj ne more imeti ustanovljenega podjetja... Če pa je njihov odnos na navedenih let je pa druga stvar.

Tr0n ::

Ah daj no, kaksno podjetje.

Arzen ::

Blink

**************************************************
* This is ARNES whois database *
**************************************************

domain: blink
registrar: domovanje
registrar-desc: Domovanje.com
registrar-url: http://domovanje.com
created: 2007-09-13 16:58:12
created-by: domovanje
updated: 2007-09-14 08:07:41
nameserver: ns1.eshop.si (212.18.63.169)
nameserver: ns2.eshop.si (193.164.138.33)
registrant: G63443
source: ARNES

organization: Spletne storitve Tomaz Marhat s.p.
maticna: 3003400000
nic-hdl: G63443
address: Brda 15
address: 2383 Smartno pri Slovenj Gradcu
address: SI
phone: +386.40525984
created-by: domovanje
created: 2007-04-03 17:20:11
updated: 2007-05-08 10:32:21
source: ARNES

Zgodovina sprememb…

r5r ::

Podatke o podjetju lahko vnese vsak, ki ima pri roki recimo račun podjetja, saj je gor napisana matična in davčna številka. Torej lahko posameznik "ukrade" podatke podjetju in registrira slovensko domeno zase. >:D
And it makes me wonder.

El!te ::

zgleda da bota stran blink.xx in partis .xx popolnoma enaki po izgledu :) na partisu zdaj pise da je Marhi hotel vse za sebe na blinku pa pise da so Marhiju ukradli newemkaj vse...

tomaz- ::

zdej pa najboljš, da naredimo anketo, kdo komu verjame...

Alexius Heristalski ::

Brezveze, ti niso resni. Ko sem dobil tisti e-mail o "napadu", kjer je pisalo naj grem na blink, je vse skupaj letelo iz zaznamkov. Naj se prepucavajo, kolikor hočejo, jaz tega ne bom podpiral in se ne bom ukvarjal s tem. Adijo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

bluefish ::

ne razumem, čemu taka pozornost nekemu trackerju, ki se je že v preteklosti izkazal za nekredibilnega. Je tudi edini, ki ima na tem forumu svojo posebno temo, vsakršna vprašanja v zvezi z drugimi pa so takoj izbrisana (tudi če ni objavljen poln URL naslov).

Seveda je jasno, da v celotni stvari sploh ni šlo za nek napad. Vse skupaj je le samovšečna poteza osebkov, ki v realnem življenju pač težko dosežejo kaj omembe vrednega.

Priznam, da sem trenutno član, vendar pa bolj zaradi tega, ker so edini tracker, ki ga lahko goljufam :D .

OldSkul ::

Pozabte raj na te bedake, ki vodijo partis in kao blink zdej.

Pejte na slobytes, čeprav je tudi tam vodstvo čudno. Enkrat sem komentiral nek upload, pa sem dobil 14dnevno opozorilo, ker da ne smem komentirat, če si torrenta prej ne prenesem. Pa nisem težil za podnapisi, ampak sem samo rekel, da je stvar brezvezna.
Kero butasto pravilo:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

bluefish ::

sem tudi jaz registriran na fb, sb, in še nekaj tujih, ki imajo HD vsebine. Iz teh dobim vse stvari, ki jih potrebujem in to tudi veliko prej, kot pa na blinkžu.

Slo-One ::

[odstranjena slika]

Začel sem temo o zaroti. Pa povedal, kaj naret, da prideš na partis če maš blokiranega, z hidemyass proxijem. Account blokiran >:D . Sem potrdil lastno mnenje, da je fake.

Zgodovina sprememb…

alesp56 ::

WTF... tale slovenska tracker scena je naravnost smešna in banalna. Spremljam večino slovenskih trackerjev že odkar so se pojavili in ugotavljam da slej ko prej vsak propade ali pride do nekega razpada in nastane 5 novih še bol bednih trackerjev.
Vse lepo in prav, slovenske robe ni za dobit na tujih trackerjih (govorim o določenih filmih, software-u (ki ga je itak bore malo) predvsem je tu slovenska "glasba". Tudi zato obstaja "alternativa" mula in ftpji. Kar se tiče pa tujih stvari pa nikakor nima smisla uporabljat slovenske trackerje, če je itak vse z "zamudo" dneva ali dveh, pa še to ne, na tujih/javnih trackerjih, ki btw delajo super in brez tistega (u šit nisem na 1.0 ul filma zdej bom pa dobu ban al pa warn) fck that... Ko pa crkne pač poiščeš drugega big deal in gremo dalje...

V sloveniji defnitivno vodijo in se ukvarjajo s to sceno ljudje, ki niso dozoreli takšnim skupnostim oz. takšni organizaciji. Preveč je sebičnoti in "hočemvsezasebe" folka. Zakaj je tako? Ker vsi pametni, sposobni in ljudje, ki imajo bolše delo se ukvarjajo s kakšnim bol donosnim in pametnejšim poslom. Ko pa enkrat stvar preraste razsežnosti kot je imel partis ali zdaj whateva kaj pa nekje poči in to je dejstvo s katerim si nima smisla glave razbijat.
Tudi sam sem zelo čudno pogledal ko sem dobil celo 2x obvestilo: izbris računa uporabnika, wtf... preberem tam kaj se dogaja in še na neketarih blogih in forumih pa mi je takoj jasno ratalo zakaj tako.
Samo malo potrljenja in malo zdrave pameti pri klikanju pa bo vse vredu, če filma nebote vidli danes ga bote pač ju3 ali pa naslednji teden. Donacije? Kupovanje UL? Ja seveda... kot je že bilo omenjeno "kdo ma večjega" style.
Se mi zdi da se je vojna iz tejkanja kanalov na ircu in dosanja preselila na trackerje, žalostno. Ampak še vsak je konec koncev ugotovil da nima smisla in je stvar pustil za sabo pa se začel ukvarjat s čem drugim, tako je tudi s temi trackerji. Spremljajmo zadevo kako se bo odvila konec koncev, bosta pač dva trackerja nastala ali pa noben, pa kaj potem... :D
in to je to...

El!te ::

majkemi...:D

BendeR ::

A še kr jokate za partisom, blinkom, whatever pač je zdaj? Đizs. Get a life. :D
:=)

matjaz23 ::

Pojdi na http://partis.110mb.com/leet.htm

čist spodi maš ipfix. Sicer je spet bat fajl, sam ni zlonameren. :D Ta ti prepiše hosts datoteko v privzeto. Reštartaš računalnik in lahko spet dostopaš do željene strani.


lp

edit: tipkarska napača
P5B-Deluxe /// Intel E6600@3.0 (333x9)
OCZ SLI-Ready 3GB PC2-8500U /// Ultra-120 eXtreme
Sapphire HD4870 512 /// 750+500 GB Sata2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjaz23 ()

LjubimPeezde ::

Ta "http://partis.110mb.com/leet.htm" se pa "bere" kot neka telenovela>:D

matjaz23 ::

hehe, nekako spominja na 9-11 hoax strani :)
P5B-Deluxe /// Intel E6600@3.0 (333x9)
OCZ SLI-Ready 3GB PC2-8500U /// Ultra-120 eXtreme
Sapphire HD4870 512 /// 750+500 GB Sata2

sidd ::

hja, ko majo osli denar, kramarji tržijo....stara modrost:\
no idea for signature
signed
I

amigo_no1 ::

V čem je fora rarati 1 kb datoteko ?
Reštart računalnika ni potreben - dovolj je ponoven zagon web browserja (FF , Opera).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Pinzl ::

http://partis.110mb.com/leet.htm


Najboljše je napisano odspodaj

To spletno stran ni spisalo osebje partisa.si ali blika.si, vendar en čist navaden človek.

Made in China!

StratOS ::

Yup, najboljše je napisano spodaj
DJ lulček, si našel dober razlog komercializacije spletnega prostora, podpisa oz. podobnega ?


made in china!
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

StajercSSS ::

Se že odšteva.. :D Men itaq vseen,kdo ma prek (Sam da ni marhi),glavno da mi vleče z 100% hitrostjo.. :D
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

para! ::

Um, a lahk kdo razloži kaj je "Marhi" "naredu" takega, da ga ne marate? :P

lp
Death before dishonor!

strictom ::

Začel je prodajat upload. S tem nastanejo prevelike razlike med nedonacijskimi in donacijskimi userji, kar pa na dolgi rok pokvari tracker. Na koncu je pa začel za vsak drek talat upload. Si kupil 2 vžigalnika, doniral 5€ da je marhi lahko šel na pivo in v bistvo nisi nič uploadal. Kar je pa tudi bistvo teh privatnih trackerjev. Ti si neki dol dobiš in potem nekaj uploadaš. Da maš razmerje med Ul/Dl približno 1:1.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

neres ::

a kdo uporablja [ta nov] partis? kako zgleda? ista vsebina kot pri starem?
namreč jaz ga še nisem, tudi zato ker hoče novo geslo.

uporabljam pa blink, ki mi deluje isto kot star partis, razen izgleda.

Tr0n ::

Tako blink kot partis bi naj kao imela isto bazo (blink ukradeno ali vice versa, who knows). Vsaj pri meni se je slo loginat na obe strani s starim accountom.

butec ::

Spoloh ni pomembno, en ponudnik več. Če ena stran ne dela, dela druga.

ant ::

na partisu je trenutno večina stvari free, zato se splača malo downloadat.

LP

LjubimPeezde ::

zagotovo nimata iste baze>:D
Tako se lahko spet registriram na Partis, medtem ko sem na Blinku itak banan že iz časov starega partisa. In vse to zaradi dveh komentarjev na forumu.>:D

namreč jaz ga še nisem, tudi zato ker hoče novo geslo.

ja bogi revček. je tako težko en temporary email narest in potem se registrirat in probat? sej svoje cajte si se moral tut na "stari" partis registrirat.

Zgodovina sprememb…

neres ::

ma ne, fora je da nimam lastnega accounta na partisu. tako da bi se moral o menjavi gesla zmenit z ostalimi...

edit: sicer pa zdej vidim da ne zahtevajo nekih plačljivih/uradnih email naslovov. sem se pravkar registriral na novo. ja, stare baze ni več. v bistvu je zelo malo torrentov, tako na prvi pogled.
torej blink FTW.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neres ()

neres ::

Pa še izjave lastnikov. Blinka:
Partis je uničila skupina ljudi, ki sami nič ne znajo - le krasti. Moj vzdevek je Marhi - ustanovitelj bivšega partis. Zgodba se je začela pred letom in pol, ko sem kupil domeno partis, vendar pa registrar (tj. podjetje ki se ukvarja z registracijo domen) domene ni prenesel na naziv mojega podjetja, jaz pa se z tem tudi nisem obremenjeval, saj sem mu zaupal - idiot jaz. Pred nekaj časa cca. 2-3 tedne pa sem hotel domeno prenesti na drugega ponudnika, ampak ko sem poklical registrarja za partis je začel negodovati da to ne bo možno in razne druge neumne pripombe. Vedeli smo da nimamo veliko časa, zato smo začeli delati na novem portalu, kupili novo domeno in pričeli z delom. Mislili smo da imamo časa še vsaj do oktobra, vendar pa so nas prehiteli in tako smo morali zadeve pohitriti. Bazo uporabnikov smo prenesli na blink, sprožili pravni postopek proti tatom, ki so ukradli domeno. Vsem je znano da v sloveniji pravni postopki trajajo zelo dolgo, tako da je čas ko bo domena partis zopet v naših rokah vprašljiv, vsekakor pa verjetno ne v prej kot pol leta ali celo še dlje.


In administrator Partisa, pred enim tednom na forumu:
Na tem mestu vam obljubljam izčrpno pojasnilo,ko mi bo čas tok dopuščal. Trenutno je pač preveč drugih stvari še višje na TODOju.
Nisem zasledil nič drugega z njegove strani. Preveč zaposlen? >:D

gruntfürmich ::

je zgornji post šala?
........sprožili pravni postopek proti tatom, ki so ukradli domeno.........
domena za spletno stran s torrenti? pravni postopek?:)) :)) :)) :)) :)) :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

bluefish ::

pravzaprav v tem ni nič narobe. Domena je neodvisna od vsebine, ki je prisotna in dostopna na strani. Skratka, tudi torrent stran lahko uporabi pravni postopek v primeru, da nekdo škoduje domeni,... Seveda pa je v konkretnem primeru težko sklepati, kaj je resnica.

TechBeats ::

Lejga zlomka, kr začudežno mi spet na partisu dela moj banan account LOL, kr ene fore, dobr mam usaj kul ratio nazaj, čepru je zdej čist podn ratu odkar je ta "fake blink" na sceni!!

Gor na blinku so pa še zmer taki luzerji da glava peče jao jao.
AciD TriP

megy ::

Jaz pa sploh ne morem na stran od partisa. Mi vrže tisto stran s sporočilom, da je stran prestavljena na BLINK. Kako to rešim????
««
5 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631895 (24580) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254048 (103251) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017739 (11814) BorutK-73

Več podobnih tem