» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
36 / 70
»»

pffff ::

111111111111 je izjavil:

Tudi hdbits imamo. :)


Imam tudi invajte :)) (pa se BTN, BIB, PTP, RED, GGN), samo mi na kraj pameti ne pade, da bi jih talal naokrog neznancem.

mahoni ::

Dej posl invajt no. PNG-jevci smo najbolj vredni zaupanja.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

111111111111 ::

pffff je izjavil:


Imam tudi invajte :)) (pa se BTN, BIB, PTP, RED, GGN), samo mi na kraj pameti ne pade, da bi jih talal naokrog neznancem.

Jaz pa sem že vse raztalal, smo s kolegi med sabo zamenjali. Nekateri računi so pa skupni, še iz časov, ko smo imeli švoh linije in strežnike na fakulteti. :D

To so bili časi. Vem da smo na partisu imeli ratio čez 500. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

pffff ::

mahoni je izjavil:

Dej posl invajt no. PNG-jevci smo najbolj vredni zaupanja.


Sorry, dejansko mi je vseeno, ali ste PNG ali ne (PNG na slotechu pomeni samo, da se ne strinjas z moderatorjem in ker so zvecinoma kreteni, ki skrbijo za svojo googlovsko rit, je to prej kompliment - vprasljivi so bolj vsi, ki niso PNG), samo trmasto se drzim ideje private trackerjev in ne invitam nikogar, ki ga osebno ne poznam. Pac, vsak kreten vec, ki ga invajtas, je en kreten vec, ki ga bos moral gledat.

111111111111 je izjavil:

pffff je izjavil:


Imam tudi invajte :)) (pa se BTN, BIB, PTP, RED, GGN), samo mi na kraj pameti ne pade, da bi jih talal naokrog neznancem.

Jaz pa sem že vse raztalal, smo s kolegi med sabo zamenjali. Nekateri računi so pa skupni, še iz časov, ko smo imeli švoh linije in strežnike na fakulteti. :D

To so bili časi. Vem da smo na partisu imeli ratio čez 500. :D


Jaz se kar lijem solze za FTN =/ Dejansko bi jih potalal, pa vecino ljudi enaci zadevo s pirate bayem. Aja tracker. No pa daj. Potem pa cez kaksen mesec vidim, da so bananin zaradi neaktivnosti =/ Pac pop kultura in salabajzerstvo normijev je naredilo svoje. Sicer partis je bil hudo salabajzerska stran, kjer niti pod svojim pragom niso bili sposobni pomesti, ratio pa si dobil tako, da si klienta malo predelal. U, pozabil omenit, imam tudi omgwtfnzbs :) in me kar malo prijemlje, da bi se spravil raje na newsgroupe. Private trackerji so postali ze kar malo prevec dekadentni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

111111111111 ::

mahoni je izjavil:

Dej posl invajt no. PNG-jevci smo najbolj vredni zaupanja.

Na nekatere zelo težko prideš in da te potem banajo ker si dal invajt nekomu, ki ne more držat ratio...

Zato večina ljudi ne tala vabil. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Bolf3nk ::

Na optiki je res lahko problem držati držati ratio??

111111111111 ::

pffff je izjavil:


Sorry, dejansko mi je vseeno, ali ste PNG ali ne (PNG na slotechu pomeni samo, da se ne strinjas z moderatorjem in ker so zvecinoma kreteni, ki skrbijo za svojo googlovsko rit, je to prej kompliment - vprasljivi so bolj vsi, ki niso PNG), samo drzim se ideje private trackerjev in ne invitam nikogar, ki ga osebno ne poznam.


Sam imam najboljše izkušnje z menjavo, potem obe stranki pazita, da ratio ostane lep. :D

Bolf3nk je izjavil:

Na optiki je res lahko problem držati držati ratio??

Kak tracker je lahko problem. Nekateri nimajo freeleach, tako da moraš bit v prvih dnevih svinjkso previden ker si lahko hitro pod 0.5.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

pffff ::

Bolf3nk je izjavil:

Na optiki je res lahko problem držati držati ratio??


Probaj BIB :)) Ti nobena optika ne pomaga, knjige so majhne, vsi imajo velike kolekcije, promet pa se razporedi, tako da je ze gb uploada kar uspeh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

pffff ::

111111111111 je izjavil:

Sam imam najboljše izkušnje z menjavo, potem obe stranki pazita, da ratio ostane lep. :D


Ja, verjamem, samo za kaj naj pa menjavam? Art of misdirection, bi me morda se zanimal (za mularijo zabavat), karagarga pogojno, vse ostalo pa lahko dobim na enem ali drugem internem invite forumu. Postane vse skupaj ze kar precej bv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

111111111111 ::

pffff je izjavil:


Ja, verjamem, samo za kaj naj pa menjavam? Art of misdirection, bi me morda se zanimal (za mularijo zabavat), karagarga pogojno, vse ostalo pa lahko dobim na enem ali drugem internem invite forumu. Postane vse skupaj ze kar precej bv.

Jaz sem že zdavnaj iz teh vod. :) Preveč truda in spremljanja, da si potem dobil kakšen levi naslov, ki ga drugje ni bilo. :D Dejansko je težko uspešno pokrivat 5-6 trackerjev, da zadeve špilajo.

Pa tudi finančno sem že toliko sposoben, da knjigo če me znima pač kupim, pa mir.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Ah, hdbits, vidim da imam dostop shranjen, a so me očitno brisali že pred leti, zaradi neuporabe, SD mi je dolgo bil več kot dovolj, še zdaj :)

pffff je izjavil:


Ja, saj to, da ga dol brcnejo ni problem. Problem je, ce jih se sam zraven staknes ker si mu dal invite.


Saj, samo zakaj bi kdo bil tako tele, da bi takoj zafučkal tak dostop, ko pa novega ne bo zlahka spet dobil. Se pa očitno najdejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

pffff ::

111111111111 je izjavil:

Jaz sem že zdavnaj iz teh vod. :) Preveč truda in spremljanja, da si potem dobil kakšen levi naslov, ki ga drugje ni bilo. :D Dejansko je težko uspešno pokrivat 5-6 trackerjev, da zadeve špilajo.

Pa tudi finančno sem že toliko sposoben, da knjigo če me znima pač kupim, pa mir.


Mah finance tukaj sploh niso problem. Dejansko je edina tezava, da se mi ne da imeti 5 narocnin sklenjenih, zato, da lahko dostopam do 5 serij, zraven pa s tem financiram totalen kompost od ostal vsebine.

In podobni scenariji (recimo tista jajca, ki jih mularija uporablja... spotify mogoce? Ne bom placeval nekomu, da sem potem brez celotne kolekcije glasbe, ker mu neham placevati, cisti "mob shakedown").

In to gre v visino in sirino, zakaj bi placeval za gnil film (ali bohnedaj, cakal v dvorani, da ga pogledam do konca), zakaj bi placeval za igro, kjer so celo zgodbo naredili iz grindanja, zakaj bi bral knjigo, ki sem jo kupil in je zanic (precej sem jih kupil post festum, ko sem prebral piratsko verzijo in si jo zazelel imeti doma).

Imam narocen HBO. Ga ne gledam sploh, razen sem in tja je kaksna serija, se raje dokumentarec, ki me zanima. Zakaj torej ne morem placati serije, ki me zanima, ampak moram podpirati zraven se vso gnilo pop kulturo. Ali cakati na serijo s tedenskim zamikom po releasu v ZDA.

Zalozniki/distribucija se obnasajo kot pizde do mene, in zdaj naj bom pohlevna ovca, ki sprejme robocopa od zadaj in se sprijazni, da mi pakirajo skupaj vsebine, ki me ne zanimajo, programe, ki me ne zanimajo,... in to z zamikom.

Pac ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Mato989 ::

Zakaj bi kdo fake uploadal ob vsem tem uploadanju in pasovni širini... bi razumel to nekoč ko je blo uploada 256kb... ne pa danes ko mam 650mb/100mb linijo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

pffff ::

Mato989 je izjavil:

Zakaj bi kdo fake uploadal ob vsem tem uploadanju in pasovni širini... bi razumel to nekoč ko je blo uploada 256kb... ne pa danes ko mam 650mb/100mb linijo...


Beats me. Mogoce noce imeti laptopa ves cas prizganega.

In glede na to, kaj vse smo preko modemov stocili iz IRC-a je zadeva se bolj neverjetna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Mato989 ::

Torej obstaja sploh kak dober tracker zdaj za igre/filme/programe?

Partisa ni, torrentleecha nisem že 100 let uporabljal so me verjetno zbrisali, je karkoli na invite in ma kdo kaj?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

111111111111 ::

Mato989 je izjavil:

Torej obstaja sploh kak dober tracker zdaj za igre/filme/programe?

Partisa ni, torrentleecha nisem že 100 let uporabljal so me verjetno zbrisali, je karkoli na invite in ma kdo kaj?

Scena se je precej skrčila. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Mato989 ::

111111111111 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Torej obstaja sploh kak dober tracker zdaj za igre/filme/programe?

Partisa ni, torrentleecha nisem že 100 let uporabljal so me verjetno zbrisali, je karkoli na invite in ma kdo kaj?

Scena se je precej skrčila. :)


Opažam ja...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

facepalm ::

Zakaj pa je npr hdbits tako priljubljen?
Kaksna je razlika napram npr torrentleech?

pffff ::

facepalm je izjavil:

Zakaj pa je npr hdbits tako priljubljen?
Kaksna je razlika napram npr torrentleech?


Lahko poziras, da si tam :)), ok, glede torrentleecha ni primerjave, sicer sem pa postal link:
https://wiki.installgentoo.com/wiki/Pri...

facepalm ::

pffff je izjavil:

facepalm je izjavil:

Zakaj pa je npr hdbits tako priljubljen?
Kaksna je razlika napram npr torrentleech?


Lahko poziras, da si tam :)), ok, glede torrentleecha ni primerjave, sicer sem pa postal link:
https://wiki.installgentoo.com/wiki/Pri...

Torej same sheet:)
Sem mislil, da je kaj vec contenta, ker je zgoraj nekdo omenil, da se inviti prodajajo po par 100EUR.
Sam sem na TL od leta 2006 in ga zadnja leta skoraj ne uporabljam.

Edit: pozna kdo kaksen ITA tracker?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

meho7 ::

Ima kdo kaksen tv tracker (za stare serije)?
Dam ipt invite v zameno

mahoni ::

Was? 100€ za invajt? OMG
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

pravnik ::

Če koga v izostanku Partisa zanimajo balkanski filmi in ostalo je mgogoče zanimiv tale.

donvito ::

pravnik je izjavil:

Če koga v izostanku Partisa zanimajo balkanski filmi in ostalo je mgogoče zanimiv tale.

Ja, hvala ... ;(

veso266 ::

donvito je izjavil:

pravnik je izjavil:

Če koga v izostanku Partisa zanimajo balkanski filmi in ostalo je mgogoče zanimiv tale.

Ja, hvala ... ;(


hmm zgleda gospodje na http://www.noviteti.net/ nimajo php gmp-lib knjižnice, ker s ipv6 dostopam se pritožuje da ip2long6() funkcija ne obstaja, a ostali k mate ipv4 only je isto?
Why do you need an e signature if everyone can delete it

flameir ::

Oj, tudi sam bi bil vesel invajta v ZS na kak privat page. Ker sem popolen neznanec, lahko prilepim screenshot utorrenta z naseedanimi količinami in mislim, da bom še kako upravičil invajt. Lahko tudi samo pass od kakšnega računa. Mojega Partisovega sem vedno sharal s kolegi, pa je bil ratio še vedno (kokr se spomnim nazadnje) 10 tb proti 50tb.. :D Laufam PC 24/7.

Kako sploh drugače priti na kak tak page, če nobenega ne poznaš? :8)

pffff ::

facepalm je izjavil:

Torej same sheet:)
Sem mislil, da je kaj vec contenta


Ma ne, malo sem se naredil norce, prvic je veliko high quality contenta, drugic je ogromno rare contenta, ki ga je drugje ze tezko dobiti, tretjic si pa tole poglej in koliko encodingov prihaja od kje https://inviteforum.com/threads/list-of... :) Pa hitrosti so nore, ker vsi seedajo ti za salo zabije linijo. Po drugi strani, pa tudi, ce prides na PTP, ti ne bo nic manjkalo. Bos ko bubreg u loju, sploh, ce prihajas iz partisa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

JackOdpirac ::

Kva more bit to fajn Arnesu, ker je internetni promet gotovo upadel za nekaj 10% odkar je Partis down :D

111111111111 ::

pffff je izjavil:

facepalm je izjavil:

Torej same sheet:)
Sem mislil, da je kaj vec contenta


Ma ne, malo sem se naredil norce, prvic je veliko high quality contenta, drugic je ogromno rare contenta, ki ga je drugje ze tezko dobiti, tretjic si pa tole poglej in koliko encodingov prihaja od kje https://inviteforum.com/threads/list-of... :) Pa hitrosti so nore, ker vsi seedajo ti za salo zabije linijo. Po drugi strani, pa tudi, ce prides na PTP, ti ne bo nic manjkalo. Bos ko bubreg u loju, sploh, ce prihajas iz partisa.

Za rajo, ki ne išče nekega rare contenta pa malo pogooglajte: Radarr, sonarr, lidarr :)

JackOdpirac je izjavil:

Kva more bit to fajn Arnesu, ker je internetni promet gotovo upadel za nekaj 10% odkar je Partis down :D

Ne sam arnes. Telekom, t2, tuš, a1, beležijo upad 20-30%.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

hdx ::

meho7 je izjavil:

Ima kdo kaksen tv tracker (za stare serije)?
Dam ipt invite v zameno


https://rutracker.org/

bambam20 ::

Koliko je potem vreden račun od blinka? 5, 10, 100€ ?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dussan ()

pffff ::

Se ze ucki svetijo, kako boste miljone zasluzili z invajti, a ;((? Zgodba izpred nekaj let, browserji (mislim, da je bila vecina) so obarvali ze obiskane linke z drugo barvo. Na kar nekaj trackerjih (po mojem je bila kar organizirana akcija) so namestili linke (skrite seveda) na razne strani, ki prodajajo invite. To je bil najbolj masovni pokol v zgodovini p2p-a. Leteli so ven vsi, od traderjev, do tistih, ki so kupili invite, cela invite drevesa so zbanali od vsepovsod. Pa takih akcij je bilo se nekaj, seveda ne tako obseznih. Ergo, celoten point private trackerjev je, da so varni ravno ker se invajte ne da dobiti, razen, ce ti nekdo dovolj zaupa. Invitov se ne kupuje, saj lahko naslednji dan letis ven, ker so dobili tistega, ki jih je prodal. Ali pa je nekdo drug povedal, da ga je kupil. Ali pa so ga celo sami kupili, samo zato, da bi izvedeli kdo jih prodaja/menjava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Nikonja ::

Zakaj obstajajo invite only torrent sajti, zato ker je pač folk obseden da pripada nekjer kam ostali ne morejo, pol pa drkica zvečer... jaz sem tam ti pa ne :)

Iskreno do zdj se mi ni zgodilo da nekaj nisem dobil na free trackerjih, Partis mi je bil ok samo zaradi sinhorniziranih risank za mularijo ali kakšne ex-jugo stvari. Komot preživim brez tega, mularija se bo pač hitreje naučila angleščine.

pffff ::

Nikonja je izjavil:

Zakaj obstajajo invite only torrent sajti, zato ker je pač folk obseden da pripada nekjer kam ostali ne morejo, pol pa drkica zvečer... jaz sem tam ti pa ne :)

Iskreno do zdj se mi ni zgodilo da nekaj nisem dobil na free trackerjih, Partis mi je bil ok samo zaradi sinhorniziranih risank za mularijo ali kakšne ex-jugo stvari. Komot preživim brez tega, mularija se bo pač hitreje naučila angleščine.


To pa ti mislis, genialec, takole izgleda torrentanje na "free trackerjih" ("public trackerjih") v Nemciji:

 1

1



 2

2



 3

3



In slej ko prej bo v sloveniji enako. Do takrat pa uzivaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

racoprema1 ::

Jaz zadnje case uporabljam bolj kot ne Candya,..
http://candy-on.si/

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

Greg91 ::

Daj, prosim te, prenehaj z reklamiranjem tega osnovnošolskega projekta. Čisto v vsaki temi, kjer se vsaj približno omeni torrent lepiš ta link.

racoprema1 ::

sej ne reklamiram :)

In mimogrede, ta link sem danes prvič uporabil, tako da bi te prosil, da v prihodnje prej preveri kdo kdaj kaj kej objavi :) in ni potrebno takoj napadat :) pa lep dan še naprej

pffff ::

racoprema1 je izjavil:

Jaz zadnje case uporabljam bolj kot ne Candya,..
http://candy-on.si/


Uf, tole je pa nostalgija na 1990 :) Od migitajocih gifov zastavic, do "slowenian" v urlju in sql injectiona v searchu (ajde, vsaj napake ne vrne). Parametrov, headerjev, ipd sploh ne bom niti probaval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Greg91 ::

racoprema1 je izjavil:

sej ne reklamiram :)

In mimogrede, ta link sem danes prvič uporabil, tako da bi te prosil, da v prihodnje prej preveri kdo kdaj kaj kej objavi :) in ni potrebno takoj napadat :) pa lep dan še naprej


Imaš prav. Torej ima ta stran vsaj dva uporabnika. :))

c3p0 ::

pffff je izjavil:


Uf, tole je pa nostalgija na 1990 :) Od migitajocih gifov zastavic, do "slowenian" v urlju in sql injectiona v searchu (ajde, vsaj napake ne vrne). Parametrov, headerjev, ipd sploh ne bom niti probaval.


Ni retro joke site to?

pffff ::

c3p0 je izjavil:

Ni retro joke site to?


Ne vem, se pa vsaj hitro nalozi brez megabytov javascriptaskega sranja. So samo kilobyti :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

marjanmb ::

Če katerega zanima XXX vsebina, danes začel nalagat na: [http://videoteka.org/
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marjanmb ()

Horas ::

o legenda xxx partisa 8-)
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

marjanmb ::

Horas je izjavil:

o legenda xxx partisa 8-)

Ka te češ, dugcajt.
:)

Technics111 ::

pffff je izjavil:

Nikonja je izjavil:

Zakaj obstajajo invite only torrent sajti, zato ker je pač folk obseden da pripada nekjer kam ostali ne morejo, pol pa drkica zvečer... jaz sem tam ti pa ne :)

Iskreno do zdj se mi ni zgodilo da nekaj nisem dobil na free trackerjih, Partis mi je bil ok samo zaradi sinhorniziranih risank za mularijo ali kakšne ex-jugo stvari. Komot preživim brez tega, mularija se bo pač hitreje naučila angleščine.


To pa ti mislis, genialec, takole izgleda torrentanje na "free trackerjih" ("public trackerjih") v Nemciji:

 1

1



 2

2



 3

3



In slej ko prej bo v sloveniji enako. Do takrat pa uzivaj.


Na torrente public shit so se spravli,spet na reveže, ki mogoče potegnejo par filmov in Mp3jev in potem so kao jači, da so nOOBe dobili in jih kaznovali :))) a po drugi strani do izvora Scene pa ne morejo kekci tumasti, saj se preko scenskih serverjev pretoči par 1000PB Robe vsaki dan :))))

sunshine403 ::

Ce kdo misli, da je na private trackerjih varen pred tem se krepko moti ;) Je pa po drugi strani hvala bogu pri nas se vedno GDPR, ki se v Nemciji kot kaze ne spostuje in pri nas trenutno ni niti najmanjse opcije, da bo nek odvetnik dobil podatke o lastniku ip-ja.

Technics111 ::

sunshine403 je izjavil:

Ce kdo misli, da je na private trackerjih varen pred tem se krepko moti ;) Je pa po drugi strani hvala bogu pri nas se vedno GDPR, ki se v Nemciji kot kaze ne spostuje in pri nas trenutno ni niti najmanjse opcije, da bo nek odvetnik dobil podatke o lastniku ip-ja.


Vseeno ali je tracker privat ali ne, je torrent kot sam preveč rizičen glede varnosti. In če imajo namen dobiti podatke od uporabnikov jih bodo. Drugo pa so privat serverji ftp/dc++ z invajti in enkripcijami, ter ip detektorji(če ni pravi ip) ga niti v login ne spusti. In to ima Scena, ter velike RlS Grupe porihtano v nulo.

celje ::

katere skupine so to? mogoce kako ime? da se vidi moznost pristopa. hvala

Rias Gremory ::

Na kakšnem "imageboardu" bi rekli "lurk moar".

Pojdi na kakšen "chan" (na vsem poznanem imaš /t/, na /g/ju maš PTG general), mogoče se najde še kakšen subreddit kjer so lahko zanimive povezave, vendar meni reddit smrdi zato boš moral sam malo pobrskati.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

bambam20 ::

Zanima me mnenje, v kakšnem obsegu se bo Partis sploh vrnil. So imeli narejen backup s podatki zaradi takšnih primerov ali so izgubili v požaru vse?
««
36 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2632539 (25224) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456259751 (108954) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6018487 (12562) BorutK-73

Več podobnih tem