» »

Po tuširanju imam vodo v ušesu [Boli]

Po tuširanju imam vodo v ušesu [Boli]

DimmniBurek ::

Učeri zvečer sem se normalno(nevem kku bi blu nenormalnu) stuširal in šel spat. Zdej sm se zbudu(zamašen nos) in ugotovu da imam še zmer vodo v levem ušesu, ki se "pretaka". Sem probal s palčko za ušesa, pa ne gre...
Bo šlo samo mimo ali naj poskusm kako foro? Rad bi se tega čimprej rešu, ker je sila neprijetno;( :'(
There Is No Stronger Drug Than Reality

Opkow ::

Pojdi k dohtarju, ne se hecat s tem, ce imas res kaj v srednjem usesu in ti dejansko boli. V zunanjem delu usesa je mal bol nemogoce, da bi voda se kaj ostala. In tudi to ziher ni ratalo zaradi tusiranja.

DimmniBurek ::

Ma sem enkrat že imel podobno stvar. Oz. dokaj isto. Po tuširanju sem imel vodo v ušesu, pa je čez dan zginla...
Ni to da me boli, ampak gre se za to da je nadležno in čutim "pretakanje". Je pa sigurno od tuširanja.
There Is No Stronger Drug Than Reality

Dittorio ::

na eni nego skaki pa bo sla woda wn
WHITE POWEEEEER

sthep ::

najbrž se ti je nardil zamašek v ušesu, zato pejt k zdravniku. On pa ti bo dal kaplice za ušesa al pa ti bo z vodo (pod pritiskom spral ta zamašek-seveda če te ne bo preveč zgečkal), ..bye

mile ::

ker sem skoraj vsak dan v bazenu poznam ta občutek...meni pomaga (tako kot je Dittorio rekel) da glavo nagnem vstran in naredim par poskokov , drugače pa voda lepo izteče, ko se uležem. Nekdo v klubu pa uporablja posebne kapljice, ki so namenjene izsuševanju ušesa, če imaš občutljiva ušesa ( preventiva pač )

kihc ::

Men se je to že ene 2x zgodilo in sem si v uho nakapljal vode do vrha, malo počakal, nato pa glavo obrnil in vse skupaj stankal ven. Lahko da ne gre v prvo, nazadnje sem mogel vajo 2x ponoviti da je šlo vse ven.
x

Kaličopko ::

obrni glavo tako da bo un uho v kirmu je voda dol pol se pa z dlanjo touč po drugmu:D -pomaga 100%;)

Ejsi_Disi ::

Glih kontra. V tistem v katerem je voda, je na vrhu.

Bojan xxxx ::

Najbolje boš naredil, če boš poslušal Killerja.

Verjetno si se zraven še malo prehladil in staknil bolj ali manj blago vnetje srednjega ušesa. Če je to to, potem si zrel za zdravnika in antibiotike. Sploh pa, če te boli, se ne s tem hecat.

Pa ne bezaj si s paličico za čiščenje ušes notri, ker je opna takrat PRECEJ manj prožna in si znaš še kakšen dodaten problem naredit.

gzibret ::

Verjetno ti v ušesih raste repa :D

Pejt k zdravniku, da ti s posebno brizgalko s pomočjo vode pod pritiskom spravi tisto "repo" ven.
Vse je za neki dobr!

Kaličopko ::

men so že enkrat spiral uho (ustala mi je vata no3), ni glih prijetno

Queen ::

"obrni glavo tako da bo un uho v kirmu je voda dol pol se pa z dlanjo touč po drugmu:D -pomaga 100%;)"
"Glih kontra. V tistem v katerem je voda, je na vrhu."

niti en niti drugi nimata prav:D uho z vodo maš proti tlom, pol pa z dlanjo "posesaš", ko da bi na vakuum hoto vodo ven potegnit. ponavadi pomaga. sicer pa je kolegica mela notri vodo 3 dni, da se je že fajn vnelo, pol ji je pa zdr. neke kapljice dal. tk da...jutr pejd k zdr., če še ni bolš.

;-) ::

"obrni glavo tako da bo un uho v kirmu je voda dol pol se pa z dlanjo touč po drugmu:D -pomaga 100%;)"


Se strinjam-zraven pa skači po tisti nogi v kateri imaš vodo v ušesu:D pomaga.

Queen ::

hehe srečni vi, če si lahko privoščite se po vuhah tolčt...jaz ne morm, kr bi si vse uhane v lobanjo zabila:D

DimmniBurek ::

a dol si jih pa ne moreš dat?
There Is No Stronger Drug Than Reality

Zgodovina sprememb…

Queen ::

nekatere ja, vseh pa ne...


tale npr. ne gre dol. pa z obročki se mi tud ni za jebat...mam kr dost tega sranja naštepanga po uhih:)
drugač pa ponavadi ponoči voda steče ven. če ne pa uno, ko je za odtoke pucat ziher pomaga:D

Kaličopko ::

auch:D

btw:(niti en niti drugi nimata prav) men to pumaga;)

Zgodovina sprememb…

NiMH ::

Samo ej si pa dobro temo dal :D Svaka ti čast :D

Queen ::

ka zaj Burek, maš še kuj vodo v uhi? nič ne poročaš:)

;-) ::

Zdej sm se zbudu(zamašen nos) in ugotovu da imam še zmer vodo v levem ušesu, ki se "pretaka".


hahahha

dejte to v funny and cool links:D

Mah pa si moker šel spat da si še zjutraj mel zamašen nos(in uho)?

DimmniBurek ::

Eko me, Burek preživu...
Šel sem spat z mokro bučo ja :D
ampak je use kul, nič več me ne boli... Voda je očitno izhlapela ker s tistim vašim skakanjem nism nč dosegu...
There Is No Stronger Drug Than Reality

Ejsi_Disi ::

:D
Si te kar predstavljam kako skačeš bojni ples Indijancev.

-small- ::

imel sem vodo v ušesih v uho sem naliu vodo malo počakal potem sem vse skup izliu ven ponavadi ne gre prvič nato ponoviš
postopek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: -small- ()

Ejsi_Disi ::

Že dve leti in pol nima več vode v ušesih. :))
Rock n' roll ain't noise pollution!

BigWhale ::

Saj ne ves, mogoce mu je spet not pritekla.

DimmniBurek ::

Ne ne, mam še zdej
There Is No Stronger Drug Than Reality

BigWhale ::

Premal si po eni nogi skakal!

Plunger za WC bi moral imet! Al kako se ze po slovensk temu rece ...

roli ::

Jaz imam pa eneparkrat probleme z vodo v ušesih. Samo so malo drugačni. Če si umivam ušesa in potem ne "povrtam" dobro z brisačo mi bolj not zaradi vode nastane kot nek mozoljček. Isto se zgodi če se potapljam naprimer. Tisti mozoljček se da sicer čisto komot začutit s prstom saj nastane bolj zunaj. Problem je ker zadeve ne opaziš dokler ne začne bolet - in to zelo. Prekleta stvar boli ko hudič (nihče noče take bolečine saj te boli cel gobec). Pomaga da si v uho zataknem alkoholno blazinico (za razkuževanje) in pozobam kak tablet proti bolečini. Zadeva se potem kmalu izboljša čeprav še boli kak dan ali dva. Potem pa vse skupaj izgine in vse je OK. Dokler se ne pojavi ponovno. Ve morda slučajno kako bi kaj takega preprečil?
http://www.r00li.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

piskanje v ušesih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12440314 (13673) krepki
»

bulb syringe za ušesa... v sloveniji kje bi dobil?

Oddelek: Loža
203482 (3070) next3steps
»

Voda v uhlju

Oddelek: Loža
181885 (1251) ramiz?!
»

Kako popolnoma zamašiti uho pred vodo?

Oddelek: Loža
1811575 (9599) teah
»

Boleče uho, kako se da pomagat

Oddelek: Loža
3159013 (58134) Daliborg

Več podobnih tem