» »

nalaganje winsowME

nalaganje winsowME

Exterminator ::

dejte mi povedat kolk cajta se vam nalagajo winsiME in na keri masini? a je realno 25 sekundno nalaganje ob 1.3ghz athlonu, gf2, ibm 40 7200 disku, 256 MB sdr in neki cudni maticni za 20.000?????

luka

akulp ::

Kaj pojmuješ pod nalaganje?

A od takrat ko prižgeš računalo a od takrat ko bi lahko pritisnil F8.....in naloženi so takrat ko resniččno lahko pričneš z delom ne da ti pokaže ozadje pa še vedno melja (gledaš tisto smotano peščeno uro kurzor)

Je pa nalaganje zelo odvisno od tega koliko maš zagonskih programov pa šare na disku....ker če si opazu se Winsi ko jih prvič zaženeš in še nimaš nič na comp. naložijo 123.

25 sek je odlično če nalaganje pojmuješ tko kot sem ti napisal (od F8 do začetka dela) pa če maš kr neki programov v Stratupu.

Men se npr nalaga 45 sek od takrat ko prižgem comp. pa do tam da lahko začnem delat. Moj sistem

Celeron 300A@450
ABIT BH6 - !slava ji!
IBM 40GB 72000rpm
256 RAMa
GF MX........

Yokel ::

To je dobra cifra, če reačunaš do konca, jest rabim 40 s
amd athlon 1300 Mhz, disk ata100, je pa odvisno tudi od programov, ki jih winsi zaganjajo, najhitrejša je čista instalacija


LP


Exterminator ::

jaja tuki sm mislu od pritiska na gumb za vžig pa do začetka dela. athlon prvič prkloplen brez startup progijev se je nalagu 25 sekund

lux

akulp ::

Valda to je dobra cifra............ k se ti pa zna s programi precej povečat

~Panter~ ::

Nej vas malce potolažim. Mam doma en star comp pentium 133 s 32 MB rama, pa gor win 95 pa se mi sistem naloži v 35 sekundah od pritiska gumba.>:D Je pa res da nima skorej nobenga hudga programa za naložit.

Highlag ::

Ja men se XP home naloži v 50s :D

Aja pozabu sem povedat, da moram še geslo vpisat:D



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

koliko hitro se vam prižge komp(za foro pač) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
658073 (6835) BlaY0
»

Ubuntu cilja na 10 sekund zagonskega časa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
10510368 (7121) techfreak :)
»

Kok časa se vam bootajo Windows 2000?

Oddelek: Operacijski sistemi
341723 (1376) bastadu
»

WinXP dolg zagon

Oddelek: Pomoč in nasveti
141192 (1002) DeLuX
»

PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEV

Oddelek: Pomoč in nasveti
251402 (1141) MaD_Mavr0

Več podobnih tem