» »

Parjenje bluetooth slušalke in prenosnika

Parjenje bluetooth slušalke in prenosnika

zee ::

Živjo.
Zanima me, če je potrebno kaj ekstra nastavljati, če hočem spariti bluetooth slušalko Nokia HS-36W s prenosnikom Lenovo IBM Thinkpad X60s. Bluetooth je vklopljen in dela, saj brez težav zazna in se poveže s telefonom, dočim prižgane slušalke računalnik sploh ne najde.
Slušalka v kombinaciji s telefonom dela brez problemov. Operacijski sistem so pa Windows XP Professional SP2.

Vsak nasvet ali namig bo dobrodošel.

hvala vnaprej.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

BigWhale ::

> Parjenje bluetooth slušalke in

To sta dve razlicni vrsti in naceloma ne moreta imeti potomcev... ;>

Sba ::

Pa maš slušalko na Discovery mode? Ker ti je drugače ne zazna. Drugače pa bi moralo delovati brez nekih posebnih nastavitev.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

zee ::

BW: :D

takoj ko slušalko prižgem je v discovery načinu.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Paramedic ::

A imaš problem s parjenjem slušalke ali z delovanjem ko je uparjena? Malo dvomim, da je v discovey kar pri vklopu. Potem, ko ti uspe uparit, boš med bluetooh napravami videl slušalko, ampak z windows BT gonilniki ne moreš z njo ničesar počet. Moraš met od gonilnike, ki jih maš od prenosnika.
End transmission.

zee ::

branje dokumentacije je pokazalo tudi to, ja. naložil bom gonilnike od prenosnika pa poročal o uspehu.

hvala in lp
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

zee ::

niso bili problem gonilniki za bluetooth, ampak moja ignoranca, ker nisem prebral navodil od slušalke, kjer je jasno napisano, kaj storiti, da se slušalka pripravi na parjenje.

povedano drugače, slušalka je zdaj uspešno sparjena s prenosnikom.

nauk: prebiranje dokumentacija tako od prenosnika in slušalke je nujno.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Izi ::

Ne sekiraj se, parjenje različnih bluetooth naprav ponavadi ne gre brez navodil :D
Redki so junaki, ki jim brez navodil uspe pravilno nastaviti napravo, najti in vpisati potrebne kode za prepoznavanje.

Za parjenje mojega telefona z osebnim avtom sem porabil več ur, preden sem obupal in odprl knjigo z navodili za avto. To je bilo prvič v življenju, da sem moral pogledati navodila za avto :D

Na srečo je je to potrebno početi samo enkrat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere bluetooth slušalke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15334740 (9167) dope1337
»

Kje kupiti wireless slusalke z mikrofonom???

Oddelek: Kaj kupiti
265662 (3991) sheldon
»

bluetooth slušalke + usb dongle težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
192310 (2029) nokia6310

Več podobnih tem