» »

Firefox 2.0 bookmarks

Firefox 2.0 bookmarks

francka45 ::

Pozdravljeni

pravkar sem iz 1.5 naložil nov firefox 2.0..
problem se mi zdi dejstvo da vedno ko na novo zaženem firefox (se pravi ugasnem program in ga na novo zaženem) se mi t.i. Bookmarks Toolbar na novo pojavi. jaz ga ne maram in ga ne želim gledati ves čas. tudi vedno se mi odpre v pomanjšanem oknu (nekako 75% monitorja). kako bi naredil ti dve nastavitvi stalni in da mi nebi bilo vedno z novega spreminjati bookmarks toolbar in maximirati okno?
v prejšni različici sem to nastavil takoj na začetku ko sem ga inštaliral in je bilo vedno tako..

Lep pozdrav, nejc

Highlag ::

Bookmake v sidebaru na levi strani lahko ukineš z odstranitvijo kljukice v meniju view/sidebar/bookmarks
Glede velikosti okna pa poizkusi FF odpreti maksimizirati okno in ugasniti. Nič drugega. Mislim, da bi se moral naslednjič pojaviti pravilne velikosti.
Never trust a computer you can't throw out a window

francka45 ::

ni sidebara, je tisti takoj pod navigation toolbarom(pod naslovno vrstico)
okno sem pa že velikokrat tako probal večati in zapreti a ne pomaga.
vedno znova je majhno....

strojko ::

Mene tudi zanima kako se nastavi zadeve v Firefoxu in sicer, pri prejšnji verziji 1.5..., se mi je, ko sem vpisal ključne besede v oknce za url, prikazal first find od googleovih zadetkov. Zdaj sem si pa dal Firefox 2 in mi namesto prvega zadetka meče ven googlovo stran z zadetki. A se da to spremenit nazaj kot je bilo prej?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox 4 izšel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23572312 (61477) opeter
»

Izšla Opera 10.50 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
21139869 (33459) urban99
»

Firefox 3: Download Day 2008! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Kiberpipa
28342113 (18107) MrStein
»

firefox se trese

Oddelek: Pomoč in nasveti
101273 (987) eclipse
»

V torek 24. oktobra 2006 izide Firefox 2.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9411982 (8429) Mobidick

Več podobnih tem