» »

Kako je s silvestrovanjem na Bledu?

Kako je s silvestrovanjem na Bledu?

matjash ::

S prijatelji se menimo da gremo silvestrovat, pa je med drugim padla tudi ideja o Bledu. Po internetu sem uspel izbrskati da bo tudi silvestrovanje na prostem (ampak ne vem kateri bend naj bi igral) pa me zanima če se splača it gor in če je kdo od vas že bil tam za novo leto da pove osebne izkušnje.

LP
... bolje pozno kot nikoli.

Vanich ::

Bil tam zadnja tri leta.
Brezveze.

Štanti + goveja muzka + gužva + ognjemet. (lansko leto ni bilo gužve ker je bil dež celo noč)

Če imaš kje prespati, je še znosno, drugače je pa vseeno če se ga nažreš s kolegi
v vaški gostilni - isti pes.

smilyxx ::

Se v grobem strinjam z zgornjim postom, gužva, mraz in nič pametnega.
Save water.
drink beer.

perci ::

Če bi bilo jezero zamrznjeno bi znalo bit kar romantično, tako pa ...:\

Fizikalko ::

Beda, trust me. Vem iz prve roke.

amerikanec ::

Na bledu živim in novo leto (zadnje 4) "praznujem" na Bledu. Je KOMADNA gožva, bendi so pač bendi in odprtih je samo par lokalov, kjer je pa nora gužva. Ognemet je (baje) uredu to je pa to. Če maš kkšnga znanca ki živi na bledu (da se lahko domov odvalaš peš) se ti še splača jit pogledat, drugače je pa bol revščina. Če se ga pa mislite nekje totalno zapit ti pa svetujem nekje kjer je manj gužve, strežejo pozno v noč in ni tko drago...

Drugač se je pa odpru nov diskač na bledu STOP, tko da mrbit bo tm kakšna bolš žurka (to samo sklepam).
"Zdrava pamet je od vseh reči na svetu porazdeljena najbolj enakomerno:
Vsakdo nemreč meni da je ima zadosti." Rene Descartes

Ziga Dolhar ::

Bil tam s kolegi pred dvema letoma,

blo je odlično. Eno uro prej / pol samo neuradni ognjemetki, folk skuliran in dokaj odgovorno metal rakete, policaji ne imeli dela, družba odlična, mood takisto ...

Letos, upam, bom spet tam :).

p.s.: je pa res, da smo bli že vsi precej post-pubertetniki. Tko da ne vem kaj iščeš ...
https://dolhar.si/

matjash ::

Ja mislili smo najeti apartma za 3-4 dni (tako da ni važno če je 50 patrulj na cesti) samo po odzivih vidim da niste lih uživali. Pa pred novim letom je vsaj kak lokal al pa diskoteka odprta? Drugače Bomo raje premislili raje o kakem portorožu k smo se meli ene 3 leta nazaj v redu tam. In ne nismo pubertetniki ampak vseeno ne iščemo lih nekega mirnega okolja ampak malo sprostitve in zabave če je možno tud kak dan pred novim letom.
... bolje pozno kot nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjash ()

Nejc Pintar ::

Nova diskoteka Stop na Bledu je baje ok.
Lahko je biti prvi, če si edini!

smilyxx ::

Jap za Stop lohk potrdim iz prve roke da je dobr. Bil sem na otvoritvi pa je blo čist pouhn. Žurka je bla zlo dobra, sam motilo me je pomanjkanje osebja (si se kr načakou da si naroču pjačo, kljub dvema šankoma) pa za naše kraje relativno visoke cene pijač (0,5l vode 500 sit, 0,33 heineken 700, jabi vodka 750,...). Tudi pravila 18+ ni ravno 100% upoštevano. Obisk priporočam.
Save water.
drink beer.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Turizem za rajo ali prestižne goste ali oboje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13615860 (12949) Utk
»

kam? Ljubljana ali Bled? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
558567 (6732) trancer01
»

Bohinj, Bled, tam okoli.....a je kakšen žur tam, kaj zanimivega

Oddelek: Loža
103134 (2857) Phil
»

Srečno Novo leto 2004

Oddelek: Loža
161275 (970) Tomi
»

Kam boste šli med prazniki

Oddelek: Loža
261720 (1165) Heisenberg

Več podobnih tem