» »

eXtreeeeme barva za lase

eXtreeeeme barva za lase

DimmniBurek ::

Kej kupit??? Tako da se sam doma pobarvam... Rabiu bi pa tako zeleno:
There Is No Stronger Drug Than Reality

Kaličopko ::

rabu bi psihjatra.:D

Drgač pa pr frizerju upraš, ker nism zasledu da bi u mercatorju oz. v drugih podobnih trgovinah prodajal zeleno barvo.

Zgodovina sprememb…

DimmniBurek ::

Psihijatra? Zakaj, pač ne da se mi bit več črn, oz. tak kukr sm.... pol leta se nism ostrigu, odkar sm se pobarvu je preteklo 3mesce... :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

Brane2 ::

Vsaka solidna štacuna z avtomobilskimi barvami ti lahko zmeša barvo po želji... :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

DimmniBurek ::

A res noben ne ve kje je kak frizerski shop?
There Is No Stronger Drug Than Reality

Kaličopko ::

pa nemorš se na tako pobarvat!!!:| Zgledou boš kokr kšn lokaln buzerant:D

PS:pol leta!? kakšno zanemarjeno čupo pa maš po pol leta:\

Zgodovina sprememb…

krho ::

Vprašaj pri frizerju. Jaz sem za moj 18 R.D. tam dobil modro barvo. Samo vse tele barve so samo do prvega pranja las.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

DimmniBurek ::

Johhny Ray, da te potolažim, pred pol leta sem si ostrigu čupo... na 1.5cm, od takrat se nism ostrigu pač pol leta...
Prej se pa 5let nism :D
Sm mel pač dougo....
There Is No Stronger Drug Than Reality

Tody ::

Zelene barve take kot so rdeča, blond itd ne boš dobil. Največ kar boš dosegel so spreeji

SleepLess ::

Zakaj pa nebi dobil?? Jaz sem bil pobarvan pred kakimi 4imi leti na extremno zeleno, ampak res najhusji odtenek zivo zelene. Dobil sem jo pri lokalnem frizerju, ki jo je narocil od nekod. Potem me je razbelil z peroxidom na belo in pac gor ta zelena barva. Zdrzala je okoli 15 pranj, potem je zacela bledeti in pri kaksnih 35tih dokoncno sla dol in je ostal samo peroxid. Imas tudi taksne barve, ki so kao trajne, ampak skoraj vsaka ti bo zacela bledeti po par pranjih. Poglej tudi ebay tam imajo zelo dobro in poceni žive brave vseh vrst.

DimmniBurek ::

Hja, sm klicu frenda ki je frizer(prej se nism spomnu nanj) in je reku da to bom zelo težko dobil prou barvo... da so tile prelivi in te pizdarije, samo to da se spere po par pranjih... pa še peroksidn si in jest lih nočm bit bel... Bom kupu črno in bom naprej črn alpa kozmično modr :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

gumby ::

tole nekako na RAL6018 vlece... oglasi se v lokalni avtolakirnici:D
my brain hurts

Amare ::

Vprašaj v DM-u,ker vem da prodajajo živo modre in oranžne barve Live v tubi,niso v škatli.Zelene žal nisem zasledil.

Tody ::

ja in če se tuširaš vsaj 5x na teden je to za 3 tedne, kar se nikoli ne zgodi pri kozmično modrih in rdečo oranžni kombinaciji

DimmniBurek ::

Če se tuširaš 5× na teden še ne pomeni da si 5× na teden pereš čupo... Meni zadostuje 2-3× na teden;)
There Is No Stronger Drug Than Reality


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

barva las. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
606499 (1509) kuall
»

Je možno da gel za lase škoduje lasjem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5513450 (10509) Blinder

Doma narejen gel za lase [Ultra super duper strong]

Oddelek: Loža
3210537 (6495) LjubimPeezde
»

Sprej za lase

Oddelek: Loža
173807 (3408) PaX_MaN
»

kakšna frizura?

Oddelek: Loža
493859 (3091) Lio

Več podobnih tem