» »

ATI CrossFire Xpress 3200 / AMD 580X CrossFire matična plošča

ATI CrossFire Xpress 3200 / AMD 580X CrossFire matična plošča

PSYGNOSER ::

Explicitno želim kupiti ploščo z omenjenim vezjem. Problem pa je, ker se je v Sloveniji praktično ne da dobiti... razen po možnosti v Elektronika.si, kjer je bila na ceniku matična plošča ASUS M2R32-MVP... in sem oddal naročilo... problem pa je nastal, ko so me obvestil da je morda ne bo možno dobaviti... jutri izvem, ali jo bom dobil ali ne. No skratka, potem mi nekako ne ostane nič drugega, kot da naročim zadevo iz tujine. Seveda bi matično rad dobil čimprej, ker sem ostale komponente že naročil in je doma imeti novo, nerabljeno opremo, ki ji manjka vitalen del, potencialno mrtev kapital :)... in dela me živčnega. :D

No ja da ne bom več nakladu: Poznate morda kake zaupanja vredne in po možnosti tudi poceni tuje spletne trgovine *znotraj EU*, ki prodajajo omenjeno matično ploščo? Praktično je pomembno v glavnem le to, da ima *ATI CrossFire Xpress 3200* oz. po novem: *AMD 580X CrossFire* vezje...tako da ni ravno nujno, da je ASUS-ka (čeprav to preferiram)...

Hvala za morebitno pomoč in odgovore!

PSYGNOSER ::

*bump*

opeter ::

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Klemzz ::

kaj pa sapphire, jst mam a9rd580adv (s939) je uredu plata :) OCja se tut qlj, sicr mam cenejšo verzijo (non Adv se bol OCjajo), tuki maš link če ti bo kera ušeč :P . za nakup te pa kliče nemčija/avstrija, pa velik sreče...

PSYGNOSER ::

Aja pozabil se omenit da more bit AM2 slot :)... sicer pa sta mi avstrija/nemčija že prej prišli na misel, ampak problem je ker ne znam nemško skoraj nič... kar precej oteži naročanje v njihovih spletnih trgovinah... še najti jih je problem zame. :)

Klemzz ::

evo ta plata je nora, preber specifikacije, tuki maš pa spisek trgovin :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATi CrossFire - izkušnje

Oddelek: Strojna oprema
414530 (3210) dottor
»

CrossFire

Oddelek: Strojna oprema
181396 (1396) Liker
»

Plata za CrossFire

Oddelek: Kaj kupiti
7914 (803) Auslander
»

nVidia blati CrossFire (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
816772 (4990) Matek
»

ATI Multi-GPU CrossFire Technology

Oddelek: Novice / Grafične kartice
123539 (2918) RejZoR

Več podobnih tem