» »

GeForce 8800GTX

GeForce 8800GTX

«
1
2

abrakadabra ::

....prosto po preserno:P....


mnenja itd.

Grey ::

Če imaš denar, kupi. Žal ti zagotovo ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

joker16_7 ::

Se strinjam. Če imaš še več keša, si nared SLI varjanto>:D POtem ti bo še manj žal.......:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Primoz78 ::

Kot prvo bi reku, ce mas procesor, da bo zadevo res izkoristil...se pravi vsaj E6300/6400 navit na vsaj 3,4ghz....pol sele pride...ce mas denar si omisli in ne bo ti zal ;)

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

kopriwa ::

joker16_7 ::

Ja Primoz je lepo povedal. Pa še to ga moraš precej naviti da ti bo to izkoristl....vsaj na ene 3,2GHz........;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Shegevara ::

kakšen je pa recimo procesor, ki bi bil najbolj spodna meja, da ga dodaš 8800GTX?

Izi ::

Vseeno preveč izpostavljate pomembnost procesorja. Mislim, da se vsak zaveda ali je njegov procesor še kos nalogam ali ne.

Tudi če imaš ti nekega arhaičnega celerona pri 500MHz boš z nakupom 100% hitrejše grafične kartice dobil vedno 100% boljše rezultate.
Če ti je prej tekla igra z 5 slikami na sekundo ti bo z nakupom še enkrat hitrejše kartice tekla z 10 slik na sekundo.
Pridobil si torej še enkrat večjo hitrost.

Popolnoma isto bo pridobil nekdo z 2GHz procesorjem, ki je imel prej 60 slik na sekundo potem pa jih bo imel 120 slik na sekundo. Isto je pridobil še enkrat večjo hitrost.

Če torej gledaš matematično vsi pridobimo popolmoma isto na hitrosti in nobeden ni nič oškodovan zaradi preslabega procesorja.

Se pa pojavi drugo vprašanje oba sta dala 150k SIT za novo grafično kartico in prvi je pridobil 5 slik/sekundo drugi pa 60 slik/sekundo.
Ob naslednen nadgrajevanju pa bosta oba nadgradila procesor na 3GHz in obema bo igra nato tekla z 200 slikami na sekundo.
Prvi je torej pridobil 190 slik na sekundo, drugi pa samo 80 slik na sekundo.
Celotno gledano je drugi porabil precej več denarja kot prvi in oba imata na koncu enako hitre računalnike.

Bistveno vprašanje je ali bi bilo prvemu bolje najprej kupiti 3GHz procesor in šele nato ultra dobro kartico ali obratno.
Izkaže se, da bi bilo popolnoma vseeno.
Če bi takoj nadgradil svojega 500MHz celerona z novim 3GHz procesorjem, bi se mu kljub enaki stari grafični kartici hitrost v igrah povečala za okoli 100% torej iz 5 slik na sekundo na 10 slik na sekundo.

Se pravi, da je vseeno ali najprej nadgrajuješ procesor in nato grafično ali pa obratno.
Nikakor pa ni pametno zaradi slabega procesorja kupovati slabo grafično, ker potem ko boš končno nadgradil procesor boš moral pa spet kupiti novo grafično in boš torej grafično kupoval dvakrat.

Malo sem zašel iz teme. :D
Bistvo je, da so nasveti, da bo kartica neizkoriščena zaradi slabega procesorja neosnovani in odvečni. Čim nadgrajuješ počasi vsakič po eno komponento bodo komponente vedno različnih razredov.

Vsekakor če fant razmišlja o nakupu 8800GTX potem ima sigurno procesor z vsaj 2 GHz, poleg tega frekvenca procesorja ni ravno merilo za hitrost. Intelovi Core procesorji morajo imeti vsak 600 do 800MHz več da dosežejo probližno isto hitrost kot AMD.

Ne glede na vse ostalo kar imaš v računalniku je 8800GTX sanjska kartica, ki si jo verjetno želimo prav vsi.
Je pa po mojem mnenju ta hip še malo prezgodaj za njen nakup.
8800GTX je gromozanski preskok med grafičnimi karticami, je čisto nekaj drugega kot par prejšnjih generacij.
Zato rabi čisto svoje in popolnoma nove driverje, ki pa še zdaleč niso končani. Po moje bodo rabili še par mesecev predno bodo naredili spodobne driverje.
Vsaka kartica pa je dobra samo toliko, kolikor so dobri njeni driverji.
In tako je igranje z 8800GTX dandanes kljub njeni superiornosti precej ubogo. Prav v vsaki igri se pojavljajo raznorazne napake in grafične amomalije ali pa se celo vse skupaj sesuje.
Tako, da bi jaz za letos nakup še odsvetoval.
Prav vsi bomo prej ali slej prešli na 8. generacijo (večina verjetno na 8600GT, ko pride) ampak najprej bi jaz počakal na Visto in dobre driverje, nato nekje v februarju pa bo po moje pravi čas za nakup.

paljer ::

He he, Izi, ti si mal po svoje razlagaš te zadeve. Procesor je še kako pomemben pri temu, koliko določena grafična pokaže svojega potenciala.

Izi ::

Procesor je še kako pomemben pri temu, koliko določena grafična pokaže svojega potenciala.

Seveda je. Saj to sem tudi povedal.
Od oka lahko rečemo, da procesor prispeva skoraj polovico k končni hitrosti igre.
Ampak ali si dojel poanto mojega pisanja? :D
Kot sem rekel, isto pridobiš, če nadgradiš 100% hitrejši procesor ali pa 100% hitrejšo grafično.

Vsi vedno razlagajo, da je v takem primeru najbolje najprej kupit 100% hitrejši procesor in šele na to 100% hitrejšo grafično, jaz pa pravim, da je popolnoma vseeno. Učinek na hitrost igre je v obeh primerih enak.

paljer ::

Procesor, ki ne bo sposoben v špilu izračunavat podatke dovolj hitro kot to zahteva grafična kartica, dvomim, da bo kartico izkoristil 100%. Ali me boš prepričal drugače?

Shegevara ::

seveda, in če grafična ne bo zmožna za igro poganjat, dvomim da bi procesor k temu kaj pomagal

Izi ::

Grafična, ki ne bo sposobna v špilu izračunavat podatke dovolj hitro kot ji jih lahko dostavlja procesor, ne bo 100% izkoristila procesor. Ali me boš prepričal drugače?

:D
In kaj je zate hujše?
Procesor ki počiva, ali grafična ki počiva?
Verjemi, da idealne kombinacije ne boš našel.
Vedno boš imel v računalniku polovico komponent, ki niso 100% izkoriščene. Tudi v tvojem računalniku je tako.

Po tvoje bi morali trgovci kar skupaj prodajati komplet grafične in procesorja ali kaj.
Vedno ko nekaj nadgradiš z novejšim, tista stvar ne bo 100% izkoriščena.
To je bistvo nadgrajevanja, ne moreš menjati vse naenkrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

abrakadabra ::

nameravam kupiti okoli marca 8800gtx, E6600, p5h DH deluxe, Geil DDR2 Ultra 2GB 800 MHz .....

stock ::

Izi edino kar občudujem pri tvojem velikem postu je, da kljub toliko napisanemu le nisi vidu svoje napake pri računici fps-jev..


Torej: (recimo da je trenutno grafična enakomerna z CPUjem)Če imaš ti računalnik s procesorjem 1Ghz in neko grafično, ki sedaj prikazuje 60fps, bo ob 3Ghz procesorju tudi prikazovala 60fps. Nato boš kupu boljšo grqafično, ki bo pri 3Ghz procu nardila 120fps. Če pa boš ti prvo nadgradil grafično bo/bi lahko tud nardila 120fps a bojo le tej narejeni na istih podatkih procesorja (2x boš meu isti frame), nato boš dodau še 3Ghz proc in boš spet meu 120fps a le te bojo usak zase imeli različno sliko!!!

Hočš še boljšo razlago? lohk se potrudm;)

Dr Evil ::

Ta razmerja si kar po tekočem traku izmišlujete. Dejstvo je, da je vsaka kombinacija drugačna od druge in se jih ne da posplošit v enačbi, kaj šele da ima linearen potek. Tak da nehajte s tumarijami.

49106 ::


Vsekakor če fant razmišlja o nakupu 8800GTX potem ima sigurno procesor z vsaj 2 GHz, poleg tega frekvenca procesorja ni ravno merilo za hitrost. Intelovi Core procesorji morajo imeti vsak 600 do 800MHz več da dosežejo probližno isto hitrost kot AMD.


Misliš obratno?

rapz0r ::

No edina stvar s katero se v celi temi strinjam, nobena zadeva v kompi ni 100% izkoriščena. Še tiste s 50% izkoristkom so redke.

Yohan del Sud ::

In 72% ljudi v tej temi prodaja buče, nadaljnih 4% pa jih sadi. Četudi samo 35% ljudi na splošno ve, da so takšni podatki le v 10% točni, mislim, da bi se jih vsaj 45% moralo strinjati z mano, da je vsaj 50% pohitritev performansev možno zagotoviti samo z nadgradnjo katerihkoli komponent v skupni vrednosti vsaj 30% cene samega sistema.
www.strancar.com

asus ::

dejstvo je da za 8800gtx rabiš c2d in basta,ker zakoji k... bi dajal 150k za karto,ki nebo dala od sebe maximum.Aja pa še to ,jaz nebi kupil 8800gtx in raje počakal na kako 8600 ali kaj podobnega,pa ne da je pač draga ali zanič ta 8800gtx ,samo cvili pa kot svinja in če nebi imel rad piskajočega orkestra raje ne

ronaldo ::

Tle je en zelo zanimiv review ki dosti pove o tem kolko pridobite ce imate Conroe na 2.6ghz ali pa na 4.0ghz v igri Fear.

http://www.overclockers.com/articles139...

Vase teorije padejo v vodo torej ? Ali pa boste krivili ta review, ali celo mene ?
Sej to se je vedlo ze dolgo, sam kaj ko noben noce tega priznat. Procesor ti ne zagotovi vecje hitrosti v igrah, se posebej ne v visjih resolucijah. V nizjih je hitrejsi, ampak clovesko oko itak ne bo opazilo razliko med 90fps in 140fps, da ne govorimo o monitorju ki jih ima vecina, torej Lcd ki itak ne zmore prikazat 140 slicic na sekundo. In pridemo do zakljucka da je na prvem mestu graficna, vsekakor in vedno.

Seveda to velja za 80% iger danes na trgu (In vecina iger ki jih ljudje igrajo). Edine igre ki vem da potrebujejo hitrejsi procesor so simulacije, kot MS FS itd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: ronaldo ()

strumf666 ::

to je odvisno od posamezne igre, kako se spreminjajo performanse v odvisnosti od hitrosti proca oz. grafe. Pri FEARU, ko si ravno dal link sem tudi jes testiral vpliv in je pri nastavitvah na high skoraj vse odvisno od moči grafe, če pa daš na low pa od procesorjeve; tako, da imaš v eni igri pri različnih nastavitvah 2 nasprotna primera, enkrat je igra CPU limited enkrat pa GPU.
Drugače pa igre bodo bistveno bolje tekle na a64 z 8800gtx kot pa na c2d z neko drugo karto (tudi če bo grafa na c2d 110% izkoriščena, ker je preprosto premalo zmogljiva). LP
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

asus ::

strumf nevem,če bojo na a64,igre lepše tekle,no v mojem primeru lepše tečejo na c2d:D

Izi ::

Smo le nekam prišli :D
Pustimo zdaj procesor za katerega se je ugotovilo, da le ni toliko pomemben kolikor ste vsi mislili.

Bolj pomembno je, da sta kartici 8800GTX in 8800GTS že v vseh trgovinah (tudi Slovenskih) in že vsi izdelovalci so izdelali svojo verzijo teh kartic.
V Funtechu lahko izbirate med: Asus, BFG, Club3D, Leadtek in MSI.
Se pravi izbira je kar velika in božiček bo imal kar precej dela, da bo izbral pravo >:D

Jaz bi brez razmišljanja izbral Club3D, ker je kot vedno najcenejša in po mojih izkušnjah tudi precej kvalitetna.
8800GTX te pride 149.900 SIT, 8800GTS pa 109.900 SIT
Ostale firme so dražje za 10k SIT in več, kar je za moje pojme absurdno in stran metanje denarja.

Moram priznati, da je 8800GTS za 110k SIT kar mamljiv nakup, seveda če imaš toliko denarja.
Na Božička verjetno ne moremo računati, ker vsaj jaz tako radodarnih Božičkov še nisem srečal :D

Ali pa čakati do pomladi na 8600GT, ki bo verejtno okoli 70k SIT, bo pa verjetno tudi kar konkretno počasnejša od 8800GTS

joker16_7 ::

Izi. Poglej. Po eni strani imaš prav po drugi ne. Po matematičnem izračunu, ki si ga omenil smo v končni fazi res vsi na enakem. Vendar zdaj mi pa odgovori na vprašanje. Ti si dal za grafično 165k. Procesor je imaš npr. tako kot si rekel 500MHz Celeron. In ti imaš sedaj (prej si imel npr.15 FPS) 30 FPS. A si ti res dajal takšen denar za 30 FPS-jev?:\ Ali si boš glede na procesor kupil raje npr. 7600GT ki je 4× cenejša grafična in boš imel popolnoma enako število FPS-jev?:\ Ali kupiš procesor tak ki ti bo iz grafične iztisnil vse njene potenciale ali boš vrgel v koš 165k in boš lepo igral na 30FPS-jih, sosed se ti bo pa z dva razreda slabšo grafično kartico smejal ko bo imel 50fps s Pentiumom 3,0GHz. A je to ekonomično pametna poteza? Meni se ne zdi. Takšno potezo bi naredil nekdo ki se pač ne spozna na zadeve in bi kupil najboljšo grafično na svetu, ker mu je tako svetoval prijatelj. Precej modra odločitev Izi. Grafična kartica in procesor sta zelo zelo povezani komponenti. Ena dopolnjuje drugo oz. ena priganja drugo, da dela kar se da hitro, zato je treba najdi neko pravilno razmerje med grafično kartico in procesorjem, ker drugače komponenti ne delata povsem tako kot bi v resnici lahko. Če boš pa čes čas, tako kot si ti rekel zamenjal procesor (v mašini še vedno imaš 8800GTX) tako da boš dal noter npr. Kentsfielda potem bo pa začela tvoja grafična delati na polno in bo procesor še vedno imel veliko dodatne neizkoriščeni moči. In kaj se boš spet vprašal. A sem res dal 250k za procesor če ne more delati na polno. In krog se ponavlja in ponavlja. Zato je treba kupiti takšni dve komponenti, ki bosta ena drugo izkoriščali na polno. Glede driverjev za 8800GTX pa imaš popolnoma prav in se strinjam da je bolje počakati do novega leta oz. bolje kar malo dlje. LP ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Pesimist ::

Jaz sem mel xP1800 + 4200 prvo pa sem GTR poganjal zelo slabo. Sploh ko je dosti igralcev bilo v igri. Potem sem taisto igro probal na laptopu 2.8Ghz z ATI 9000. Ta karta je tudi do 50% pocasnejsa in se na laptopu z pocasnejsimi rami se poganja pa je igra delala dosti bolse in cisto smooth na max detailah takrat. Tak da procesor vsekakor prinese nekaj k spilu je pa od spila odvisno pac kolko.

Izi ::

joker16_7, problem je, da si večina ljudi ne more privoščiti hkratne menjave grafične in procesorja, ker menjava procesorja ponavadi potegne za seboj še novo matično ploščo in ponavadi je potrebno zamnejati še RAM in poten je kot bi kupil nov računalnik in to ni več nadgrajevanje.
Najbolj enostavno je nadgraditi samo grafično kartico in vse ostalo lahko ostane isto.
Tako lahko pridobiš 100% na hitrosti in mašina zadostuje še za eno leto.
Čez eno leto pa potem menjaš Procesor, matično in RAM, grafično pa lahko obdržiš.
Tako nadgrajevanje je najbolj ekonomično, saj vsako leto kupiš samo polovico računalnika.
Grafična kartica je nekako polovica računalnika in to pač menjaš na 2 leti. Ostalo polovico (procesor, matično in RAM) pa spet menjaš na 2 leti ampak ne na isto leto kot grafično.

Tako počne večina ljudi, ki si sami služijo denar za svoj računalnik in tako imaš tudi skozi bolj ali manj enako zmogljiv računalnik.

Če pa kupiš nov celoten računalnik, bo čez dve leti že precej zastarel in boš torej celotno drudo leto slabše igral igre kot tisto prvo leto. Zato pravim, da je bolje kupiti vsako leto samo polovico računalnika. Pa še strošek je tako navidez precej manjši, kot pa da da daš 250k SIT naenkrat.

In v tem primeru ne smeš gledati ali je kartica primerna za tvoj procesor, ker nikakor ne bo. Ti moraš kupiti kartico, ki ti bo služila za naslednji dve leti.

Te stvari je težko razložiti, je potrebno nekaj znanja ekonomije, da dojameš zadevo :D

Kupovati grafično iz serije 7 v tem trenutku je popolnoma neekonomično dejanje. Če bi ta hip rabil novo grafično bi kupil 8800GTS ali pa počakal na 8600GT.
Ljudje, ki danes kupijo kartico serije 7 mečejo denar skozi okno.
Serija 7 je zastarela in ne podpira cel kup novotarij, ki bodo drugo leto prišle še kako prav.

Mirč ::

hehe kje prav
samo v igrah in nikjer drugje
lp

@LOL ::

samo v igrah in nikjer drugje

Niti ne, nekje sem prebral da 8800 serija omogoča celo pospeševanje PDF dokumentov. Tako bo scrolanje mogoče res gladko:D
Možnosti je veliko.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Tr0n ::

Vsepovsod, kjer se rabi 3D procesiranje.

Mirč ::

heehee
ne tudi serija 6 to podpira pospeševanje PDF dokumentov,ne govorite tumarij na veiko

Vsepovsod, kjer se rabi 3D procesiranje--ja igree.
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mirč ()

joker16_7 ::

Jaz že razumem Izi. Samo jaz bi delal ravno obratno. Ker grafična zastari precej prej kot ostali deli računalnika bi jaz kupil vse ostalo. Grafično pa mi menjal na krajše obdoblje in sicer na rok enega leta in seveda ne tako drage kot je 8800 ampak neko srednje razredno ali pa iz razreda slabših višjega razreda. ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

joker16_7 ::

To je zagotovo bolj ekonomična rešitev od tvoje...........:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

strumf666 ::

@asus: mogoče sem se malo nerodno izrazil. Samo iz tega kar trdite, bi človek sklepal, da je CPU glavni za grafiko :\ hiter CPU pripomore, da je grafa čimbolje izkoriščena, ne naredi ti pa iz 790GTO 8800GTX vsaj dokler primerjamo a64 in c2d, med katerima ni spet tolko razlike.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

joker16_7 ::

Se strinjam strumf. Seveda pa če ni procesorja ki bi ti dovolj močno poganjal 8800GTX lahko kaj kmal dobiš iz 8800 ven 7900, ki pa je v tem primeru izkoriščena na ful.
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

strumf666 ::

Sicer trenutno (še) neuporabno ampak 7900 ni dx10 grafa, pa tudi dokler ne bo kakšnega testa iz katerega je razvidno nasprotno sem še vseeno mnenja, da 8800 na a64 ne pade tolko, da bi jo 7900 na c2d (pre)hitela. Pa govorim o navitih v meji za 24/7 uporabo.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Zgodovina sprememb…

joker16_7 ::

Več glav več ve. Mnenja so pa različna. :D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

@LOL ::

Če mi nekdo dokaže da z Intel X6800 in 7900gtx prehiti AMD X2 3800+ z 8800gtx si pobrijem levo in desno jajce.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Primoz78 ::

LOL...to je mal butasto :P je pa razlika 8800GTX in X6800 v primerjavi z X3800+ in 8800GTX verjetno precej cez 20%...v performansu govorim ne v denarju...;).

Misljeno je bilo, da je taka grafa z sibkejsim procesorjem precej neizkoriscena...to je poanta cele teme...:\

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

JIM22 ::

Evo tle si poglejte kok vpliva hitrost procesorja na performance. Test na OC-Lab.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

ronaldo ::

JIM22: In kaj naj bi nam povedal test v 3dmark 05/06 ? Nic ? Ker je to sinteticen test, ki je se P4 pokazal v boljsi luci kot A64, ceprav je v igrah bilo obratno, tak da ni sploh zanesljiv kot test.
Testi v igrah pa sam pokazejo tisto kar vemo, da je GF8800 najhitrejsa graficna in sigurno bolj priporocen nakup kot pa hitrejsi procesor, vsaj za igre, kmalu pa tud za druge stvari.

Mirč ::

katere druge stvari
lp

ronaldo ::

Recimo za predvajanje filmov, ze sedaj graficne pomagajo. Se posebej ce zelis gledati filme v HD locljivosti potrebujes dobro graficno. Graficne bodo kmalu zmogle tudi pretvarjati video. Ati graficne so tudi 5-10x hitrejse kot Conroe pri F@H. Graficne so lahko v vecini primerov hitrejse od najhitrejsega procesorja za nekajkrat, le ce so dobro uporabljene.

Tle si lahko mal vec preberes o Cuda: Cuda

49106 ::

Imel sem fx5900xt in amd 2600+ odvit na 1800MHz, in sem imel več fps kot pa v trenutnem sistemu z C2D E6600 +Radeon9600XT.

Če mi nekdo dokaže da z Intel X6800 in 7900gtx prehiti AMD X2 3800+ z 8800gtx si pobrijem levo in desno jajce.


Naveza AMD X2 3800+ z 8800gtx je hitrejša(100%) od Intel X6800 in 8800gts! Grafična ima pri igrah veliko večjo vlogo kot CPU.

joker16_7 ::

Kar začni z britjem. Ta trditev še vsaj pol leta ne bo držala. Ko bodo pa naredili kvalitetne driverje za 8800GTX pa ti ne bo več treba briti prašnikov...:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Samuel ::

počak na XFX 8800GTX XXX Editon

joker16_7 ::

Katera grafa bo pa to?
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Primoz78 ::

...po vsej verjetnosti samo kaka navita 8800GTX...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

aodius ::

malo na netu sem brskal in prebral da nekaterim 8800GTX piska:\

joker16_7 ::

Ni čudno. To kar že skos pravim. Da bo še zaenkrat ful velik napak. Jaz bom na 9 serijo počakal............:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GeForce 9800GTX

Oddelek: Strojna oprema
442535 (1561) Meizu
»

čakati na r600 ali kupiti gf8800gtx (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
764487 (3001) Čmrlj
»

pomoc pri maticni

Oddelek: Kaj kupiti
341641 (1265) JIM22
»

Mnenja o novem računalniku

Oddelek: Kaj kupiti
361898 (1402) M-XXXX
»

Hiter test nVidia GeForce 8800 GTX (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
23517433 (11016) Pesimist

Več podobnih tem