» »

Ventilatorju se je utrgalo - začel piskati - grafa radeon 9600 - help

Ventilatorju se je utrgalo - začel piskati - grafa radeon 9600 - help

Samsung06 ::

hey

Torej na graficni mi je ocitno sel ventilator. Kr naenkrat zacne piskat, pol ga mal udarim pa spet dela :D Ampak tko ne gre več naprej. rabil bi zamenjavo. Imam pa kartico RADEON 9600 256mb, na ventiatorju pa pise Sapphire

Gledal sem malo po netu pa nisem zasledil take oblike ventilatorja. Oblike ohisja so bolj kvadrataste. Na moji kartici pa je okroglo ohisje montirano na grafo, tko da odvijes 2 vijaka in dobis ventilatorja ven, ohisje je pa se zmeri pripeto na grafo...

Zanima me kje se da dobiti točno tak model ventilatorja, da ga potem vstavim v okroglo ohisje za to grafo in koliko to stane?

ZLOky ::

Čemu je bolj podobno?

Temu:


Ali temu:


Ali temu:


V glavnem pa bi moral TUKAJ (Cool-PC) zagotov kaj najti. Pa tudi ni nujno da je enak. Naj ima vijake na istih mestih, pa približno podobnih dimenzij, ker imaš itaq prostora okoli.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Samsung06 ::

Prva fotka!

ZLOky ::

Preveri TEGALE in pa TEGALE, čeprav piše da je za GeForce bi morda pasalo tudi na ATI Radeona. Pokliči pa vprašaj v trgovini. Itak če prek neta naročaš lahko v 8ih dneh vrneš brez vprašanj.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Tom14son ::

Če ti ni skoda denarja pa si lahko kupiš Tega
>> ASUS M2N-e <<
>> AMD Athlon 64 X2 3800+, DDR2 1GB RAMA <<
>> Sapphire ATI Radeon X1900GT 256MB<<

xabre ::

molat ::

Če ti kaj pomaga:
Mam en 9600, ki je bil v pc-ju ampak je lastniku strela odnesla plato. Nisem niti probal če graf. kartica dela - ampak nima ventilatorja, tako da (ker vem da je precej igral igre) možno da bi šlo tudi brez - on ni imel problemov (do strele :D)

Drugače mam pa jaz isti problem - in to tolčenje po škatli je res zoprno... :(

lp!

molat ::

> ...možno da bi šlo tudi brez...

Seveda sem mislil: brez fan-a, temveč samo s hladilnikom - ne popolnoma brez :D da ne bo pomote

Lori ::

Pozdravljen, sam imam 9600xt in tile stock hladilniki so po domače povedano en velik crap, moj je tudi začel nenormalno glasen postat in sem reko dost mam in sem kupil TOLE , morem priznat zelo zadovoljen dve stopnji hitrosti, imam na najmanjši in imam stock 32 celzija ko pa kaj igram pa nekje 42 celzija in seveda najpomembneje zelo je tiha tale zadeva, montaža hitra, v glavnem da ne bom nakladal zelo priporočam sploh pa zarad razmerja cena/performance. L.P.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tih hladilnik za grafično 7600GT

Oddelek: Kaj kupiti
101393 (1122) Goldee
»

Katere 120 in 92 mm ventilatorje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91664 (1456) bajker
»

kaj si mislite

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71499 (1289) darq7
»

Tišanje X800 GT

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10966 (709) Veron
»

Hladilnik za axp2500+

Oddelek: Kaj kupiti
51386 (1353) AndrewSmith

Več podobnih tem