» »

Logitech MX610 - da/ne, alternative?

Logitech MX610 - da/ne, alternative?

simplem ::

Pozdravljeni!

Torej kupujem novo misko za delo s prenosnikom. Do sedaj sem delal z "brezzicnim", "kroglicnim" Logitech MouseMan-om - z njim sem bil res zadovoljen, zato se tudi sedaj nagibam k Logitech-u. Rad bi pa da je miska "brezzicna", ima tudi ob strani kaksen programibilen gumb (za pritisk s palcem) in da ima USB "kljucek" kot receiver, cimvecja :D, cena pa nekje do 15.000sit...zdej gledal sem to mx610 - pa me zanimajo kake koinkretne uporabniske izkusnje (na netu sem nasel tako pozitivne kot tudi negativne opise) - ce ima kdo, prosim da opise svoje izkusnje...pa tudi kaksne alternative - katere? Mogoce Microsoft (kje pri nas se lahko kupijo?)? Pa ni nujno, da je namenska miska za prenosnik...

trek@s ::

Jaz imam mx610. Pred nakupom sem se odločal med mx1000 in mx 610, pa sem se odločil za slednjo. Bolje mi je sedla v roko, pa všeč mi je da ima standardne AA baterije, tako da mi ni treba nosit s prenosnikom vred še tistega polnilca (ki je hkrati tudi sprejemnik, če se ne motim), ampak ima zraven vedno rezervni parček baterij.

simplem ::

No verjetno bom tudi jaz kupil kar MX610...ve kdo kje v Sloveniji imajo najvecjo izbiro Microsoft-ovih misk?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simplem ()

mi345 ::

omenjena mis je prav super, dela na 2 bateriji pa tudi z eno samo. Drugače pa sem par zamenjal po 4 mesecih uporabe pri uporabi 3h/dan med tednom in več cez vikend
ti kar kupi, nimas kaj zgrešiti!
lp,
M.

krho ::

Yep. MX610, Alakalne baterije, 1,5-2meseca, odvisno kliko goniš miško.
Sedajle sem dal no3 Duracelove M3, ki so prav nesramno drage (~350SIT kos), da vidim, če bodo trajale kaj dlje.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezžična miška za notebooka

Oddelek: Kaj kupiti
71522 (1348) p4
»

Katero miško?

Oddelek: Kaj kupiti
332281 (1534) kunigunda
»

Logitech MX610 - trajanje baterije

Oddelek: Kaj kupiti
81007 (882) tec
»

Katero miško?

Oddelek: Kaj kupiti
362625 (1981) DominusSLO
»

Brezžična miška za prenosnik.

Oddelek: Strojna oprema
71945 (1857) dkRusky

Več podobnih tem