» »

Črnila za tiskalnike

Črnila za tiskalnike

Palček Smuk ::

Prebrskal sem že precej foruma po dolgem in počez, tudi članek o polnjenju kartuš sem prebral, vendar nikjer ni omenjeno kakšno črnilo je uporabljeno.

Imam doma enega starejšega HPja (deskjet) in so kartuše že skoraj prazne, pa bi rad prišel malo ceneje skozi (original črna in barvna kartuša sta 16.000 SIT :\ )

Zato me zanima kje kupujete črnila tisti, ki sami polnite kartuše?

trek@s ::

Palček Smuk ::

Ali je slučajno kdo že kupoval pri Cosmo?

Me zanima kako se obnesejo? Naj prosim pove kdo, ki je že kupoval pri njih.

blackmumba ::

ja jst sm kupu kartušo za barvnega hp930c, kolega pa tm kupuje tonerje. Po mojih izkušnjah so ok.

alf__ ::

ja itk... cosmo je kul... majo dobro spletno trgovino za kartuše in tonerje...
Ti pa priporočam glede na to da maš eno staro zadevo da si omisls set za polnjenje.. ful prsparas... ze dolg cajta filam svoje kartuse nadvse uspesno in ceneje predvsem. si mal umazan ce ne das gor rokovick sam sej jih majo v kompletu da se ne zasvinjas. Spodi klikn link od trgovine njihove za kartuše pa tonerje.

Klik tukaj za spletno trgovina s kartušami in tonerji

trek@s ::

Ko se "sprifaš", ne rabiš nobenih rokavic več.:D

Palček Smuk ::

Je še kdo kupoval črnila pri njih? Naj se mi prosim javi. Lahko tudi na zasebna sporočila, da ne bo ravno reklame.

trek@s ::

Ne kompilciraj no tak. Kupi pri tistemu, ki ima najcenej črnilo - seveda za specifičen tiskalnik, ne tisto v šparu ko je za 199 različnih printerjev. Aja, katere # kartuš imaš?

alf__ ::

tole mas pa prav.... res se ne sme kupt takih črnil ki so kar za vse vrste tiskalnikov. Same probleme lahko maš...

Zato pa sej kot sem zgori povedu mas tm vse tko k treba.. poglej link... sej majo spletno trgovino pa hude cene...

Palček Smuk ::

Kartuše so št. 45 (črna) in št. 78 (barvna).

trek@s ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

neoriginalne kartuše za HP tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
63824 (3703) Virko
»

kartuše

Oddelek: Strojna oprema
101021 (880) jerkovicj
»

Črnillo za printanje?

Oddelek: Kaj kupiti
81030 (909) fosil
»

Kartuše...količina črnila...kje kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
394373 (3731) Brane2
»

Refill za Canonove tiskalnike?

Oddelek: Kaj kupiti
272271 (1955) sandi

Več podobnih tem